Şimdi Ara

Ekran kartı çalışmayı durduruyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler Lol oynarken ekran birden donuyor böyle ekranın yarısı gidip geliyor ondan sonra tamamen kapanıyor ve ekran kartı fanı falan duruyo reset attığım an tekrar çalışıyor kimi zaman oyunun 20. dk sında kimi zaman başında falan oluyor bu olay. Windows 10 kullanırken direk oyun çöküyodu windows 7 kullanırken ekran siyah oluyodu 15-20saniye sonra düzeliyodu fakat tek bir oyun içinde 5-10kere başıma geliyodu şuan windows 8.1 kullanıyorum ve ekran tamamen gidiyor. Fakat windows 10 dayken crysis 3ü medium ayarlarda bitirene kadar 4-5 gün oynamıştım 1 defa görüntü sürücüsü durması dışında hiç kasmadan oynayıp bitirmiştim. Ayrıca sorunun ekran kartından olacağını sanmıyorum farklı ekran kartıylada test ettim bilgisayarı aynı hata. Bi keresinde ise bilgisayarcıya götürmüştüm sorun harddiskten dedi sector hatası diye salladı bikaç şey eve gelip test ettim harddiskte herhangi bir sıkıntı yok. Defalarca test ettim.Ayrıca bazen çöktükten sonra bios f1-f2 seçenekleri geliyo f2 diyip geçiyorum.Ayrıca bilgisayarda herhangi bir ısınma söz konusu değil maximum 50 derece gördüm şimdiye kadar. Sistem şöyle ;
    İşlemci : Core 2 duo e7400
    Anakart : Asus p5k se
    Ekran kartı : Zotac Gt730
    Hdd : Wd Blue 1tb
    Psu : 550wat eps-550sm
    Ram : 2gb hi level 667mhz ddr2

• Güncel..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.