Şimdi Ara

ehliyet değişirken arada kimlikte değişirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
19.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • randevu alıp ehlıyet degısmesı 5 dakıka suruyormus oysa randevu araları yarım saatlık arayla
    bız o arada kımlıgıde versek degısıyorlarmı yoksa yenı randevu sartmı.belgeler hazır ıken

• İnternetten Nüfus cüzdanı randevusu alırken "ehliyet değişimi" için de soru var ,evet dersen ehliyet içinde aynı tarihe randevu veriliyor, yani her iki işlem için aynı tarihe ve saate randevu alabilirsiniz.

Değişim için acele ediyorsanız, randevusuz çalışan nüfus müdürlükleri var oralara müracaat ederseniz aynı anda hem kimlik hem de ehliyet değişimini yaptırabilirsiniz. Ben de önce randevu aldım, sonra randevusuz müracaat ettiğim yerde her iki işlemimi yaptırdım.
  • once kımlık randevu aldım bır hafta sonrayada ehlıyetı aldım

oyle secenegı gormedım kacmıs

sımfı duzeltsem zor olur..sonuc olarak kımlıgı degıstırırken ehlıyet belgesınıde versem degısırlermı
  • bace3434 kullanıcısına yanıt
    Nüfus müdürlüğünde ekstra bir yoğunluk olmazsa değiştirirler tabi ki,

Ehliyet Sağlık raporunun da iki sayfalı olmasını istiyorlardı, ikinci sayfa da herhangi bir şey yazmıyordu ama bu yüzden geri çevrilenler oldu, bilgin olsun.
  • Ehliyet ve Kimlik için son Başvuru tarihi ne zaman bilginiz var mı ?
  • Başpiskopos kullanıcısına yanıt
    Ehliyet için 2020 yılı bitimine kadar değiştirme zorunluluğu var.

Kimlik için nüfus müdürlüğünden öğrendiğim ,son bir tarih yok.

Not: Her iki değişimin ücreti ziraat bankası atm sinden kartlı veya kartsız yatırılıyor.
  • gelibolu 1915 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Ben geçen ay değiştirdim. Randevusuz gittim. Orada hem ehliyet hem de kimlik için ayrı sıra aldım. Kimliği hallettikten sonra ehliyet sırası geldi.

Ben oradayken kimlik için gelen birine beklerseniz ehliyetide hallederiz dediler. Yoğunluğa ve memurun tavrına bağlı bir durum. Bilginize
  • Sağlık raporunu nasıl aldınız arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devils_

Sağlık raporunu nasıl aldınız arkadaşlar
    +1 ben de merak ediyorum.
  • quote:

Sağlık ocağından. Aile hekimi veriyor.
  • Red_Devils_ kullanıcısına yanıt
    Ankara da iki aile hekimi, Antalya da bir aile hekiminden biz vermiyoruz cevabı alınca mecbur özel tıp merkezinden almak zorunda kaldım.(60 tl.)

Sağlık raporu almaya giderken bir adet fotoğraf götürün, forma yapıştırılıp mühürleniyor.
  • Teşekkür ederim cevaplarınız için arkadaşlar.
  • quote:

kımlık ve ehlıyet 2020 son tarıh yazıyor ama yogunluk olursa uzar..sonra her 10 yılda bır degısıyormus

kımlıge 18.5 tl ehlıyete 15 tl alıyorlar ptt den yatırdım

randevu guncelleyeyım dedım yıne 2 ay sonraya verdı o yuzden kımlık ve ehlıyetı aynı anda verme şansını denicem

saglık ocagından saglık raporu beleş oluyor..1 resım ıstıyor zımbalayıp ımzayı atıyor

elleri uzat ve yumruk yap...basını saga sola cevır...tek ayak ustunde dur...karsıda yazan yazıları tek gozle oku

sonra pc den cıktı verıp sorun gorunmuyor dıye yazıyor yanı toplamda 5 dakıka fızık muayene yapıyor.

tabı gozu surası burası kusurlular varsa bılmem.saglıklı ınsana boyle bakıyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.