Şimdi Ara

Efsane Z5500 hatasız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Efsane Z5500 hatasız
    Sistemim 2.versiyon olan düşük güç yönetimi olan modeldendir. Herhangi bir arızası yoktur. Son 4 senedir sesini açarak kullanamadım. kozmetik olarak sadece sub bass ın üzerinde sunta kalkması var. başka hiçbir problemi yoktur. Kutusu yok. Kumandası duruyor. Ben optik kablo ile kullanmaktayım. Analog kabloları da duruyor.
    Garantisi yoktur. Faturasını bulmam imkansız.

Efsane Z5500 hatasız

Efsane Z5500 hatasız

Efsane Z5500 hatasız

Efsane Z5500 hatasız

Efsane Z5500 hatasız
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• istediğiniz rakamı geçtim, attığınız başlığa takıldım.. "hatasız" diye başlık atıp detaya, sunta kalkmasından kusur yazıyorsunuz.. cidden sözün bittiği yerdeyiz ülke olarak
  • apdeleyt kullanıcısına yanıt
    sunta kalkması cihazın ses performansına zarar veriyor mu ?
    malımın ederi nedir ?
    benim ilanımı ülke olarak neden genelleme ihtiyacı duydunuz ?

• Kardeş hatasız denilince aklına geleni söyle. Neyse aklına gelen odur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, hayırlı satışlar. Yıllardır Z5500 kullanan biri olarak merak ettim, Sistemim 2.versiyon olan düşük güç yönetimi olan modeli nasıl anlaşılıyor?
  • tahir40 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, teşekkürler.
    Satın aldığım zaman Elektroworld deki satış danışmanı söylemişti.
    panelde kulaklık düğmesi var. bu kullanılınca cihazın elektrik sarfiyatını engelliyor azaltıyor demişti. o arkadaşın söylediğinden bende öyle biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aga61 -- 15 Nisan 2020; 1:55:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dertlerinsani61

Kardeş hatasız denilince aklına geleni söyle. Neyse aklına gelen odur
    merhaba,

hatasız deyince sigorta tamiri , amfi tamiri ya da hoparlör sarımı gibi ses sisteminin sesine etki edecek olaylar aklıma gelmişti.
    iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: aga61

sunta kalkması cihazın ses performansına zarar veriyor mu ?
    malımın ederi nedir ?
    benim ilanımı ülke olarak neden genelleme ihtiyacı duydunuz ?
    Hatasız denilince benim aklıma sıfır deformasyon geliyor, hiç kullanılmamış geliyor. Ülke olarak ikiele çok anlam yükleniyor şu aralar sizde dahil. Hani katalog fiyatı 100bin olan aracın ikieline 120bin isteniyorlarya o anlamda. ederi 700-800 arası. üzeri rakam isteyen çok satan yok.
    İkinci el forumu sahibinden araba satış kısmına döndü hocam.Hatasiz, kusursuz, tertemiz,nokta hata yok vs vs

Mantıklı yorum yaparsanız memnun olurum. Sizin anlayışınız bu yönde olabilir, benim anlayışım farklı olabilir.
    Forumlar tartışma yerleridir ama siz hüküm veriyorsunuz.
    Fiyat konusunda alıcı ile bir şekilde anlaşılır, ama sunta kalkması bu ürün için çok problem değil. Sesi değiştirmiyor. Ayrıca 15 kg gibi ağırlıkta olan sistemi de masaüstüne koyacak kullanıcı almasın göz zevki ve sesi bozulur zaten. Masa altında ayak ucunda duracak olan bir sub bass in tırnak ucu kadar açılan sunta kaplaması dinleyiciyi rahatsız etmez. Ederse de başka ilanlara bakabilir.
    Bu Ürünü tek ben satmıyorum. Sahibinden de 1500 TL civarına görseli sorunsuz cihazlar bulunabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ürün satılmıştır.

• Bir ürün sıfırsa sıfırdır, hatasızsa hatasızdır. Yani cidden hatası olmayan bir ürünü satan adam ne yazacak ilana? Sıfırdan da daha iyi, hatta sıfırından da daha iyi kondisyonda falan mı yazacak?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.