Şimdi Ara

Egea Cross yüzünden başıma gelenler!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önceki gün eşimi almak için yoldayken telefonumu çaldığında duyabilmek için blutoothla multimedya cihazına bağladım. Multimedya cihazinda daha önceden kaydedilmiş 3 telefon vardı isimleri C21, huawei p smart ve A70.

Eşimi aldım, yan koltuğa oturdu ve ilk söylediği şey "almila&kumru kim?". Anlamadım önce ve multimedya ekranını gösterdi. Ekranda "Almila&Kumru" yazıyordu.

#almila&kumru yu ben dahil arabadaki kimse tanımıyor

#multimedyaya benim telefonum bağlı, bağlantı stabil ve telefonun blutooth ayarlarından kontrol ettim, telefon ismi "C21"

#Arabayı durdurup denedik, blutooth bağlantısını kapatıp açtık, multimedya cihazını açtık kapattık denedik sonuç aynı benim telefonumu "almila&kumru" olarak gormeye devam etti 2 saat boyunca.

#Arac 6000km'de, ilk sahibiyim, telefonun ilk sahibi benim ve başkası kullanmadı.

#daha önce de redmi note 10, redmi 11 yazdığı olmuştu önemsememiştim.

Şimdi gece boyunca eşimle aramda ciddi gerilimler oldu ve açıkçası mantıklı bir açıklama getirmem mümkün olmadı. Almila&kumru kim bilmiyorum, multimedya ekranında nasıl göründü bilmiyorum ancak cok ciddi sonuçları oldu ve konuyu hala açıklığa kavuşturamadım.

Şu an sorun kendiliğinden düzeldi ve C21 yazıyor.

Yetkili servis randevu oluşturdu ancak net bir açıklama yapamayabiliriz diyor.

Daha önce bu tür bir sorunla karşılaşan oldu mu? Nedeni nedir, yardımlarınızı bekliyorum.

Egea Cross yüzünden başıma gelenler!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ucuz etin yahnisi.... hesabı olmuş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.