Şimdi Ara

Ekran kartı alacağım yardım edin !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GA-945GCM-S2L anakartım var 300w psum var ve core2duo e8400 alacağım çok acil ihtiyacım var fiyat sınırlama 100 120ye kadar çıkabilirim.2 sene beni kurtarabilecek ve dota 2 yi ultrada oynayabileceğim bi ekram kartı söyleyebilir misin acil bi durum var o yüzden istiyorum yardım edin lütfen .

• up up up yardım pls
  • up up up beyler yardım edin
  • Şuan kullandığınız ekran kartı nedir? Güç kaynağının etiketinin resmini çekip buraya atarsanız gerçekte ne kadar güç verdiğini öğrenip ona göre bir kart önerebiliriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100-120 liraya alabileceğin en iyi kart HD5450, rahatlıkla dota 2 oynayabilirsin. Ultra'sını falan bilemem ama çok rahat oynarsın. Zaten oyunun sistem gereksinimlerinde yer alan ekran kartı modelleri şöyle;

" nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600 "
  • Güç kaynağını bilmeden yorum yapmak doğru olmaz örneğin bende everest 300watt psu var gerçek verdiği değer 144watt. Eğer konuyu açan arkadaşın güç kaynağı gerçekte en az 200watt veriyorsa tavsiyem ikinci elden yaklaşık 70-80tl fiyata 1gb gddr5 hd 5670 alması. Güç kaynağı kaliteliyse 1gb gddr5 hd 5750 veya hd 5770. Hd 5670'in Ek güç girişine ihtiyacı yok, çok güç çekmeyen bir ekran kartı. Açamadığı oyun da yok Güç kaynağı dandikse sıfır hd 5450 al ama o da çok kötü bir ekran kartı, dota 2 gibi oyunları oynarsın ama bf3 gta5 gibi oyunları oynayamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myalperen -- 1 Ağustos 2015; 0:20:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dota 2 ultra zor. Highda bile fps düşüşleri yaşarsın combatlarda bazı ayarları kısman gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myalperen

Şuan kullandığınız ekran kartı nedir? Güç kaynağının etiketinin resmini çekip buraya atarsanız gerçekte ne kadar güç verdiğini öğrenip ona göre bir kart önerebiliriz.

http://urun.n11.com/guc-kaynagi/boost-300w-12cm-atx-power-supply-jpsu-bst-atx300r-P70220447

bu psuyu bikaç gün önce aldım ve bu psuyu kullanıyorum 300w diyor öyle olduğunu umuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: MatureGuy

GA-945GCM-S2L anakartım var 300w psum var ve core2duo e8400 alacağım çok acil ihtiyacım var fiyat sınırlama 100 120ye kadar çıkabilirim.2 sene beni kurtarabilecek ve dota 2 yi ultrada oynayabileceğim bi ekram kartı söyleyebilir misin acil bi durum var o yüzden istiyorum yardım edin lütfen .

söylediğiniz fiyata Asus HD5450 ekran kartı satın alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.