Şimdi Ara

Ekran filmi çok kötü yapıyor yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 5s i ekran filmi ile kullanıyorum fakat ekran filmleri de hangisini denediysem üstü böyle yağ gibi oluyor yağlanmış gibi görünüyor. Parmak izi hadi neyse çoğunda oluyor sıkıntı değil ama bu yağlanma problemi hasta ediyor beni. Böyle retina ekranın kalitesini bozmadan çok fazla yağlanmayan kaliteli bir ekran filmi varmı tavsiyeniz acaba ?
    Kendi kullandığınız falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adocat -- 30 Nisan 2014; 0:34:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• jelatin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Consciousness

jelatin

Bant olmadı evet düzelttim :)
    Ama maalesef jelatin de değil film o , sende sayemde öğrendin hadi iyisin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SGP Ultra Crystal kullanıyorum. Bu kadar gğzel film daha görmedim. Filmsizden dagçha canlı gösteriyor ekranı. Aliexpresstdn 6$'a 2 tane daha aldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple Store'da "Belkin" marka bir ekran filmi var. Ben onu kullanıyorum, içinden iki tane çıkıyor ve gayet kaliteli bir jelatin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Adocat

quote:

Orijinalden alıntı: Consciousness

jelatin

Bant olmadı evet düzelttim :)
    Ama maalesef jelatin de değil film o , sende sayemde öğrendin hadi iyisin

İkiside dogru. Ambalaj maddesi.
     Ekran filmi çok kötü yapıyor yardım lütfen Ekran filmi çok kötü yapıyor yardım lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

SGP Ultra Crystal kullanıyorum. Bu kadar gğzel film daha görmedim. Filmsizden dagçha canlı gösteriyor ekranı. Aliexpresstdn 6$'a 2 tane daha aldım

Uygunmuş çok da fiyatı hocam çok leke bırakıyor mu acaba üstünde ?

• Plastik olan koruyucular ne kadar iyi olursa olsun az veya çok bahsettiğiniz durum (rainbow effect) oluşur.

Yapacağınız şey cam ekran koruyucu almak, cam ekran koruyucu kullanana kadar bende onlarca değişik marka denedim, ama artık kesinlikle plastik kullanmam, arada dağlar kadar fark var.

Spigen glasTr nano kullanıyorum ve kullanım hissi ve görünüm olarak mükemmel. fiyat 99 lira.. Ama Satın alacakları Uyarmam lazım, ekran koruyucu takmak konusunda çok çok iyi olmanız lazım çünkü tek şansınız var, beceremezseniz 100 liranın üzerine bir bardak su içersiniz.. Yani olmazsa tekrar deneme şansınız yok..

Ben banyo, buhar, ve "hinge" yani "Menteşe" metoduyla mükemmel bir sonuç aldım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Adocat

quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

SGP Ultra Crystal kullanıyorum. Bu kadar gğzel film daha görmedim. Filmsizden dagçha canlı gösteriyor ekranı. Aliexpresstdn 6$'a 2 tane daha aldım

Uygunmuş çok da fiyatı hocam çok leke bırakıyor mu acaba üstünde ?

Aynısını kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim, dokunuşu değişmiyor desem yeridir görüntü zaten aynı fakat dediğin gibi parmak izi bırakıyor ama oda o kadar can sıkıcı değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihcskn -- 30 Nisan 2014; 11:49:08 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Reason kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında çok iyiymiş ama işte filmi çekiyorum o tek sefer şans işi olmadı pek :) 100 tl verdikten sonra telefonculara da güvenemem :)

• melihcskn M kullanıcısına yanıt
    Parmak izinden mat olmadıktan sonra kaçış yok zaten hocam bunu bende deneyeyim o zaman teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.