Şimdi Ara

Ekospor paketi için aylık 50 tl önerdiler. Ne yapmalıyım, görüşleriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen seneden 29.90 tl'lik giriş-spor paketi sahibiyim. Bu ay sonunda yani 2 gün sonra üyeliğim bitiyor.
    Yenilemek ve fiyat öğrenmek için digitürk müşteri hizmetlerini aradım. Giriş-spor paketinin 55 tl olduğunu ve bu fiyattan devam edebileceğimi söylediler.
    Elbette Ligtv'den başka hiçbir özelliği olmayan bu dandik paket için 55 tl veremeyeceğimi, yeni üye kazanmak için kampanyalar yaptıklarını ancak mevcut üyeler için hiçbir çalışma yapmadıklarını, herkesin farklı fiyatlardan farklı paketleri izleyebildiğini söyledim. yani klasik muhabbetlerimiz...
    şikayetlerimi aldıklarını ve 48 saat içinde dönüş yapacaklarını söylediler. 1 saat sonra aradılar :)

teklif şu, her zamanki gibi bir üst pakete indirimli geçiş.

68 tl'lik (aylık ödemeli yıllık 62 tl'lik) eko-spor paketini aylık 50 tl'ye önerip, kabul etmem için yarın akşama kadar süre verdiler.
    1 sene boyunca aylık 30 tl'nin ardından bu fiyat bütçemi az da olsa zorlayacak ama;
    55 tl'lik boş giriş-spor paketi yerine 50 tl'lik eko-spor paketi avantajlı gibi görünüyor...
    yakında bir kampanya da gözükmüyor, umarım ters köşe olmayız...

siz ne düşünüyorsunuz?
    yanılmıyorsam eko-spor paketi kampanyayla birkaç ay önce 39 tl'den verilmişti...
    bu paket kanallarını düşünürsek; 50 tl kabul etmek için makul bir fiyat mı?
    yarına kadar karar vermem gerek buradan olumsuz bir görüş çıkmazsa yenileyeceğim sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andaluz -- 29 Temmuz 2009; 12:26:41 >

• Bence spor paket icin 50 TL cok yuksek bir rakam. Burada 20 TL civarina eko spor paket izleyenler var. Ben olsam 30 35 lira civarina o paketi alabilecegimi soylerdim.
  • 50 tl bence yüksek. bir ka. ay geçsin çok daha cazip fiyatlar alınabilir.
  • Ekos-spor paketi içinde sadece LigTV varsa, pahalı. Eylül'e kadar 39,90 TL'den bir sürü kampanya yapacaklar. Geçen sene de aynısı olmuştu. Abone olduktan sonra da mesaj geliyor, 5-7 TL'ye (Spormax'in dahil olduğu) bir üst pakete geçirelim diye. Gerisini sen hesapla pahalı mı değil mi?
  • ben ayda 29,90 a izliyorum
    50 bence de çok çeşitli kampanyalar olacaktır mutlaka onları ararştırmanı tavsiye ediyorum
  • dediklerinize kısmen katılıyorum, biraz bekleyelim bakalım, umarım düzgün bir kampanya yaparlar...
  • O parayı verip de sakın alma,, aynı paraya millet süper paket izliyor...
  • Az once yolda gordum, 47.90'dan LigTV'li yeni uye olanlara kutu ve kurulum hediye diye.
    Siz eski uyesiniz bunun neresinde ticaret ahlakı anlamadım?
  • Teklifi kabul etme 1-2 gün içerisinde 39.90 tl fiyat verirler onuda kabul etme 34.90'a kadar düşerler...
  • Aradım az önce bana 68 lira teklif ettiler.

donumun markasınıda sordularda utandığımdan söylemedim.Pazar malı en nihayetinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadesperado

