Şimdi Ara

Ekran kapandığında olacakları değiştirme (leptop)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Leptopata teknik bir arıza nedeniyle ekranda gerip bir sorun var. Leptop sürekli kendi ekranının kapalı olduğunu sanıyor ve uykuya giriyordu. Daha alalı 3 ay olmadı leptopu. Ama tatildeyim. Tatilden dönünce servise verebileceğim. Şimdilik çözüm olarak ekran kapatıldığında hiç bir şey yapma seçeneğini seçtim windowstan. Bu yüzden şuanlık uykuya girmiyor. Fakat ekran kararıyor. Bu ayarı nereden değiştirebilirim. Leptop kapağı kapatıldığında ekranın kararmaması nı nasıl sağlarım kısaca ?

• yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGN123

Merhaba arkadaşlar,

Leptopata teknik bir arıza nedeniyle ekranda gerip bir sorun var. Leptop sürekli kendi ekranının kapalı olduğunu sanıyor ve uykuya giriyordu. Daha alalı 3 ay olmadı leptopu. Ama tatildeyim. Tatilden dönünce servise verebileceğim. Şimdilik çözüm olarak ekran kapatıldığında hiç bir şey yapma seçeneğini seçtim windowstan. Bu yüzden şuanlık uykuya girmiyor. Fakat ekran kararıyor. Bu ayarı nereden değiştirebilirim. Leptop kapağı kapatıldığında ekranın kararmaması nı nasıl sağlarım kısaca ?

Ekran kapandığında olacakları değiştirme (leptop)
    şöyle birşey var denedinizmi

• Evet ama bu sayede uykudan kurtuldum. Fakat kararıyor bu sefer
  • orda ekran karartmayıda değiştirebiliyorsun zaten
  • Orası değil ekran kapatıldığında bölümü
  •  Ekran kapandığında olacakları değiştirme (leptop)

Bu olabilir mi ? Sileyim mi ?
  • LGN123 L kullanıcısına yanıt
    Bu degil kardeşim bu ekranın driverı direk :D
  • Beyler heryer hiçbir zaman yapma ve bir şey yapmaya ayarlı. Buradan değil bu ayar nereden olabilir?
  • Aşagıda batarya yada şarj simgesine sag tıkla. güç seçenekleri > seçili güç planından plan ayarlarını degiştir > gelişmiş güç ayarları > güç dügmeleri ve kapak. ordan ayarla.
  • Onlar ayarlı...
  • Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Güç Seçenekleri > Sol taraftan kapak kapatıldığında yapılacakları seçin > Tüm seçenekleri hiç bir zaman olarak ayarlayın.
  • Sarıaslan kullanıcısına yanıt
    Senin yazdıgın yerde benim pcmde uyku yazıyo ama kapagı kapattıgımda hiç bişey yapmıyo çalışmaya devam ediyo. Tuhaf
  • quote:

Orijinalden alıntı: maynakboy

Senin yazdıgın yerde benim pcmde uyku yazıyo ama kapagı kapattıgımda hiç bişey yapmıyo çalışmaya devam ediyo. Tuhaf

Enteresan. Benimkinde uyku yazarken uykuya geçiyor. Download yaparken kapağı kapattığım için hiçbirşey yapmaya ayarlıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.