Şimdi Ara

Ek paket ten beklentileriniz neler? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyun kurabilme ve bir oyundaki maksimum oyuncu sayısının 8 e çıkarılması
  • 2 class ekleneceği kesin, geçmişe bakınca tabi. Benim beklediğim class lar Warlock (demon ları birinin terbiye etmesi gerekiyor, özellikle succubus ları ) Diğer class ise belki druid yine belki de priest (Shadowpriest adı altında)
  • Daha çok legendary ve set itemler. Mümkünse charmlar geri gelsin. Tabiki yeni karakter. İlk tercihim de Paladin olur.
  • Piyasanın canlanması yeni itemların gelmesi ve drop oranlarının 1.02-1.03e donmesi(1m goldun 2-3euro seviyesine çıkması)dupe ve botların kaldırılması.Sanırım bu istediklerimin tumude imkansız...
  • Umarım konsol piyasasınada çıkarmak için yaptıkları bu skill sisteminden vazgeçer adam gibi skill ağacı koyarlar herkese. Stat dağılımı yapalım itemlere stat zorunluluğu gelsin horadric geri gelsin.. Aslında bakınca d2 geri gelsin zaten hepsi vardı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kıytırık 4 tane legendden adam gibi tek legend yapabilme olsun.. torchlight taki gibi.. hatta gamble bile gelsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xwins

2 class ekleneceği kesin, geçmişe bakınca tabi. Benim beklediğim class lar Warlock (demon ları birinin terbiye etmesi gerekiyor, özellikle succubus ları ) Diğer class ise belki druid yine belki de priest (Shadowpriest adı altında)

kesinlikle katılıyorum oyun wow'a tam benzememişti birşeyler eksik gibiydi ek paketlerle düzeltirler artık
  • runeword bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Asprin

horadrim cube hariç hepsi olabilir yapmaları gereken diablo2 expansion'u taklit etmek, tek beklentim charmların geri gelmesi

quote:

Diablo II'den Diablo III'e geçecek mekanikler halen resmi forumları meşgul etmeyi sürdürüyor. Geçtiğimiz gün Charm eşyalarıyla ilgili sorulan bir soruya Bashiok cevap vererek, charm eşyalarının güzel olduğunu ancak charmların çantanızda yer tutmasını pek istemediklerini belirtti. Kısacası oyunda şimdilik bulunmamakta charm eşyaları. Detayları öğrenmek için haberin devamını okuyun!

Charmlar güzel şeyler. Rasgele düşen eşyalardan alınan pasif karakter güçleri mi? Bu karakterini sürekli olarak değiştirmek isteyen birisine verebileceğiniz en iyi seçeneklerden biri olurdu. Aksi halde sadece yetenek ve silah/zırh değişimleriyle bağımlı bir gelişimi biz de istemiyoruz. Ancak burada yaptığınız değişim anında sizi değiştiriyor ve çoğu zaman cezalandırıcı olabiliyor. Bu iş daha fazla hasar vermek için HP'nizden vazgeçmeye benzemiyor. Nasıl oynarsanız oynayın, herkesin çantasında yere ihtiyacı var ve biz pasif bonuslar için çantanızı bunlarla doldurmanızı istemiyoruz.

Şu an oyunda charm eşyaları bulunmamakta. Bu fikri seviyoruz ancak karakter gücünü çanta büyüklüğününüze göre geliştirmenizi istemiyoruz.

Daha sonra bu yazının üstünden birkaç saat sonra Bashiok, önceki mesajınıdaki "charm eşyaları oyuna gelebilir" diye algılanmasını düzeltmek isteyip aşağıdakileri söyledi:

Charm'ı oyuna eklemek gibi bir amacımız bulunmamakta. Bu sistemi düzeltmek gibi bir amacımız da yok. Oyunda karakter gelişimini çeşitlendirecek birçok sistem zaten bulunmakta ve yeni birşeye de ihtiyaç duymuyoruz. Şu an mevcut sistemleri cilalamakla meşgulüz.

Geçtiğimiz Mart ayı Starcraft II haberleriyle dolup taşarken, Nisan ayını Cataclysm'den yeni bilgilerle dolup taşarken görüyoruz ve tabi ki sormadan edemiyoruz: Diablo III nerede? Sitemizde daha önce yaptığımız anketten dolayı herkesin Diablo III ile yeni bilgiler peşinde olduğunu bildiğimizden yakın dönemde sürprizlerimiz olabilir.
    Kaynak:Tıkla-

• Blizzard bence en büyük sıkıntıyı senaryo aşamasından yaşıyordur yada yaşamıştır. Diablo nun ölümünden sonra bu ek paketi nasıl bağlayacaklar gerçekten çok merak ediyorum.

