Şimdi Ara

Ekran donuyor ama oyun devam ediyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar son 2 haftadır böyle bir sorunum var ne yaptıysam çözemedim. Silip baştan bile yükledim oyunu ama yok olmuyor niyeyse. Sorunum şu: Oyuna giriyorum 1-2 el attıktan sonra birden ekran donuyor ama geri kalan her şey çalışıyor yani sıkıntı yok mesaj atabiliyorum chatten ses geliyor yani yollayınca ve esc'ye basıp oyundan çıkabiliyorum menü'ye dönüyor yani ama hala oyundaki o görüntü duruyor ekranda sizce neden olabilir başka bir oyunda yok böyle bir sorunum.

• Aynı sorunu yaşıyorum sen çözebildin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _3RC4N3R_

Aynı sorunu yaşıyorum sen çözebildin mi?
    Çözemedim maalesef aramadığım forum izlemediğim video kalmadı yok düzelmiyor. 1-2 defa hiç yapmadı düzeldi sandım ama eninde sonunde yine yapıyordu ben de yeni pc aldım o çok eskimişti zaten.
  • eğer oyun hdd ise ssd ye yükleyin. hdd de bazen buna benzer sorunlar oluyor. ama eğer ssd de kuruluysa zaten o zaman bir tavsiyem bulunmuyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: FonkiTheFonksman

eğer oyun hdd ise ssd ye yükleyin. hdd de bazen buna benzer sorunlar oluyor. ama eğer ssd de kuruluysa zaten o zaman bir tavsiyem bulunmuyor :D
    Ssd vardı sadece benim laptopta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Çözemedim maalesef aramadığım forum izlemediğim video kalmadı yok düzelmiyor. 1-2 defa hiç yapmadı düzeldi sandım ama eninde sonunde yine yapıyordu ben de yeni pc aldım o çok eskimişti zaten.

Alıntıları Göster
    Ramlerimin birinin arızalı olduğunu tespit ettim, düzeldi. Belki yardımcı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _3RC4N3R_

Ramlerimin birinin arızalı olduğunu tespit ettim, düzeldi. Belki yardımcı olabilir.

Alıntıları Göster
    Hocam konu üzerine pc değiştirdim 2 ay'ı geçti o ara cs beni deli etti iyice bıraktım ama sağolun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.