Şimdi Ara

EĞER AL DERSENİZ YARIN GİDİP ALACAĞIM YARDIM LÜTFEN !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ilk-sahibinden-sifir-ayarinda-titanium-x-paket-otomatik-fiesta-226467494/detay

Bir kaç kaftadır 40 bin bütçeli otomatik hb az yakan araç bakıyoruz sizce bu nasıldır ilk araba olacağı için kaza boya istemiyoruz ilan sahibiyle konuştuk 4 tanede kışlık lastik vereceğini söyledi fiyatta 40 bin uygunmudur sizce

• al
  • Tdci bile degil. Bence alma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arabaya 40 bin tl hayatta verilmez illa otomatik olcaksa honda jazz fun al cam tavan bide dua edersin bana
  • dizel alırsam fiyat daha da yükseliyor ama şuanki fiyatlar malum ya honda jazz alıcam ya da bu bide polo var tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shevchenco

bu arabaya 40 bin tl hayatta verilmez illa otomatik olcaksa honda jazz fun al cam tavan bide dua edersin bana

honda jazz fun modeli temizini bulmak istersem 45 50 tl yi buluyor 1.4 elite modeli var cvt şanzuman
  • O paraya pejo 308 bakin. Otomatik rahat bulunur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok pahalı sakın almayın.
  • arkadaş araç satanların hepsimi lpg yi yeni taktırır anlamıyorum bu işde bir iş var :))) bence kesinlikle yeni opel corsaya bakmalısın.

• Gel ben sana 2012 model astra HB arabamı vereyim o fiyata :) 46bin km otomatik benzinli şaka değil ciddiyim.

35'ten fazla 1 kuruş verme etmez o paraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coder73 -- 3 Eylül 2015; 15:14:50 >
  • opellerin otomatik şanzumanı sıkıntılı diye duymuştum ama onun için tercih etmedim corsayı
  • Araç pahalı geldi banada ki makyajlı kasa bile değil.

• Bulabilirsen 2.el lancia delta

• quote:

Orijinalden alıntı: coder73

Gel ben sana 2012 model astra HB arabamı vereyim o fiyata :) 46bin km otomatik benzinli şaka değil ciddiyim.

35'ten fazla 1 kuruş verme etmez o paraya.

adam 38 e bile bırakmıyor diğer emsal araçlara bakıyorum onlarda aynı fiyatlarda :)
  • Dizel otomatik bravo veya 308 bulunur o fiyata. Kazık yemek istersen alabilirsin o fiestayı

• o paraya dizel ne c4ler bravolar 308 ler var. yapma etme gözünü seveyim. tüpermenlere verilmez o paralar.
  • Selam.

eğer otomatik şart değilse :
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2013-yeni-fiesta-ecoboost-189003299/detay/

otomatik şart ise :
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sadece-msj-atin-tel-i-aramayin-223835805/detay/

bu araçlar benim favorilerimde.
    en azından makyajlı.
    sizin ilanınızdaki araç makyajsız.bence o paraları etmez.

bir arkadaş honda jazz önermiş. oda mantıklı bir seçenek.

toyota yaris te bakabilirsiniz.

• 35'e verirse al. yoksa alma etmez okadar. 40'a makyajlı bulabilirsin bence
  • Alma Hemşo pahalı
  • Cruze al hic degilse arabaya bindim dersin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.