Charm konusuna gelince. Diablo 2 de gerçekten çok kullanışlıydı charmlar fakat Diablo 3 te oyun parası 2 deki gibi değersiz değil ve daha çok eşya daha büyük bir inventory gerektiriyor. Bence charmlar için extra bir inventory ekleyebilirler şöyle 4 tana büyük yada 8 tane küçük charm depolayacak kadar.

Ayrıca Paladin olmayan Diablo da bütün kalkanlar 5 para etmiyor. Leg düşünce çıkan sesin ve akabinde yaşanan heyecanın üzerine düşenin shield olduğunu görmek gerçekten çok sinir bozucu.

Bir de assassin olmasını isterdim ben. Deli gibi hızlı ve disko lambası gibi dolaşıp ekranımı şenlendirsin yeter. Ama monk ve dh den sonra assassin için pek fazla umut yok gibi.

Umarım 2 deki kadar başarılı bir ek paket olur ve bu beklentilerimizi boşa çıkarmazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: silent59

ek paketten tek beklentim bedava olursa iyi olur

Güldürdün kardeş, sağolasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman01

Blizzard bence en büyük sıkıntıyı senaryo aşamasından yaşıyordur yada yaşamıştır. Diablo nun ölümünden sonra bu ek paketi nasıl bağlayacaklar gerçekten çok merak ediyorum.

Charm konusuna gelince. Diablo 2 de gerçekten çok kullanışlıydı charmlar fakat Diablo 3 te oyun parası 2 deki gibi değersiz değil ve daha çok eşya daha büyük bir inventory gerektiriyor. Bence charmlar için extra bir inventory ekleyebilirler şöyle 4 tana büyük yada 8 tane küçük charm depolayacak kadar.

Ayrıca Paladin olmayan Diablo da bütün kalkanlar 5 para etmiyor. Leg düşünce çıkan sesin ve akabinde yaşanan heyecanın üzerine düşenin shield olduğunu görmek gerçekten çok sinir bozucu.

Bir de assassin olmasını isterdim ben. Deli gibi hızlı ve disko lambası gibi dolaşıp ekranımı şenlendirsin yeter. Ama monk ve dh den sonra assassin için pek fazla umut yok gibi.

Umarım 2 deki kadar başarılı bir ek paket olur ve bu beklentilerimizi boşa çıkarmazlar.

Hocam bence en kolay iş senaryo konusu olur. Jeweler veya Adria (Leah'nın annesi) üzerinden ilerlenebilir mesela.

Keşke senaryo en ciddi sıkıntı olsa.

Bence şu anda en büyük sıkıntı bir arkadaşın da dediği gibi haritalar. Kesinlikle büyümeli. Şu anda en büyük lokasyon 5-6 dk bile sürmez diye düşünüyorum. Adam gibi yeni yaratıklar ekleseler.

Şu çöp legendary'leri kaldırsalar vesaire..

Tabi gözünü para bürümüş Blizzard'dan sadece AH ve RMAH expansion u çıkarırsa şaşırmam. Gerçi onunda web tarafını yapsalar adam akıllı daha iyi olacak.

• * Paragon lvl 100 tamalayan kişiler; Uber gibi bir yere gitmeli ve Hellfre yüzük gibi özel bir eşya yapabilmeli. Öncelikle keywarden gibi yine 4 ACT ten özel itemlar bulmalı yani Hellfire in item versiyoru.

* MP ler 10 çıkarılabilir. Fakat 5 ten sonra +2 elit +3 +5 +7 gibi olsun ki MP 10 çabucak ulaşılması o kadar kolay olmasın.

* Soket sayısı +3 den +6 ya çıkabilir.

* Ek Bir ACT V bekliyoruz mutlaka adına yakışır büyüklükte.

* Gerçi bu her zaman olabilir ama bu sistem ek pakete konabilir. Bonus ACT ve/veya özel bölüm sistemi belli bir kritere sahip olmadan (Paragon, MP veya NV) size herhangi bir mobdan özel item düşürerek özel bir yere gitmenizi sağlaması. Aklıma ilk gelen Goblinler diyarı Kaçan goblinlerin mekanı 10 larca goblin ve kaçacak yerleri yok

• identify all secenegi gelse guzel olur sanırım
  • Paladin ve necromancer
  • Ne çıkaracaklarını bilmem ama çıkaracakları exp pack'i alanlar ile almayanların arasında dağlar kadar fark olacağı bir pack çıkaracakları kesin Tr parasıyla min 70-80 Tl olur Ha bir de unutmadan ; umarım WoW gibi durmadan pack çıkarmazlar hiç belli olmuyor ya neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mercsteal -- 13 Aralık 2012; 16:23:41 >
  • kesin ek pakette Kurast tarzı ormanlık bi act eklerler...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.