Şimdi Ara

eGPU - notebookta harici masaüstü gpu kullanımı (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.391
Cevap
212
Favori
270.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Usta bnde e gpu deniom hd 4800 series taktim gordu hersey tamam aygit yoneticisi guncel dio ama unlem kalkmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amd ile nvdia nin cakistigini anladm entegre nvdia yi devre disi buraktim unlem gitti harici duzgun calisio fakat simdi de oyunlarda lutfen grafik surucusunu guncelleyin hatasi aliyorum

• iyi akşamlar herkese...

egpu olayından ınanılmaz mutluyum....

tek bır sorunum var kucuk olsada olur olmasada cınsınden..

laptop uzun süre kapalı kalınca ekran acıldıktan sonra ekran kartını gormuyor.
    egpu yazılımını tekrardan kurmam gerekıyor
    20 25 sn lık bır olay ama çözümü varsa ugrasmayayım

şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

iyi akşamlar herkese...

egpu olayından ınanılmaz mutluyum....

tek bır sorunum var kucuk olsada olur olmasada cınsınden..

laptop uzun süre kapalı kalınca ekran acıldıktan sonra ekran kartını gormuyor.
    egpu yazılımını tekrardan kurmam gerekıyor
    20 25 sn lık bır olay ama çözümü varsa ugrasmayayım

şimdiden teşekkürler.
    Exp gdc kullanmıyor musun programa gerek olmuyor onda?
  • Arkadaşlar ben egpu takiyorum laptopa herseyi tam kablo falan ama aygit yöneticisinde görünmğor ama hdmi bağlaninca görünüyor ama kod 43 çikartinca görünmüyor..
    Win 10 açılınca aygıt yöneticisinde ekran kartı görünüyor, fakat sarı ünlem ve kod:43 nedeni ile kullanılamıyor.
    Bu durumda win 10 açıkken hdmi kabloyu e-gpu dan çıkarıp aygıt yöneticisine donanım değişikliklerini tara diyorum.
    Bu durumda ekran kartı aygıt yöneticisinde yok oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkanTR53 -- 23 Mart 2019; 14:41:22 >
  • hexen-zz kullanıcısına yanıt
    Evet kullanıyorum fakat biostan normal ekran kartımı iptal edemediğim için egpu yazılımı ile kullanıyorum
     eGPU - notebookta harici masaüstü gpu kullanımı

• quote:

Orijinalden alıntı: OkanTR53

Arkadaşlar ben egpu takiyorum laptopa herseyi tam kablo falan ama aygit yöneticisinde görünmğor ama hdmi bağlaninca görünüyor ama kod 43 çikartinca görünmüyor..
    Win 10 açılınca aygıt yöneticisinde ekran kartı görünüyor, fakat sarı ünlem ve kod:43 nedeni ile kullanılamıyor.
    Bu durumda win 10 açıkken hdmi kabloyu e-gpu dan çıkarıp aygıt yöneticisine donanım değişikliklerini tara diyorum.
    Bu durumda ekran kartı aygıt yöneticisinde yok oluyor.
    1 mesaj gerıde sorunuzun cevabı mevcut. arkadas anlatmıs
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Valla ben de iptal edemedim dahili olanı biosdan.
    Aygıt yöneticisinde 3 ekran kartı görünüyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hexen-zz -- 23 Mart 2019; 20:53:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hexen-zz

Valla ben de iptal edemedim dahili olanı biosdan.
    Aygıt yöneticisinde 3 ekran kartı görünüyor :D
    işin garip tarafı 3 u göründüğünde daha fazla performans aliyorum oyunlardan :D
    2 sı gorundugunde düşüş oluyor :D
  • Kolay gelsin beyler bu konuya kafayı taktım bayadır laptopum monster marka abra a5 v1.1.2 i7 4710 gtx 860 var. Şimdi aklımda buna rx 570-580 takmak. Bunlar kesin olacak diye bi dusuncem yok baska kartlarda olabilir. Sanirsam once egpu pci ex almam lazim. Benim asil sorun notebook kendi ekranini kullanabilir miyim neler yapmam lazim cevaplarsaniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.hahn91

