Şimdi Ara

Eğer arda dönerse[Olacaklar]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
2
Favori
2.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arda turan konusundaki düşüncelerimi bilen bilir ve bu konuyu eğer arda turan gelirse uplayın diye açıyorum uplaması bedava...

Öncelikle bu adamı niye alırız anlayamıyorum yok işte sol kanat kötüymüşte yerli lazımmışta sanki koşmak yerine yürümeyi tercih eden arda bunları gerçekleştirebilecek sanki arda bizi amrabat kadar hızlı atağa çıkarabilecek?.Gelelim bu arda sevdasına öncelikle yediği kaba tüküren bir adamı takımda hiçbir zaman görmek istememişimdir sürekli verdiği demeçlerde galatasarayı medyada kötü olarak lanse etmiştir ve bu çocuktaki showmen karakteri futbolculuğundan ağır basmaktadır adam atleticoya gideli 3 sene oluyor adam hala demeç veriyor.Demeç verirkende söyledikleri şok edici yok kimse uğurlamaya gitmemişte yok klüpte yemek pişmiyormuşta.Rezilliğin danışkası 25 yaşına gelmiş adama hala çocuk demekte saçmalıktır yok işte gençtir hata yaparda bilmemnede bu adam koskoca galatasarayı 100 yılı devireli yıllar olmuş galatasarayı mustafa sarplar bilmemneler batırdığında gemide kalıcakken adam atleticoya kaçar gibi gitti.Şimdi yine bazıları çıkıcaktır AAAAAAAAAA olurmu Bu adamın 50 senedir hayaliydi avrupaya gitmek zaten çok istiyordu o yüzden gitti.Yıkılmış bir liverpoolda steven bile gitmezken ki gerrard bu gün 32 yaşında ayrılsa oynayacağı takım en aşşağı Real madriddir o bile ayrılmadı.İşte evlat böyle olunur evlat bülent gibi olunur evlat metin gibi olunur.Zor zamanında babayı terk eden çocuk yarın aile sorumluluğunu alamaz efendiler.Bu adam buraya gelicekmiş kaptanlığı alacakmış ,iyi çok güzel,sanki babasının malından kiracı çıkartırmış gibi selçuktan sabriden kaptanlığı alacak.3 senedir canını dişine takan kadroya eğer yeni gelmiş arda turan kaptanlık ederse ve yine şımarık hareketlerine devam ederseki bir adam 7sindeyse neyse70indede odur misali idda ediyorum bu kadro ileriye gideceği halde geriye gidecektir.Ardanın bu takıma kazandıracağı şey sadece 1 şampiyonluktur sonrasında takım için bölünmelerle bu takım geriye gidecektir ve biz cl şampiyonluğu hedeflerken bu takım potadan uzaklaşacaktır ve bunun tek sorumlusuda arda turan olacaktır.Nasıl tek oyuncuya bunu yüklersin demeyin çünkü bu çocuk kadar düzenbaz ahlaksız sonradan görme birisi hiç görmedim.

• SAKIN OKUMAYIN BANA GÜVENİN
  • quote:

Orijinalden alıntı: whatısnext

SAKIN OKUMAYIN BANA GÜVENİN

sen okuma o zaman aslanım.
  • OKUMADIM, OKUMAYIN.
  • İlk defa yazıyorum. OKUMAYIN!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çare Drogba

OKUMADIM, OKUMAYIN.

geçen senedeki Süper finalde fenerbahçe konusu açmıştım krasiç çöp diye herkes adam krasiçe çöp den sornası okumadım dedi sonrasını gördük.
  • ben sonuna kadar destek veriyorum yazdıklarına ayrıca Arda geldi diye amrabat kesilecekse gelmesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okumadım
  • Okudum eline, yüreğine salık + repinide verdim.

Ammmaaaa Arda gittiğinde Gs ye daha fazla zarar vermemeliyim diye gitti. Veyahut dediğin gibi olsun sonuçta hayata bir kere geliyor gitmek isteyebilir. Gerrad satmadı liverpool'u diye Arda damı satamaz yani ? Zaten bir müddet sonra istenmeyen adam oldu. Ha o demeçleride tamamen kendi samimiyetinden dolayı böyledir. İnsanların düşüncelerini etrafı belirler kendisi değil. Yemek pişmiyorsa Arda'nın kendi beyni değil kulüp bunu düşündürtmüştür.
  • Arda buraya döndüğünde daha farklı bir insan olarak karşımıza çıkacak. Sürekli medyanın gözü önünde bulunmayacaktır. O kadar eleştiriden sonra elbet tribünlerle kucaklaşmaya eski yaptıklarını da yapmamaya özen gösterecektir. Mesela Drogba'yı ele alalım. Adam geldiği günden bu yana resmen gönüllere taht kurdu. Arda'nın da elbette geçen yıllar içerisinde bunları mülahaza ettiğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Köşe Yazarı

ben sonuna kadar destek veriyorum yazdıklarına ayrıca Arda geldi diye amrabat kesilecekse gelmesin

