Şimdi Ara

EKO66

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
3.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni skoda süperb aldım ve cok mükemmel bir arac 1.4 tsı motor ben bu araca EKO 66 YAKIT TASARRUFU taktırmayı düşünüyorum... sizce nasıl olur fikirlerinizi alabilirmiyim... Teşekkürler...

• Benim bildiğim TSI zaten az yakıyor ve performanıs gayet ğüzel kardeşim ancak burada zaten EKO 66 epey tartışıldı, daha bir kaç gün evvel bende tartışmaya müdahil oldum.. şulinki oku bir istersen..hatta orada benim bir müşteriden direkt aktardığım mağduriyeti söz konusu ve açıklamayı okursan anlarsın..

işte benim yazdığım yorum ve altta da DH eko 66 tartışma linki;

bakın şikayet var isimli sitede aldığım bir müşterinin eko 66 ile ilgili olarak şikayetini aynen aktarıyorum. Bana gayet mantıklı geldi..Bakın insanlar nasıl kandırılıyor..

Yaklaşık 5 ay önce yakıt tasarruf cihazı olarak adlandırılan Eko66 adlı cihazı aldım. cihazı alırken memnuniyetsiz olduğunuzda cihazımızı geri alırız dedikleri için ve sitelerindeki bazı belgelere dayanarak güven oluştu. Fakat cihazın herhangi bir tasarrufuna rastlamadım. Ta*** Mollaoğl***(şirket sahibi) aradım. Bu cihazla ilgili bende bir memnuniyet oluşmadığını, tasarruf sağlamadığını ilettim.

Kendisi benden Egzoz Emisyon Raporunu fakslamamı istedi. Ancak araştırmalarım sonucunda, yerle göğe sığdıramadıkları ve 500 TL’ye sattıkları bu cihazın bir elektro mıknatıs olduğunu öğrendim. Bu cihaz yakıt borusuna takılıyor ve benzinin içindeki metal partikülleri biriktiriyor. Dolayısıyla emisyon raporunda bu partiküller yanmadığı tutulduğu için Hidrocarbon atığı düşük çıkıyor.

Ta*** Bey’in mantığı emisyon raporuna göre cihazın tasarruf sağladığına müşteriyi inandırmak. Ancak bu cihazın tasarruf sağladığı lanse edilerek satılması büyük bir yanlıştır. Rakamlarla da konuşacak olursak LPG yakıt tasarrufu açısından %40 tasarruf sağlıyor ve cebe hemen yansıyor bu. Eko66’nın sitesinde %25 tasarruf sağladığını ifade ediyor.

Ancak ben 5 aydır 1 kuruş tasarruf etmedim. Bende cihazlarını geri alma sözlerinin olduğunu hatırlattım. O anda renk birden değişti. Ve beni mahkeme vermekle tehdit etti. Dayanaksız konuşmaya başladı, işte kış günü yakıt %30 artar vs.vs. sözler. Bende kendisine beni mahkemeye verme konusunda serbest olduğunu benimde tüketici olarak kendisini şikayet edeceğimi bildirdim.n

http://forum.donanimhaber.com/m_13179725/mpage_9/key_/tm.htm

• Taktırma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: peugeot-406

Benim bildiğim TSI zaten az yakıyor ve performanıs gayet ğüzel kardeşim ancak burada zaten EKO 66 epey tartışıldı, daha bir kaç gün evvel bende tartışmaya müdahil oldum.. şulinki oku bir istersen..hatta orada benim bir müşteriden direkt aktardığım mağduriyeti söz konusu ve açıklamayı okursan anlarsın..

işte benim yazdığım yorum ve altta da DH eko 66 tartışma linki;

bakın şikayet var isimli sitede aldığım bir müşterinin eko 66 ile ilgili olarak şikayetini aynen aktarıyorum. Bana gayet mantıklı geldi..Bakın insanlar nasıl kandırılıyor..

Yaklaşık 5 ay önce yakıt tasarruf cihazı olarak adlandırılan Eko66 adlı cihazı aldım. cihazı alırken memnuniyetsiz olduğunuzda cihazımızı geri alırız dedikleri için ve sitelerindeki bazı belgelere dayanarak güven oluştu. Fakat cihazın herhangi bir tasarrufuna rastlamadım. Ta*** Mollaoğl***(şirket sahibi) aradım. Bu cihazla ilgili bende bir memnuniyet oluşmadığını, tasarruf sağlamadığını ilettim.