Kolay gelsin beyler bu konuya kafayı taktım bayadır laptopum monster marka abra a5 v1.1.2 i7 4710 gtx 860 var. Şimdi aklımda buna rx 570-580 takmak. Bunlar kesin olacak diye bi dusuncem yok baska kartlarda olabilir. Sanirsam once egpu pci ex almam lazim. Benim asil sorun notebook kendi ekranini kullanabilir miyim neler yapmam lazim cevaplarsaniz sevinirim
    3- notebookun monitorünü kullanmak istiyorsanız 2. nesil ve üzeri intel core işlemcili notebook (amd olmaz)
  • Arkadaşlar bi el atabilirmiyiz ne yapsam olmuyor modding bios kod 43 yardim ederseniz sevinirim simdiden teşekürler
    Sistem Özellikleri:
    3gb ram
    nvidia geforce gt 540m + intel hd graphics 3000
    intel core i3 2310M
     eGPU - notebookta harici masaüstü gpu kullanımı eGPU - notebookta harici masaüstü gpu kullanımı eGPU - notebookta harici masaüstü gpu kullanımı

• Beyler elimde egpu cihazı ve ekran kartı sökmek için sıcak hava makinesi var kendi laptobumda çalışmıyordu ekran kartım eski ve zırt pırt arıza çıkartan bir modeldi bende söktüm(tekrar takmak için başka bir cihaz gerekli) suanda gtx960 ve amd rx 580 ekran kartlarını taktım kullandım hiçde fena sayılmayacak skorlar aldım isteyen olursa istanbuldayım gelir laptopunu getirir söker deneriz olursa onunda videosunu çekip internete atacağım ekran kartının olup olmaması önemli değil diyosanız haber edersiniz
  • OkanTR53 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar sorunu çözene steam kod veririm nolur bu sorunu düzeltelim düzelmiyor ASUS K53SV PC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkanTR53 -- 24 Mart 2019; 16:49:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkanTR53

Arkadaşlar bi el atabilirmiyiz ne yapsam olmuyor modding bios kod 43 yardim ederseniz sevinirim simdiden teşekürler
    Sistem Özellikleri:
    3gb ram
    nvidia geforce gt 540m + intel hd graphics 3000
    intel core i3 2310M
    hexen ısımlı arkdasın verdıgı lınkte kod 43 hatası 10** ve 20** lı serıler ıcın bır cozum var belkı 9** larda da olur bır dene...
    https://egpu.io/forums/expresscard-mpcie-m-2-adapters/script-nvidia-error43-fixer/?utm_campaign=DonanimHaber&amp;utm_medium=referral&amp;utm_source=DonanimHaber

maalesef olmuyor bu denedim gine denedim olmadi laptopda mi sorun var anlamadim
    Su anda kod 43 veriyor ya ben hdmi bağlayinca ekran karttan laptopa kod 43 gidiyor ama oyun falan oyniyinca 10 dk sonra mavi ekran veriyor video tdr failure hatasi veriyor tekrar başlayinca nvidia denetim masasina arada girmiyor öle bir gpu yok diyor ama aygit yöneticine gidince devre dişi birakip yeniden etkinleştir yapinca tekrar ekran kart yerine geliyor ama HDMİ BAĞLAİNCA anlamadim ben bisey
  • Arkadaşlar bendede olmuyordu ekran katını sıcak havya ile söktüm egpuyu tekrar kurdum hem rx580 hem gtx960 ile denedim 2side sorunsuz çalıştı İstanubldaki arkadaşlardan yapamadım ve ekran kartımı sökmeyi göze alıyorum diyenler mesaj atabilir tekrar takamam ona göre
  • Egpu setup u satin almak zorundamiyiz :(

• Arkadaşlar elinde egpu programı bulunan var mı ?Varsa paylaşabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.