Şimdi Ara

eGPU - notebookta harici masaüstü gpu kullanımı (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.392
Cevap
212
Favori
270.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 372.70 381.6 mi neydi eski driverleri denedim hata sorun olmadan yükleniyor ama sadece 2.0 desteklenmesine rağmen 1.1 kullanıyor. Bu nvidida sorun yaşayanlar hata almalarimiydi yoksa bizimki gibi expres hızını tam olarak kullanmaması miydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MSI GTX 1650 Super erkan kartı alıcam bunda sadece 6 pin var sıkını olmur mu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raikiri

Merhabalar Lenovo z580 modeline yapmak istiyorum egpu NVIDIA gtx 1650 super Ekran kartını alıcam uyumlu olurmu acaba ve birde
    Grafik Kartı Gücü 100 W
    Önerilen Sistem Gücü 350 W

Güç istiyor güç kaynağını 350 w mı alayım yoksa 500w mı alayım ne dersiniz .
    350w yeterli olur
  • merhaba arkadaşlar egpu olayına yeniyim ancak her şey tamam aygıt yöneticisinde ekran kartım windows basic adpter olarak gözüktü ancak driver yükledikten sonra gizli aygıtlara düştü ekran kartımın adı sanı yazıyor her şey bağlı ve tamam ama gizli cihazlardan çıkarmanın yolunu bulamadım .
    dahili ekran kartı driverları ddu ile kaldırdım
    pcie controller x16 kapalı halde
    yani anlayacağınız gerekli şeyleri yaptım ama ilk başta gördüğü cihazı şimdi gizli aygıtlara attı ne yapabilirim ya da bu sorunu yaşayanlarınız varsa nasıl bir çözüm buldu şimdiden teşekkürler.

Laptop: Asus X550VX - i7 6700hq - Nvdia 950m - Amd RX 570(egpu)
     eGPU - notebookta harici masaüstü gpu kullanımı

• arkadaşlar satılık aparatlar egpu ve dell 220 watt adaptör mevcuttur. ilan linkini koyuyorum .ilgilenenler bakabilir.
    güç kaynağı ile ugraşmazsınız .fan yok kablo derdi yok.220 watt dell adaptör nadir bulunan bi adaptör dur. ve egpu nun kendisi de v8.5

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-exp-gdc-egpu-laptop-icin-harici-ekran-karti-824528112/detay/https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-dell-220w-adaptor-guc-kaynagi-12v-18a-sarj-aleti-824519984/detay/

• Merhaba arkadaşlar, Casper i5-7200U 2.5GHz Intel HD Graphics 620 bilgisayarıma yükseltme yapılabilir mi? İşlemcinin kasılmayacağı en yüksek hangi ekran kartı takılabilir? Yardımlarınızı bekliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: mconr

Merhaba arkadaşlar, Casper i5-7200U 2.5GHz Intel HD Graphics 620 bilgisayarıma yükseltme yapılabilir mi? İşlemcinin kasılmayacağı en yüksek hangi ekran kartı takılabilir? Yardımlarınızı bekliyorum...
    GTX 960-970-1050-1050TI , RX 560-570 olabilir diye dusunuyorum.
  • Amd kartlar ile dahili ekranı kullabiliyor muyuz acaba? Rx 570 Rx 580 vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kankan44

Amd kartlar ile dahili ekranı kullabiliyor muyuz acaba? Rx 570 Rx 580 vs.
    HDMI Dummy ile sistemi kandirarak kullaniliyor sanirim ama full screen olmamasi gerekiyor diye biliyorum oyunun. Yani teorik olarak AMD kartlar ile dahili ekran NVIDIA gibi kullanilmiyor
  • Arkadaşlar,bangood da satılan egpu aparatının açıklamasında hangi notebook lara uygun olduğu yazıyor oradan kendi modelinize bakarak deneyebilirsiniz,orada notebook modeliniz yazmıyorsa boşuna uğraşmayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://tr.gearbest.com/laptop-accessories/pp_229101.html

https://tr-m.banggood.com/Mini-PCI-E-Version-V8_0-EXP-GDC-Laptop-External-Independent-Video-Card-PCI-E-Expansion-Card-p-1011222.html

Bu iki yere girin kendi laptop modelinz var mı bakın eğer varsa bu egpu işine girin yoksa boşuna cabalamayın ben 3 hafta uğraştım herşey denedim ama mümkün değil olmadı

• 1050 ti nin driver sorunu çözüldü mü ?
  • yashiii Y kullanıcısına yanıt
    Egpu satıldı. Adaptör satiliktir bilginize

• selamın aleyküm bende asus k555u i5 6. nesil 8gb ram nvıdıa 2 gb 940m ekran kartı var laptop var ve ben buna harici ekran kartı takmak istiyorum +ları ve -leri nedir hangi parçaları almam lazım cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rebelalemci -- 28 Mayıs 2020; 18:1:36 >
  • Merhaba arkadaşlar laptop uyumlu olmadığı için ürünü satıyorum sıfır ayarında kullanamadım yani faturasıyla birlikte göndereceğim

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/laptop-harici-ekran-karti-takma-aparati_pdp_561781196

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakikirahmet -- 29 Mayıs 2020; 1:13:29 >
  • Expresscard. Girişli exp gdc aparatımı satıyorum. İlgilenen olursa mesaj atabilir. Whitelist sorununu aşmak için kullanılan bootable programıda update edebilirim alan kişiye. Güç kabloları vs. kutu içeriği tam.

Birlikte kullandığım R9 270 2gb 256 bit ekran kartı da satılıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TGOD -- 30 Mayıs 2020; 0:32:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TGOD

Expresscard. Girişli exp gdc aparatımı satıyorum. İlgilenen olursa mesaj atabilir. Whitelist sorununu aşmak için kullanılan bootable programıda update edebilirim alan kişiye. Güç kabloları vs. kutu içeriği tam.

Birlikte kullandığım R9 270 2gb 256 bit ekran kartı da satılıktır.
    Merhabalar kaç tl istiyorsunuz birde nden satıyorsunuz ?

• Rebelalemci R kullanıcısına yanıt
    Ö.m attım.

• Herkese merhabalar... Asus flipbook modeli laptopum var.. 8250 u işlemci 12gb ram 256ssd750hdd mevcut.. mx130 ekran kartı var.. yukarıda arkadaşlarıen versiği sitelerde benim laptop tok hep eski işlemciler mevcut.. ben bu sistemde egpu kullanabilirmiyim? Deneyen var mı bu modelle veya bu işlemci ile??

• suat6027 kullanıcısına yanıt
    Listelere takılma kullanabileceğini düşünüyorum. Ben Casper 1. nesil i7 laptopla kullanabiliyorsam herkes kullanabilir.

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.