Kendisi benden Egzoz Emisyon Raporunu fakslamamı istedi. Ancak araştırmalarım sonucunda, yerle göğe sığdıramadıkları ve 500 TL’ye sattıkları bu cihazın bir elektro mıknatıs olduğunu öğrendim. Bu cihaz yakıt borusuna takılıyor ve benzinin içindeki metal partikülleri biriktiriyor. Dolayısıyla emisyon raporunda bu partiküller yanmadığı tutulduğu için Hidrocarbon atığı düşük çıkıyor.

Ta*** Bey’in mantığı emisyon raporuna göre cihazın tasarruf sağladığına müşteriyi inandırmak. Ancak bu cihazın tasarruf sağladığı lanse edilerek satılması büyük bir yanlıştır. Rakamlarla da konuşacak olursak LPG yakıt tasarrufu açısından %40 tasarruf sağlıyor ve cebe hemen yansıyor bu. Eko66’nın sitesinde %25 tasarruf sağladığını ifade ediyor.

Ancak ben 5 aydır 1 kuruş tasarruf etmedim. Bende cihazlarını geri alma sözlerinin olduğunu hatırlattım. O anda renk birden değişti. Ve beni mahkeme vermekle tehdit etti. Dayanaksız konuşmaya başladı, işte kış günü yakıt %30 artar vs.vs. sözler. Bende kendisine beni mahkemeye verme konusunda serbest olduğunu benimde tüketici olarak kendisini şikayet edeceğimi bildirdim.n

http://forum.donanimhaber.com/m_13179725/mpage_9/key_/tm.htm

İnternette bu yazıya benzer bir sürü yazı var. İnsanlar memnun olmamışlar...

Ben makina mühendisi olarak inanmıyorum tasarruf sağlanacağına...

Parası çok olan deneyebilir tabi...

• Tasarruf sağlamasını düşünmen gayet normal ama artık piyasa dizel araçlara doğru kayıyor sizede dizel araç öneririm gerçek bir ekonomi istiyorsanız. Lpg aracınıza takılmasında sorunlar varmış hala o yüzden öneremiyorum.....
    SAYGILAR.
  • Sakın taktırmayın aman diyim paranız boşa gider bu konu 4 sene öncede tartışıldı cihaz bi halta yaramıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Live yourlife -- 23 Şubat 2011; 14:12:51 >
  • Tut ki...
    Farz et ki...
    Düşünün ki...

İŞE YARADI!

1. Su giriş saatine bir tane takarım, daha az su tüketirim.
    2. Elektrik saatinin girişine takarım, daha az elektrik tüketirim.
    3. Yetmedi, bir tane de boğazıma takarım, daha az yemek yerim.
    4. Arabanın eksozuna da takarım, atmosfere daha az zehirli gaz yatarım.
    5. Cep telefonuma takarım, radyasyondan ve yüksek faturadan kurtulurum.

Tut ki ... !
  • Herzaman söyledim yineliyorum, PARA TUZAĞI
  • Bende bu tarz ekipmanlara inanmıyorum doğruluğu kanıtlansa zaten üreticiler araçlarına takar diye düşünüyorum.
  • Para tuzağı
  • teşekkürler...
  • vaLLa üstadım bizim aracımıza taktırdık maasallah hic bir sorun yok çekişi arttı yakıt tüketiminide düşürdü herhangi bir sorun yasamadık yinede tereddüt varsa eko 66 sitesinde taktıranların yorumu var telefon yada mail ile irtibata geçmen yeterlidir.Karar senin
  • EKO66 mıknatıs bir Plasebo ürünüdür. Unutmayın...

http://tr.wikipedia.org/wiki/Plasebo_etkisi

Placebo farmakolojik olarak etkisiz, fakat telkine dayalı ve plasebo etkisi olarak da bilinen tedavi etkisini ortaya çıkaran bir tür ilaçtır. Vücuda ağız, burun veya enjeksiyon yolu ile verilebilir.

Aslında plasebonun fiziksel anlamda tedaviye yönelik bir gücü yoktur. Sahip olduğu tedavi gücünü tamamen hastanın verilen ilacın "işe yarayacak" ilaç olduğunu düşünmesinden alır. Plasebo tıbbın bilimsel olarak açıklayamadığı bir yöne "insanların istemeleri halinde kendi kendilerini iyileştirme gücü"ne yöneliktir.