Arkadaşlar geçen seneden 29.90 tl'lik giriş-spor paketi sahibiyim. Bu ay sonunda yani 2 gün sonra üyeliğim bitiyor.
    Yenilemek ve fiyat öğrenmek için digitürk müşteri hizmetlerini aradım. Giriş-spor paketinin 55 tl olduğunu ve bu fiyattan devam edebileceğimi söylediler.
    Elbette Ligtv'den başka hiçbir özelliği olmayan bu dandik paket için 55 tl veremeyeceğimi, yeni üye kazanmak için kampanyalar yaptıklarını ancak mevcut üyeler için hiçbir çalışma yapmadıklarını, herkesin farklı fiyatlardan farklı paketleri izleyebildiğini söyledim. yani klasik muhabbetlerimiz...
    şikayetlerimi aldıklarını ve 48 saat içinde dönüş yapacaklarını söylediler. 1 saat sonra aradılar :)

teklif şu, her zamanki gibi bir üst pakete indirimli geçiş.

68 tl'lik (aylık ödemeli yıllık 62 tl'lik) eko-spor paketini aylık 50 tl'ye önerip, kabul etmem için yarın akşama kadar süre verdiler.
    1 sene boyunca aylık 30 tl'nin ardından bu fiyat bütçemi az da olsa zorlayacak ama;
    55 tl'lik boş giriş-spor paketi yerine 50 tl'lik eko-spor paketi avantajlı gibi görünüyor...
    yakında bir kampanya da gözükmüyor, umarım ters köşe olmayız...

siz ne düşünüyorsunuz?
    yanılmıyorsam eko-spor paketi kampanyayla birkaç ay önce 39 tl'den verilmişti...
    bu paket kanallarını düşünürsek; 50 tl kabul etmek için makul bir fiyat mı?
    yarına kadar karar vermem gerek buradan olumsuz bir görüş çıkmazsa yenileyeceğim sanırım...

kabul etmemekle iyi etmişsin sakın geri adım atma.
    bende eski ligtv li abonelerdendim (eko-spor) verdikleri teklifleri beğenmemiştim(52 tl); eski abonelerini silkeliyorlar, yeni abonerine çook cazip fiyatlar çekiorlar bu etik, vefa, vs hiç birşeye uymaz!

onun için aboneliğimi iptal ettirip yeni abonelik başlattım, eko-spor 29.90 a.
    sakın vaz geçmeyin sizin gibi bütün aboneler aynı tepkiyi gösterse şimdi bu tartışmayı yapmazdık.
    alışmışız koyun gibi güdülmeye, keriz gibi silkelenmeye.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciko44 -- 5 Ağustos 2009; 23:13:35 >

• kabul etmemekle iyi etmişsin sakın geri adım atma.
    bende eski ligtv li abonelerdendim (eko-spor) verdikleri teklifleri beğenmemiştim(52 tl); eski abonelerini silkeliyorlar, yeni abonerine çook cazip fiyatlar çekiorlar bu etik, vefa, vs hiç birşeye uymaz!

sakın vaz geçmeyin sizin gibi bütün aboneler aynı tepkiyi gösterse şimdi bu tartışmayı yapmazdık.

abonelik iptali derken tamamen digiturk aboneliğini mi iptal ettiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: özdaywalker

quote:

kabul etmemekle iyi etmişsin sakın geri adım atma.

abonelik iptali derken tamamen digiturk aboneliğini mi iptal ettiniz?

evet aynen...
    aboneliğimi tamamen iptal ettirip daha sonrasında sıfırdan yeni abone oldum

• bi ara bende az kalsın dijitürke üye olayım liğ tvyi izlrim diye ciddi ciddi düşünmüştüm,bu durumu görünce iyiki vazgeçmişim diyorum...ağrımaz başımı ağrıtırmışım diyorum...
  •  Ekospor paketi için aylık 50 tl önerdiler. Ne yapmalıyım, görüşleriniz?

Şu paket 47.90 a 12 ay taahhüt ile...
  • fiyat ekospor için çok bence spor derlerse o fiyata kabul et
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.