Şimdi Ara

Ehliyetsiz motor kullanırsak ne olur ?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
63.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç bir araca ehliyetsz binmemek lazım. Belki ehliyet kullanmıyor ama sonuçta güvence.

Mesela ben ehliyetimi evde unutup yola çıksam aklıma hep evde unuttuğum takılır. Yola olan konsantrem kaybolur.
  • 700 ytl ceza vereceginize 300 ytl verip ehliyet almak daha iyi bence
  • bu motor toplama yerine bi girdim bnm motorun yedek parçalarını tedarik ettim çaktırmadan
  • cezayı yersin ne olçak ki başka
  • burda arkadaşlar çok mobblette kaptırdı ödemedi motoru kapattılar yenisini aldılar basit plakasız ve açık egsozluydu
  • Motorsiklet çok riskli araç. Ama büyük keyif. Dayımın vardı. İstanbul'dan Konya'ya onunla gider gelirdi bazen. Tek sıkıcı yönü düz yollar olurmuş. Virajlı yollarda o virajı yata yata almak çok zevkli derdi.
  • bende ehliyetsiz 2 senedir motor, 3-5 senedirde araba kullanıyordum ama şuan a2 sınavını kazandım sırada araba var onuda kazanınca haziran ehliyetim elimde olacak inşallah...
  • Ben 110 veya 150 cc lik ATV almayı düşünüyorum da 17 yaşından küçük birisi olarak polise yakalanırsam sonucu ne olur?
  • motoruna el koyarlar ve ceza yersin, yukarda yazilanlara tekrar bak istersen.

quote:

Orjinalden alıntı: arabaci_58

Ben 110 veya 150 cc lik ATV almayı düşünüyorum da 17 yaşından küçük birisi olarak polise yakalanırsam sonucu ne olur?
  • pek iyi şeyler olmaz yakalanırsan
  • Benim bildiğim küçük motorlar için A2 sınıfı büyük motorlar için A sınıfı lazım... Emin değilim
  • buyuk motorlar icin A2, kucukler icin A1 (50 cc alti diye biliyorum kucukleri de)

quote:

Orjinalden alıntı: Auto CAD

Benim bildiğim küçük motorlar için A2 sınıfı büyük motorlar için A sınıfı lazım... Emin değilim
  • arkadaşlar ben scooter alacam ama ehliyet yok ama sadece 1km lik bir alan icerisinde sürecegim ruhsatı benim üzerime kask felanda var borcu harcı yok bi sorun olurmu
  • HORT niye böyle bir sey yapdigimi bilmiyorum herhalde bu saatte can SIKINTISINDAN olabilir
  • Hort
  • peki bu motorlar satılıyor mu satılıyosa fiyatları ve durumlerı ne oluyor nerden bilgi alabilirim ?
  • bende de ehliyet var motorsiklet yok iyimi :)
    zamanında lazım olur diye almıştım a2 yi
  • quote:

Orijinalden alıntı: awsgdr

peki bu motorlar satılıyor mu satılıyosa fiyatları ve durumlerı ne oluyor nerden bilgi alabilirim ?

www.milliemlak.gov.tr adresinde bilgileri bulabilirsin
  • Ceza yersin
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.