Şimdi Ara

EGER 170.000 EURO BUTÇE OLSAYDI HANGİSİ TERCİH EDERDİNİZ ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
8.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Opel Astra Gtc OPC , Volkswagen Golf GTI , Ford Focus ST , Renault Megane II RS , Honda CIVIC type-R ve BMW 1.30 alırdım her gün bir başkasını kullanırdım
  • Listedekilerden CORVETTE Z06'yı tercih ederdim çünkü aralarında en yeni kasa onda ve bence yolda en dikkat çeken ve havalı araç da o. Aslında Ferrari'de dikkat çeker ama Corvette daha az sayıda var. Ayrıca Corvette yıllar öncesinden gelen bir efsanedir ve motor sesi de müthişdir.
  • Bakım masrafları karşılanabilecekse 550 derim. Buradaki en özel araba bence bu. Bir kaç arkadaş yüzü eskidi demiş ama ben buna katılmıyorum. Ferrari burada kıyaslanan markalardan prestij olarak çok üstün. Diğerleri de çok iyi arabalar ama Chevy ve Dodge sonuçta.
    Örneğin Ferrari'ye benzer performansı çok daha düşük fiyatla sunduğu için Z06 Ferrari Killer diye bilinir. Ama burada da hedef marka Ferrari'dir. Prestij açısından Ferrari ile yarışabilmeleri mümkün olmadığından performansı ön plana çıkarıyorlar.
    550 Maranello'ya gelirsek bence Ferrari'nin en başarılı tasarımlarından biridir. 0 km 612 yerine hiç düşünmeden 550'yi seçerim. Performans ve sürüş dinamiği olarak da makyajlı versiyonu 575'ten de daha iyidir. Motoru da klasik V12'dir. Belki de tek eleştirilebilecek noktası önden motorlu olmasıdır, onun dışında ciddi bir eksiğini ben bilmiyorum. (Ferrari arkadan motorlu olmalı.)
    360'a gelirsek o da çok başarılı bir süper spor. Ama artık günümüz süper sporlarına göre gücü düşük. Spor arabalarda sınır artık 400 hp. Bir arabaya süper spor diyebilmek içinse en az 500 hp olması gerekiyor. Bir de 360 Modena, 550'den bir sınıf aşağıda gibi.
    Bu yüzden 550'yi seçerdim. Ya da 360. Ama 550 ağır basıyor.

• corvette
  • O paraya ferrari olmaz ama olduğunu farzedersek ferrari tek geçerim. Adı yeter.
  • mercedees s 600 long inci siyahı 21''jant body kit+amg
  • ferrari 360 modena
  • Viper çok darmış. Ferrari iyidir.
    360 modena olurdu benim tercihim.
  • Bmw 7 serisi ile mersedes S class
  • ya bırak onları sen gallardo sl di yanlış hatırlamıyosam onu seçerdim discovery de izledim geçen mükemmel yapmışlar araçla en ufak spin atmanız imkansız hale gelmiş otomatik vites bize göre lüks olsada o aracın en basit özelliklerinden dış görünüş olarak tartışmaz bi tipe sahip bence rüzgar araç hızını çok az etkilio tabi etkiliyosa aracın tasarım iç olarakta harika discoveryde pistte test sürüşü yapılırken süren adam virajda kaymayı denedi araç otomatik larak frenledi direksion kendiliğinden ters yöne döndü we düz bi şekil aldı yani yanlamasına kaymak o araçta imkansız ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: VolBlood2

ya bırak onları sen gallardo sl di yanlış hatırlamıyosam onu seçerdim discovery de izledim geçen mükemmel yapmışlar araçla en ufak spin atmanız imkansız hale gelmiş otomatik vites bize göre lüks olsada o aracın en basit özelliklerinden dış görünüş olarak tartışmaz bi tipe sahip bence rüzgar araç hızını çok az etkilio tabi etkiliyosa aracın tasarım iç olarakta harika discoveryde pistte test sürüşü yapılırken süren adam virajda kaymayı denedi araç otomatik larak frenledi direksion kendiliğinden ters yöne döndü we düz bi şekil aldı yani yanlamasına kaymak o araçta imkansız ;)

En ucuz gallardo 200.000 euro kaldı ki dedigin Herşey ESP yi lamborginide ki adı Traction Control ü kapatıncaya kadar geçerli

• Bu listede tercihim Viper dan yana olur.
  • Rs6 yı beklerdim liste dısı
  • Türkiye yollarında bu araçları nasıl kullanacaksın bir de bu var
  • maranello tipini bazıları beğenmez ama bence çok başarılı bir spor araba
  • quote:

Orjinalden alıntı: orion@bl

Türkiye yollarında bu araçları nasıl kullanacaksın bir de bu var

Bu araçlar sahiplerinin 653463645 ci garaj arabası oldugu ıcın hafta sonu kullanımlarında alacak ısı ıcın problem olmaz diye dusunuyorum :)
  • Mercedes cl
  • bi tane nissan 200sx s15 alsak olmamı
  • SORMAN BİLE HATA TEMİZ Bİ MODİFİYELİ DOĞAN
  • quote:

Orjinalden alıntı: orion@bl

Türkiye yollarında bu araçları nasıl kullanacaksın bir de bu var

türkiyede 100 ü aşkın ferrari kullanıcısı var..onlar nasıl kullanıyorsa bunları alanda öyle kullanır tercihim corvetteden yana
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.