Şimdi Ara

EH-TW5350 & W1070+ & W1110 PRO Hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar uzun zamandır araştırıyorum, artık beynim yandı. Sizden ricam deneyimlerinize göre önerilerinizi yazabilirseniz şu efsane cuma fırsatı bitmeden üçünden birini almak istiyorum :)

• Bende Epson almayı düşünüyorum. 3LCD teklonojisi olduğu için
  • BenQ da w2000 de seçenek olarak koyun bence.
  • astramastra kullanıcısına yanıt
    Gönül isterki w2000 alıp bu defteri kapatayım ama fiyat farkı çok hocam. Verebileceğim maksimum miktar net 2700 TL.

Başka öneriz var mı 2700 TL'nin altı?

Aslında teknoloji olarak tw5350 gözü kapalı alınabilecek bir cihaz, fakat önceki deneyimlerime dayanarak biliyorum ki w1110'den daha iyi bir görüntü alacağım. Bu ikisi arasında gidip geliyorum.
  • Yine 2700 TL altı FHD cihaz önerebilecek arkadaşlar var mı?

Yada bu iki cihaz arasında karar verebilen biri :) Gerçekten duvara toslamış durumdayım

Bildiğiniz uygun satıcılar varsa yine paylaşabilirseniz sevinirim
  • bende w1110 var gayet memnunum, burdaki yorumlara bakıp 1070+ alırım diye düşünüyordum fakat artık sıfırını bulmak zor olduğu için w1110 aldım,
    bütçeme göre siyah performansı en iyi cihaz w1110.
    5350 nin akıcı görüntüsü mükemmel ötesi fakat siyah performansı biraz düşük kalınca tercih etmedim,
    bence iki cihazdan hangisini alırsan al memnun olursun
  • delivar D kullanıcısına yanıt
    Optoma HD26 da bakabilirsiniz .
    ProAV nin fiyatları uygundur ,
    yalnız sitesinde ki fiyatlara aldanmayın arayıp fiyat alın.
  • astramastra kullanıcısına yanıt
    Hocam HD26 hakkında çok şey okudum fakat varsa tecrübeleriniz siyahlarıyla ilgili W1110'a rakip olur mu?
  • cavanozz kullanıcısına yanıt
    @cavanozz hocam yorumlar ve pm için teşekkür ederim.
  • hocam selamlar,
    tw5350 frame interpolation özelliği ile benzer giriş seviyesi ev sinema cihazlarına fark atmaktadır ancak siyah seviyesi dlp cihazlar kadar iyi değil maalesef,
    bence demo yaparak lamayı tercih edin,
    diğer yandan epson tw5350 şu sıralar 2699 TL ye satılıyor, w1100 ise 2899 TL fiyat mevcut.
    fiyat açısından da tw5350 avantajlı.
    kıyaslama yaparsak
    tw5350 ile ekrandaki akıcılık mükemmel + uygun fiyat avantajı,
    w1110 ile siyahlar daha derin
    karar sizin,
  • Dlp projeksiyonlarda siyah seviyesi biraz daha iyi oluyor ancak rainbow effect çok rahatsız edici bir şey.İzleyip öyle karar verin derim.Hd 26 kullandıktan sonra satıp tw5300 aldım.Siyah seviyesi daha kötü ancak rainbow falan yok ve bu çok güzel bir şey.
  • arkadaşlar ara girmek gibi olmasın ama..
    epson tw5350 ile LG Pf1500 arasında sizce hangisi..malum maç ve film için..
  • newonw1 kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgilendirme için teşekkür ederim. Fiyat konusunda 3. parti ürün satan yerlerde daha uygun fiyatlar yakalayabiliyorsunuz. Belli modellerde stok yaptıkları için doviz kurundanda etkilenmiyor fiyatlar. O sebeple telefon edip fiyat almakta fayda var. Ben projeksiyonu film izlemek için almak istiyorum. Haliyle siyahlarda derinlik benim için daha önemli. Beyaza kaçınca görüntü kalitesi düşükmüş gibi hissediyorum. Sanırım W1110'dan yana şansımı kullanıcam.
  • @fletner hocam benide mutsuz ediyor rainbow effect fakat beyazlar daha bir can sıkıcı. Bir demo yapmadan görmekte zor dediğin gibi. Aslında W1110 kullananlar rainbow effect ile ilgili deneyimlerini paylaşırsa baya aydınlanmış olucaz.

@cavanozz hocamda birtane var çokta memnun. Belki o bizi biraz aydınlatır.
  • Rainbow tabiki var ama bu izledigin icerigin kalitesine gore farklılık gosteriyor. Ayrica izleme mesafesine gore ekran büyüklüğünde rainbow daha belirgin olabiliyor. Bilgisayardan bluray indirip izledigimde rainbow farketmedim. Lakin hd yerel kanallarda fox gibi cok fazla rainbow var. Bluray player ile daha kaliteli bir izleme yapilabilir. Ben duvarda izliyorum konular arasinda boya renk kodu vardi ona göre boya yaptim gri mat bir duvar oldu. Şahsi fikrim kaliteli perde ile cok basarili sonuclar alinabilir.
  • Benq Th681 modelini hiç düşünmediniz mi ?
  • merteslik M kullanıcısına yanıt
    Açıkcası hiç düşünmedim hocam, tavsiye ediyorsan biraz anlatabilir misin tecrübelerini?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerliyerli

arkadaşlar ara girmek gibi olmasın ama..
    epson tw5350 ile LG Pf1500 arasında sizce hangisi..malum maç ve film için..

günde kaç saat kullanırsınız?
    eğer günlük 5 saatin altında kullanılacak ise sorunuzun cevabı çok net Epson TW5350
  • quote:

Orijinalden alıntı: delivar

Açıkcası hiç düşünmedim hocam, tavsiye ediyorsan biraz anlatabilir misin tecrübelerini?

Benq TH681 projeksiyonu bir data sunum cihazıdır. Eğer ciddi maliyet avantajı yok ise ev sinema cihazı almanız daha mantıklı olacaktır.
    benq w1090 veya optoma hd26 gibi,
  • W1090'ı tavsiye ediyorlar. W1110'a rakip olabilir mi hocam? Tecrübelerinizle bizi aydinlatabilir misiniz?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.