Şimdi Ara

Ek tercih ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba. 60k da ortalama kac kisi ek tercihte bulunur sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ek yerleştirme ne zaman açıklanıyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Önümüzdeki hafta aciklanir hocam. Sizin siralamaniz kac nereyi tercih ettiniz ?

• Michel De Perneke M kullanıcısına yanıt
    1.440.000 hocam bildiğin batırdım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben 55kdan ek tercih yapmak zorunda kaldım sebebi en sona 5.5k benim sıralamamdan geri olan bir yeri yazmam dolayısıyla açıkta kalmam. Bence baya vardır bizim aralıkta (50k - 70k). Bu sefer 30k altına kadar neredeyse indim. O yerleşemediniz yazısını umarım bu sefer görmem.

Not:sayısalım

• Hacettepe ee yazan var mı ?
  • oylemidersin O kullanıcısına yanıt
    ek tercihte puana göre yapıosn 30k oldunu nerden bilion ayrıca kontenjana da bağlı 1 kişiyse yine O yerleşemediniz yazısını görceksin.
  • Ezio_auditore_da firenze kullanıcısına yanıt
    Arada 45 puan fark varsa en az 30k fark vardır diyorsun haliyle hadi seni kırmayayım 20k olsun. Neden bu kadar nefretle konuşuyorsun? Zaten umarım dedim. Galiba sen de ek tercih yaptın merak ediyorum da acaba ne kadar aşağısına indin. Bazı bölümlerle aramda 25 puan da olsa yine de garanti olsun diye tavan puanlarına bile baktım ve bir çoğuna girersem tavan puanı ben oluşturacağım. Bazılarının tavan puanıyla aramda 15 puan fark var. Buna rağmen umarım dedim zaten.
    ben birşey ima etmiorm ve nefretlede konuşmuorm yaptığın mantık hatasını eleştiriorm benim ne yaptığım seni ilgilendiremez senin ne yaptığında beni ilgilendirmez puan + kont ile işleyen bi sistemde sıralama die inatlaşan birini ilk kez görüorm bu kadar nasıl emin olabiliosn şaşıyorum haliyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezio_auditore_da firenze -- 21 Eylül 2018; 23:9:30 >
    ben sana yerleşemezsin demedim yerleşemediniz yazısını görceksin dedim
  • Ezio_auditore_da firenze kullanıcısına yanıt
    daha önce de yazmıştım ama silinmiş nedense haklısın baya ben de nasıl farkı anlamadım ya baya aptallık ettim sana bulaşarak kusura bakma engin zekanı sorgulama gafletinde bulundum.
  • Jokerberg kullanıcısına yanıt
    Sormayın hocam benim de içimi ya yerleşemezsem korkusu kaplamıyor değil. Tabii ki benden 2 puan düşük yazdığım ilk tercihim gelsin isterim ama baya düşük bir olasılık umarım son tercihim de olsa yerleşirim. Artık yatay geçiş başlıklarına atarım kendimi . En büyük pişmanlığım da neden yazmadım ki, asıl beni bitiren nokta bu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.