Şimdi Ara

Bankaların Genel Ücretsiz Hizmetleri (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.708
Cevap
49
Favori
451.536
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vakıfbank aylardır Halden Anlayan Hesap kullanırım havale/EFT vb hiç bir ücret kesmiyor;

http://www.vakifbank.com.tr/halden-anlayan-vadeli-hesap.aspx?pageID=1332

Sadece açılış için 1000 TL gerekli sonra hesapta dilerseniz para tutmayın.
    Şunuda belirteyim, bu hesapta 1000 TL üzerinde paranız olursa ilk açılıştan itibaren 45 gün için %11,5(değişebilir) sonrasında %10,5(şu anda böyle) gecelik faiz(enpara,cepteteb gibi) işletiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

quote:

Orijinalden alıntı: NeviSahsiMunhasir

Vakıfbank aylardır Halden Anlayan Hesap kullanırım havale/EFT vb hiç bir ücret kesmiyor;

Sadece açılış için 1000 TL gerekli sonra hesapta dilerseniz para tutmayın.
    Şunuda belirteyim, bu hesapta 1000 TL üzerinde paranız olursa ilk açılıştan itibaren 45 gün için %11,5(değişebilir) sonrasında %10,5(şu anda böyle) gecelik faiz(enpara,cepteteb gibi) işletiyorlar.

Maas bankam olmasa hic bulasmam vakifa hocam denizbankta cok daha rahattim hta arada deniz msj atiyor 2017 yili sonuna kadar havale eft yok diye

Vakifin kredi kartindan memnunum ama

Benimde Denizbank hesabım var ama bana daha bugüne kadar öyle mesaj atmadılar ancak kredi kullandırmak için mesaj atarlar!

Sonra sizin VakıfBankla kötü bir tecrübenizin olması başkalarında sorun yaşayacağı anlamına gelmez, ben bizatihi söylüyorum Vakıfbankın bu uygulaması emsalleri arasında üst sırada olmayı hakediyor. Denizbank ile karşılaştırabilmek için öncelikle Denizbank'ın herkese açık Havale/Eft ücreti almayan gecelik faizli hesabı olmalı.

Enpara : %8,5 (ayın enpralısına +1) gecelik
    Cepteteb : %9 gecelik
    Vakıf Halden Anlayan : %10,5 gecelik

edit : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevhiSahsi -- 25 Mart 2017; 11:23:14 >

• Kuveyt Türk Katılım Bankası, 8-9 yıldır kullanıyorum 1 kuruş paramı almamıştır aksine banka kartı ile alış veriş ettikçe altın birikmiş üstüne para kazanmışımdır.

Araba aldım sattım, tekrar aldım. Konsollar, donanımlar aldım, yemekler yedim içtim, kıyafet vs herşeyi yıllarca eft ve banka kartımla ettim 1 kuruşum eksilmedi üstüne para kazandım.

2 gün önce iphone 6s alacaktım 0,08 gr altın birikmiş bankada ki 1492 tl yi çekerken 11,5 tl değerindeki o altın bonusu da bozdurum düz 1.500 tl aldım iyi oldu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 25 Mart 2017; 13:52:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EcZaNeT kullanıcısına yanıt
    Ben mobil şubeden 180lira gönderdim EFT ile 3.5 TL kesti

• Hocam Müşteri hizmetleri ile görüştüm. Hesapta bulunan tutar 1000 TL'nin altına düşerse hesabın kapatılacağını söylediler :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Y.D

Hocam Müşteri hizmetleri ile görüştüm. Hesapta bulunan tutar 1000 TL'nin altına düşerse hesabın kapatılacağını söylediler :(

ben bu şekilde(hesaptaki bakiyem 1000 TL altı) 2 aya yakındır kullanıyorum kapatma söz konusu değildir.

