Şimdi Ara

Ekonomi bakanı Zeybekçi: 10 milyon suriyeli dahi olsa kapılarımızı kapatmayacağız (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
11.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
296 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir şeyi insan içinden gelerek yapmalı. Benim içinden gelmiyor artık kardeşim. Ben rızkımı bunlarla paylaşmak istemiyorum lanet olsun ya.
  • Ya arkadaş siz ülkenin sahibimisiniz babanızın çiftliği gibi konuşuyoşuyorunuz yapın referandum halka sorun bakalım gitsinlermi kalsınlarmı angut herifler ya
  • Et et tabı babanın parasını verıyosun ya elın arabına ulan surıyelıye harcagının paranın yanında cerez bıle sayılmıcak bı rakamla memleketındekı tum vatandasın kredı ve kredı kartı borclarını sılerdın.Nedır bu arap askı anlamadım Türkün ve Türklüğün neyı battı bılemedım.Ulan kendı erkek vatandasına 25 yasına gırınce aç kedı gıbı GSS borcu yuklersın kendı vatandasınmı elın multecısımı neyse 24 hazıran gelıyo dıcemde bu memlekette 1.000 lıra emeklı ıkramıyesıne kı sanmayın omur boyu alcanız en fazla 2 3 sene sorası bı bahaneyle yalan olur 1.000 lıraya memleketı satacak kacak yapısını yasal yaptı dıye oy verecek yurtdısında bırıktırdıgı 500 euroyle burda krallar gıbı tatıl yapan lafta vatan hasretı ceken cıfte vatandaslar sayesınde oy kazanmaya devam bırı nasılsa emeklı ölüp gıtcem der dıgerı dıktıgı kacak yapıya ızın cıktı der oburu zaten ulkede yasamaz 1 kısıde suan 10 30 arası kısılerı dusunmez geleceklerı nolcak dıye
  • Omisis046 kullanıcısına yanıt
    Amaç o zaten, neden alıyorlar sanıyorsunuz ?
  • Tabi bunların tuzu kuru. Bizim vatandaşımız çalışsın didinsin yüksek vergilerden beli bükülsün elin suriyelisi konut sahibi, iş sahibi olsun.
    Altınızda milyonluk araçlar, yazlıklarınız evleriniz hayat size şahane sayın bakan. Bir kaç tanesini de sen misafir et evinde.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.