Zaten yorum yapman hata arda gelirse hamit kesilir arda sola geçer amrabat sağ
  • 2.Paragrafin ilk cumlesini okudum biraktim. Top insandan daha hizlidir. Amrabat kendisi cook hizli ve suratli. Arda gibi adamlarla top daha hizli gider karsi kaleye onu karistirma

• Arda'yı karakter olarak eleştirirsin onu anlarımda.. Amrabat kesilecekse arda gelmesin diyenleri gördüm.. Pes başka birşey demiyorum. Bu gözler daha neler okuyacak bakalım bu forumda.. Arda'nın futbolunu beğenmeyen varsa ona hamit, amrabat, hakan gibi adamlar müstehak.. Bu kafayla devam edin.
  • Hocam birşey bilmeden konu açmışsın, Amrabat zaten sağ kanat oyuncusudur Arda ise SOL KANAT oyuncusudur ki Arda gelirse muhtemelen 4-2-3-1- taktiği ile oynayacağız sol kanatta Arda sağ kanatta ise Amrabat oynayacak lütfen bilinçsizce konu açmaktan vazgeçin skor taraftarı olmaktan vazgeçin
  • Okudum katıldığım noktalar var ama bence yinede takıma faydası olacaktır drogba zaten seneye yok ne kadar yerli o kadar iyi ayrıca galatasarayın kaptanlığı selçuktan alacağını sanmıyorum ama sabriden alacaktır ha şunuda söylim takım bölünür demişsin ama ft faktörünü unutmuşsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: Evapsie

quote:

Orijinalden alıntı: Köşe Yazarı

ben sonuna kadar destek veriyorum yazdıklarına ayrıca Arda geldi diye amrabat kesilecekse gelmesin

Zaten yorum yapman hata arda gelirse hamit kesilir arda sola geçer amrabat sağ

terim hamit i kesmez ama dediğin gibi olacaksa o zaman olabilir

• Kesecek CLde eli mahkum ama ligde kesmez bizde kanser olmaya devam ederiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: onureyiz

Hocam birşey bilmeden konu açmışsın, Amrabat zaten sağ kanat oyuncusudur Arda ise SOL KANAT oyuncusudur ki Arda gelirse muhtemelen 4-2-3-1- taktiği ile oynayacağız sol kanatta Arda sağ kanatta ise Amrabat oynayacak lütfen bilinçsizce konu açmaktan vazgeçin skor taraftarı olmaktan vazgeçin

Sen amrabatın sağda oynadığını idda ediyorsan gözlükçüye git.Bu adam solda oynuyor sonra topu sağa çekip ayak içiyle bir maçta 50 kere plase yapıyor.Ama maç varyasyonlarında rakipteki yorgun bek kimse mesela sağa geçip orta açıp gol attırdığı olmuştur ama amrabat sol kanat oyuncusu.
  • Amrabat kısmına kadar iyi bir giriş yapmıştı eleman ama sonrası gerçekten bilgi eksikliğini çokça belli eden bir yazı olmuş. Talihsiz bir konu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Butwhoan

quote:

Orijinalden alıntı: onureyiz

Hocam birşey bilmeden konu açmışsın, Amrabat zaten sağ kanat oyuncusudur Arda ise SOL KANAT oyuncusudur ki Arda gelirse muhtemelen 4-2-3-1- taktiği ile oynayacağız sol kanatta Arda sağ kanatta ise Amrabat oynayacak lütfen bilinçsizce konu açmaktan vazgeçin skor taraftarı olmaktan vazgeçin

Sen amrabatın sağda oynadığını idda ediyorsan gözlükçüye git.Bu adam solda oynuyor sonra topu sağa çekip ayak içiyle bir maçta 50 kere plase yapıyor.Ama maç varyasyonlarında rakipteki yorgun bek kimse mesela sağa geçip orta açıp gol attırdığı olmuştur ama amrabat sol kanat oyuncusu.

Amrabat sağ kanat oyuncusudur araştırabilirsin sonradan sol kanat oynamaya başlamıştır.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.