Ek : kapatma olsaydı burada belirtilirdi;

Temsilcinin söylemek istediği hesaptaki tutar 1000 TL altına düşerse faiz işletilmiyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevhiSahsi -- 28 Mart 2017; 12:12:19 >

• Sanırım dediğiniz gibi bir yanlış anlaşılma oldu.
  • arkadaşlar bulunduğum yerde ziraat ten başka banla yok sürekli banka işlemi yapıyorum para yatır gönder ama malum havale için 1 tl kesiyor eğer başka şubeye göderiyorsan eft için 2.5 tl saat 16:00 den sonra 4 tl kesiyor bunu nasıl düşüreblirim acaba katılımdan hesap açsam normal bankadan para çek yatır yapabiliyormuyum

• merhabalar,faizle felan işim yok havale eft yapacağım,oyun alacağım psnden,spotify kullanıyorum.fırsatları iyi olan bir bankacılık hizmeti arıyorum hangisini önerirsniz enpara cepteteb garanti one ? Bir de psn kampnysı enparaya geri gelebilir mi Sağolun şimdiden

• 1-Enpara qnbFinansbank
    2-Garantione Garanti Bankası
    3-Passolig Aktif Bank
    4-Seninbankan Kuveyttürk
    5-Nuvo Yapıkredi (10 Haziran'dan sonra yapikredi çatısı altına girecek)
    6-Cepteteb TEB
    Bunları kaç senedir tercih ediyorum hesap işletim bedeli ile havale eft ye ücret ödemiyorum
  • Arkadaşlar SWIFT ücreti almayan bir banka var mı veya en düşük ücretli banka hangisi? SWIFT yabancı bankaya Euro transferi.
  • kilecerme kullanıcısına yanıt
    Abartma istersen 😃

• Sanırım enpara ve ceptetebe yaklaşan bir bankacılık yok

• Enpara ve Seninbankan en iyisi. Enparada kredi karti yok, vadesiz hesap olarak debit kart ile kullaniyorum. Kredi kartik durum olursa seninbankan tarafindan hallediyorum. Ikisinde de havale/eft/hesap isletim ucreti yok.

Ayrica parami biriktirmek icin vakifbank'ta hesabim var. Ayda bir kere mobil uygulamaya girince ucret almiyor. Yuklu nakit olarak para cekecegim zaman enparadan vs. buraya eft yapiyorum.

• bende de enpara vardı. ama qnb Katar lı imiş. yeni öğrendim.
    bu terör destekçilerinden kurtulmak lazım.

Bana bir şey olmaz demeyin.
    Bankasya 'da hesabı ve parası bulunanlar şu an içerde çürüyor. o nedenle acilen kapatacağım hesabımı.

Nuvo ile Cepteteb arasında kaldım. hangisini seçmeliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikail13

bende de enpara vardı. ama qnb Katar lı imiş. yeni öğrendim.

Bankasya 'da hesabı ve parası bulunanlar şu an içerde çürüyor. o nedenle acilen kapatacağım hesabımı.

Nuvo'yu zaten seçemezsiniz. Yapı Kredi kapattı onu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikail13

bende de enpara vardı. ama qnb Katar lı imiş. yeni öğrendim.

Hocam bu kadar abartmaya gerek yok bence.

Terormüş falan.

Finansbanka gelene kadar, ülkede katarın sahibi olduğu birsürü kuruluş var.

Hiçbirisini kullanmamanız lazım , en basitinden süperlig maçlarını izlememeniz lazım

Bankasya olayı çok farklı birşeydi , orda göz göre göre insanlar hata yaptı.

• mikail13 kullanıcısına yanıt
    Terör destekçisi mi, Suudi Arabistan'dan bağlanıyorsunuz sanırım 😄

Konuya dönecek olursak

1.Enpara
    2.Cepteteb
    3.GarantiOne (18-25 yaş)
    👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • özgüç55 Ö kullanıcısına yanıt
    +1

Gece vakti ileri tarihli yolladığım eftlerden bile ücret kesmedi

• İş Bankası emeklilerden internet bankacılığı üzerinden yapılan ayda 5 eft ve 5 havaleye kadar ücret almıyor.
    Ziraat,Vakıf ve Halkbank her türlü eft ve havale ücreti alır.Çünkü onlar devlet bankası.
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.