Şimdi Ara

Ehliyet Hakkında Herşey (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.773
Cevap
4
Favori
236.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: candogan62

quote:

Orjinalden alıntı: Mysterious27

Soru:Yanıcı madde taşıyan araçlarda kaç adet yangın tüpü bulunur ve kaçar kg`lıktır
    Cevap: 2 tüp bunlar 6 kg dır ..

Soru:Akümülatörün bakımı sırasında hangisi uygulanır.
    Cevap:Plakaların 1 cm üzerine saf su koyulur.

Soru:Görev sırasında, belirli araç sürücülerinin, can ve mal güvenliğini tehlikeye sokmamak şartıyla, trafik kısıtlama veya yasaklarına bağlı olmalarına ne denir?
    Cevap:Geçiş Üstünlüğü

Soru:Sürücüsünden başka 8 ila 14 oturma yeri olan ve insan taşımak için imal edilmiş bulunan motorlu taşıta ne denir?
    Cevap:Minibüs

Soru:Aşağıdaki araçların hangillerinde "takoğraf cihazı" Bulunur
    Cevap: Otobüs

Soru:Saatte 110 kilometre hızla seyreden bir sürücü, önündeki aracı kaç metreden takip etmek zorundadır?
    Cevap:55 Km.

Soru:Aksine bir işaret bulunmadıkça, otoyolda otobüsler için azami hız saatte kaç kilometredir?
    Cevap:100
    Oooley bunların hepsini doğru yapmışım :D Cevap anahtartına bakcam bakalım ne yaptım:)

Baktım da suyun sıcaklığını radyatör ayarlar demiştim

Otobüs minibüs ve kamyonlar için şehir içi hız sınırı sormuştu ben 40 dedim ama 50 imiş Kamyon beni şaşırttı hızlı gitmemeli diye düşünmüştüm:S

Başka aklıma gelmiyor.

Bir de sanırım freni sağlam araç çekilirse ip max kaç metredir diye sormuştu ben 3 dedim siz ne dediniz?

Trafikte zorlandım ben biraz, çünkü çok ezber vardı yahu. İlkyardımdan 100 alabilirim o çok iyi geçti. Kusturulmayan hastalar asit-baz içenlerdir, çünkü kusturulursa yemek borusu ve ağız asitten 2. kez zarar görür. Bu yüzden kusturulmaz, bunu liseden beri biliyorum.
    Mesela şehir içi yolcu taşıyanlar hangi sertifikayı almalı diye bir soru vardı SRC2 olacaktı o sanırım.

5 metre olck araları max..

src li soru yoktu

• Haklı olabilirsin ben temmuzun denemesini de çözmüştüm onla karıştırdım galiba ama çıktı diye aklımda kalmış yahu
  • quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

Haklı olabilirsin ben temmuzun denemesini de çözmüştüm onla karıştırdım galiba ama çıktı diye aklımda kalmış yahu

bende de oluyo
  • Cevap:
    src li soru yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknik_Psikopat -- 15 Şubat 2009; 22:04:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Teknik_Psikopat

Cevap:
    src li soru yoktu

• Durun yahu ! Src nerde cıktı :)

Arkadaslar Trafikden Aklıma gelenleri verdim baskada zihnimi zorluyoorum ama cıkmıyor kurtlar vadisinde polatın beynindekileri ogrenmek icin bi doktor kafasına kask takıp bisi sokmustu matkap gibi onumu denesek napsak :)
  • Arkadaslar Umarım Herkez Başarılı olur sınavdan kaybettikce bunlar para cekiyor bizde 70 Tl ..
  • quote:

Durun yahu ! Src nerde cıktı :)

Arkadaslar Trafikden Aklıma gelenleri verdim baskada zihnimi zorluyoorum ama cıkmıyor kurtlar vadisinde polatın beynindekileri ogrenmek icin bi doktor kafasına kask takıp bisi sokmustu matkap gibi onumu denesek napsak :)

ilk yardımı bekliyoz sabırsızlıkla :) zorla :) fazlada zorlama kısa devre yapar :)
  • valla ben kalcamı düşünmüom 3-5 yanlışım var tabi ama 70den düşçek kadar yanlışım yok diye düşünüyorum

myster motorun tamamını yazmısın nerdyse Kyle XY gibi bişimisin nesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SinapS -- 15 Şubat 2009; 22:22:10 >
  • Arkadaslar ßenim bu ikinci kez sınava girişim ..İlk yardımdan onceki sınavda 87 Motor ve Trafikden 68 almıstım dogal olarak bu sınavda ilk yardım dersinden girmedim yani bilemicem soruları ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SinapS

valla ben kalcamı düşünmüom 3-5 yanlışım var tabi ama 70den düşçek kadar yanlışım yok diye düşünüyorum

aynen aynen adamdaki beyin pc gibi :)
  • quote:

quote:

valla ben kalcamı düşünmüom 3-5 yanlışım var tabi ama 70den düşçek kadar yanlışım yok diye düşünüyorum

Sınavın son anına kadar bekledim gözden gecirdim soruları Tek Tek e malum ikinci kez girişim dikkatli okudum soruları ondan olabilir ..ayrıca yazılım mühendisiyim.

• quote:

quote:

quote:

Sınavın son anına kadar bekledim gözden gecirdim soruları Tek Tek e malum ikinci kez girişim dikkatli okudum soruları ondan olabilir ..ayrıca yazılım mühendisiyim.

ben de gözden geçirdim ikinci kez ama görmedikçe cevabımı hatırlamıom bazı seyler dısında

• ben 45 dakkada yaptıgım için hiç gözden geçirmedim valla :)
  • quote:

ben 45 dakkada yaptıgım için hiç gözden geçirmedim valla :)

benim de 40 45 dk sürdü sonra açtm en bastan tekrar gözden geçirdim
  • quote:

quote:

sevgililer günüydü :) cıkmam lazımdı kontrol etmedim :)
  • quote:

quote:

quote:

sevgililer günüydü :) cıkmam lazımdı kontrol etmedim :)

benimki babası yüzünden cıkamadıgı icin sorun olmadı önceden kutlamıştık

• Benim de 40-45dak civarı sürdü:) 2,5 saat kim kalıyordur ki:S
  • benimde 45dk sürdü :) ama motoru tekrar ettim, pek faydası olmadı ama yinede vicdanım rahat değildi :D

@Mysterious27

Allah razı olsun sayende motor sorulara baktım biraz umut geldi :)
  • çekicilerde arabayla çekici arasındaki mesafe en az kaç olmalıdır diye bi soru vardı. benim aklımda kalan en az 3 en fazla 5 mt. yani 3 olmalıydı cevap. bazıları 5 demiş ama?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.