Tıbbi olarak kurtulma olasılığı zayıf görülen bir çok hasta, basitçe ölüm istatistiklerine girmekten bu güç sayesinde kurtulmuş, tıbbın çözüm bulamadığı kanserin tedavisinde çoğunlukla, yüksek moral ve iyileşme azmi olmuştur.

İşte plasebo yeterince azmi olmayan fakat tıbben tedavisi de bulunmayan hastalıkların "bu ilaç sana çok iyi gelecek ama senin de çabalaman lazım" sözleri ile pazarlanan çaresidir.

Bazı zamanlar ise hiçbir hastalığı bulunmayan ama doktor kapıları aşındıran "Hastalık Hastalarının" tek reçeteli ilacıdır.

Plasebo gayrı resmi yazışma dilinde ve halk arasında yararlı tıbbi içeriği bulunmadığını ifade etmek için bazen "şeker hapı" olarak da adlandırılır.

• alete para vereceksin. sonra söktürmek için para vereceksin. kısacası ekonomiye baya can vereceksin ama sana faydası olmayacak
  • birde bu eko 66 nin elemanlı varmış, fake..birden fazla nick alıp yorum yapan..şu an bu topictede bir tane var..mesaj sayısı az olup, profline baktığınzda eko 66 konuları girip sürekkli olumlu mesaj yazan tipler..dikkat etmek lazım..
  • yahu arkadaşım,

sen hala bu ürünlerin bir işe yaramadığını ve halkın cebindeki 3 kuruş parayı almaya meraklı bazı sözde girişimcilerin bir tezgahı olduğunu anlayamadın mı bu işin? eğer bu sözde eko cihazları çok matah birşey olsa araç üreticileri de fabrikada araçlarına takarlardı bunu.. lütfen bu sözde eko cihazlarına inanmayın ve bu kötü ve sıkıntıl ekonomik ortamda cebimizdeki her kuruşun çok değerli olduğu bir zamanda bu adamlara para kaptırmayın. allah aşkına artık anlayın bu iş üçkağıt...
  • tut ki ...

o değilde, tasarruf yapmak için bilmem kaç paralar harcamak nasıl bir mantıksa artık, ayrıca sinir stres sahibi olmakta bana mantıklı gelmiyor, yüzyılın asrın çağın insanlığın buluşu bor bile, motor yağı olarak kullanıldı ve hemen hemen hiç bir boka evet hemde hiçbir boka yaramadığı orta da, insanlar ne kadar da güzel kandırılıyor değil mi, hele bu bi de bizim insanımızsa,
  • AMAN KARDEŞ SAKIN 66'YA DÜŞÜP BU CİHAZDAN ALMA, BENDE İNANIP GİDİP TALAT MOLLAOĞLUNDAN ALDIM YILLARDIR KULLANIYORUM ZERRE KADAR FAYDASINI GÖRMEDİM, MUHASEBECİ OLDUĞUMDAN ÇOK İNCE HESAPLAR İLE İNCELEMELERDE BULUNDUM ÖLÇÜMLER YAPTIM HATTA DEVRE DIŞI BIRAKIP TEKRAR DEVREYE KOYUDUM KISACA NELER YAPTIM NELER AMA ZERRE KADAR FAYDASINI DA GÖRMEDİĞİM GİBİ ALDIĞIM CİHAZLA KALA KALDIM, DURUMU TALAT'A ANLATTIM BİRDE ÜZERİNE AZAR İŞİTTİM....... BENDEN SÖYLEMESİ PARANIZ BOLSA GİDİN ALIN DENEYİN DERİM BEN SİZE AKSİ TAKDİRDE PARANIZI BOŞUNA ZİYAN ETMEYİN.

NOT: ALMAKTA İSRAR EDEN OLURSA GELSİN BENİM ARACIMDAKİNİ UYGUN FİYATA SATABİLİRİM NASIL OLSA BİR İŞE YARAMIYOR. BANA PM ATABİLİRSİNİZ.
  • kardeş o sitedeki yazıların çoğu kendi adamlarının yazıları, olumsuz hiçbir yazı göremezsin yayınlamıyorlar tabiiki, denemesi bedava.... benden söylemesi.

quote:

Orijinalden alıntı: DouKaN_38

vaLLa üstadım bizim aracımıza taktırdık maasallah hic bir sorun yok çekişi arttı yakıt tüketiminide düşürdü herhangi bir sorun yasamadık yinede tereddüt varsa eko 66 sitesinde taktıranların yorumu var telefon yada mail ile irtibata geçmen yeterlidir.Karar senin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde
    Tut ki ... !

helal olsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.