Şimdi Ara

Ekran kartı alıcam acill yardıma ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • işlemci : intel celeron g1820 @ (2.70ghz) (ES)

ram : 4 gb ddr3

anakart : intel h81 chipset

ekran kartı (eski bozuldu) : amd radeon 5450 hd 2gb paylaşalımlı 32 bitti

şimdi arkadaşlar ben bu sistemle legend of legend ve cs1.6 oyunlarını kasmadan oynuyordum. Ekran kartım bozuldu yenisi almak istiyorum 120 tl bütçem var. csgo oyunu içinde kasmadan oynayabileceğim 120t tl lik bütçeyle alabileceğim ekran kartı var mı ? Bide 128 bit nvidia 9500gt bu oyunlar için nasıl acaba? şimdiden teşekkürler

• Dx11 oyun oynamayacaksanız ve Güç kaynağınız da iyi ise 2.el güçlü bir Dx10 kart alabilirsiniz. Yakın zamanda Dx11 gerektiren bir oyun oynayacaksanız bile 120 tl bütçe ile Dx11 alıp düşük performans veren bir kart almayın derim yinede daha güçlü bir upgrade yaparsınız o zaman ona . Yani 2.el'de 6570 veya GT440 falan almak yerine : 8800GTS 512 , HD4870 , GTX260 gibi güçlü Dx10 kartlar bakın . Güç kaynağı da müsait ise tabi .
  • atıyorum gtx260 2.el alırsam cs1.6 legend of legend ve csgoyu hangi ayarlarda oynarım ?
  • shadron29 S kullanıcısına yanıt
    bide 120tl bütçe ile gtx260 alabilirmiyim ??
  • shadron29 S kullanıcısına yanıt
    İşlemciye bağlı olarak değişebilir . Aşağıda videolar mevcut bir göz gezdirin . Fikir edinmeniz de yardımcı olur.

• bişe daha sorucam Bide 128 bit nvidia 9500gt bu oyunlar için nasıl acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadron29

bişe daha sorucam Bide 128 bit nvidia 9500gt bu oyunlar için nasıl acaba?

O da dx10 ve dediğim kartlardan daha kötu . Dx10 alacaksan güçlü bi kart al .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.