Şimdi Ara

Ekin Kollama ile Xbox One X'i konuştuk 'Almaya değer mi?'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Twitch üzerinde canlı yayınlara başlayan Ekin Kollama ile Xbox One X'i konuştuk. Beğendi mi? Almaya değer mi? 

• one x almaya niyetlenmişken, kopan yaygaranın arasında 800 liraya kapalı kutus 1 tb S denk getirince düşünmedim s'i aldım gitti. pişmanmıyım değilim ? 4k tvm'm yok, 1080p plasmam nalları dikene kadarda (inş uzun süre dayanır) 4k-tv ye para vermem. hal böyle olunca, 3 tane one s parasına bir tane one x almak pekde çekici gelmedi. aradaki farka dünyanın oyunu, gold üyeliğ vs si alınır; 2-3 sene sonrada günün şartlarında tv-konsol tekrar düşünülebilir...

• Ekin Kollama kim ya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut abi ne tatlı adamsın sen ya :D

• sana mı soracaz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adamın araba ve teknolojiden anlamamasına rağmen her araç tanıtımına ve teknoloji davetlerine gerçekten anlam veremiyorum.İçerik desen onuda üretmiyor var mı aydınlatacak biri ?

• Teknolojinin T'sinden anlamayan insanlar teknolojici diye heryere davet ediliyor. Son günlerde sanırım Youtube fenomenleriyle video çekmek DH'de popüler.

• başka adam kalmadı mı?

• enes baturla da röportaj istiyoruz

• 00:57
    04:00
  • Mesut bey gördüğüm kadarıyla Ekin arkaşımızı kolluyor gibisiniz :)))

• adam youtube da tanıttıgı urunlre söve söve youtuber oldu. Bird röbörtaj veriyor helal olsun

• bu is cigrindan cikmaya basladi. siz testleri yapin inceleyin birakinda almaya deger mi degmez mi tuketici karar versin.

• pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 24 Ekim 2017; 10:31:0 >
  • Telefon kıran arkadaş işleri ilerletmiş baya...

• Pubg reklamı gibi olmuş bu :)

• Size de bir şey beğendirilmiyor be kardeşim, herkesin sevmesi gerekmez ama fikir sormak için birçoğunuzun aşina olduğu insanlar seçiliyor zaten inceleyeceklerini inceliyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün incelemeleriyle kalbimize taht kurmuş bir insan yüzünü hiç bilmiyordum yeminle sesindeki o tondan tanıdım reisss videolara devam.

• Ekin Kodlama diye okudum adamın tipe baktım vay be helal olsun adama yazılım falan filan düşünürken ulen dedim bu ses abi bu ses tanıdık derken bizi telefon döven abi olduğunu anladım tabi.

• Bu ve bunun tayfasını(teknolojiden anlamayan addamı ne) otomobil tanıtımına çağırıp test aracı veriyorlar bir de.Bi videoda timur akkurt mu ne mazda lansmanında bunlara test aracı veriyorlar,adam test aracıyla kameramana araba sürmesini öğretiyordu.Resmen rezillik.Adamların cihazla ilgili hiçbir teknik bilgisi yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.