Şimdi Ara

Eğer Dünya Yuvarlaksa Avustralya dan Amerikaya nasıl Gidilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eğer dünya yuvarlak veya Oval ise (Eğimli) Avustralyadan Amerikaya cok kısa sürede mi varır yoksa Asya-Avrupa üzerinden mi Amerika ya gider çok uzun sürede ben uzun yoldan gittigini duydum saçma geldi sizce

Not: Tuhaf sacma sorular soran Liseli değilim yas 30 Meslek Lisesi Elektronik mezunuyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 5 Aralık 2015; 12:12:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ibo83 kullanıcısına yanıt
    Ne iş yapıyorsun hangi bölüm mezunusun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Ne iş yapıyorsun hangi bölüm mezunusun

Şuan MNG kargoda yım. bu soru hep aklıma takılıyor google soramiyordum tahminleri alayım

• Torna tesviye

• Uçakla gidilebilir,belki gemi.

• Bak olm eger dunya yuvarlak olsaydi bu sular akar giderdi.Bu yuzden dunya duzdur.Bana dunyanin yuvarlak oldugunu kimse anlatamaz.

• Avusturalya'dan uçakla yardır kuzey doğuya doğru California'ya çıkarsın bu yol bile uzun sayılır ama asya üzeri avrupadan amerikaya giden yoldan kısadır.

• Virgin ile 13 saatte Dogu yakasindan, LA'ye direkt ucuslar var. Onun disinda Hawaii airlines ile Honolulu (Hawaii nin bulundugu ABD eyaleti) da stopover yapanda var (misal Seattle'a gideceksen, Hawaii ile gitmek daha mantikli; o zaman 17 saat suruyo ucus aktarmali olarak). Ondan sonra Sydney'den Vancouver'a (Kanada) direkt ucuslar var, o da 14 saat suruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThisisaNightmare -- 6 Aralık 2015; 16:50:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.