Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

egzoz emisyonu muayene geçmedi.katalizör değişecekmiş.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
22
Cevap
1
Favori
39.336
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> egzoz emisyonu muayene geçmedi.katalizör değişecekmiş.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4 Mesaj
    düşük devir ve yüksek devir limit dışı çıkmıştı , 2. gidişimde düşük devir limit içi yüksek devir limit dışı çıktı, 3.ye gideceğim şimdi??
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı:

Ben egzoz emisyon pulu almaya gittim. Arabayi yanastirirken adam plakami yazip raporu hazırlamış.makinaya falan baglamadi...

40 lira verdim çıktım. Arabadan bile inmedim guleriz ağlanacak halimize...
    Bir kere Tüv'de bunu yaşadım. Benim araba makineye bağlıydı, arkama bir tane polo yanaştı. Adam zımbırtıyı çıkarmadı bile. Benim arabanın emisyonuyla geçti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Corsair Vengeance PRO RED 8 GB DDR3 @ 2400 MHz CL11Corsair AX760iCorsair Obsidian 750D
    Logitech G27

Sony PS4 500 GB Xbox One S 500 GB
  • Yarbay
    2720 Mesaj
    DPF EGR iptal edenler nasıl muayeneden geçiyor peki?
    |
    |
    Faiz yiyenler ancak şeytan çarpmış olanın kalkışı gibi kalkarlar. Bu onların: "Alım satım da ancak faiz gibidir." demelerinden dolayıdır. Oysa Allah alış verişi helal, faizi haram kılmıştır. Kime Rabbinden bir öğüt gelir de faize bir son verirse, artık geçmişi kendisine, işi de Allah'a aittir. Kim faize geri dönerse artık onlar ateşin halkıdır, orada sürekli kalacaklardır. Allah, faizi yok eder de, sadakaları artırır. Allah, günahkâr kafirlerin hiç birini sevmez. (Bakara 2/275-276).
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.