Şimdi Ara

Efsane Telefonlar 'Gelmiş geçmiş en unutulmaz 10 telefon' video (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
509
Cevap
16
Favori
32.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bundan 30 yıl sonra yeni nesil bu Video gibi Video yaptığında listenin ilk sırasında şüphesiz samsung galaxy S2 olacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarih

ne zamzung ne elma ölümüne nokia

video için teşekkürler
  • Kullandığım ilk cep telefonu 3310'du. Babam kullanmıştı sonra bana hediye etmişti :D
  • Reklamlar zamanı düşünülünce çok yaratıcı imiş.Teknoloji öyle bir noktaya geldi ki videoda da denildiği gibi bir 10 yıl sonrası için konuşmak çok zor.

• ilk 10 a ngage giremediyse ben bi şey demiyorum zaten:) millet ps1 de oynardı oyunları ben ngage de. otobüste giderken abd den bi adamla kapışabilirdin mesela:) radyosundan tek düğmeyle dinlediğin müziği stereo olarak kaydedebilirdin. özellikle radyoda çalan yabancı müziklerde çok işime yarardı. ngage in yeri ayrıdır:) 2003 de aldım 7 yıl kullandım yeni telefon alma ihtiyacı hiç yaşamadım. zamanın ötesinde bi cihazdı. şimdi en son model cihazları alsanız bile 2-3 yıl ömrü oluyor. bu arada ngage hala orijinal ilk aldığım kapaklarıyla sağlam olarak duruyor hala da çalışıyor. uygun batarya bulamıyorum ama:)

• 2002 yılında mezuniyet hediyemdi 3310...350tl (o zamanın 350 milyon u) gibi bir fiyatı vardı...Hala çalışıyor...6600 ı da kardeşim almıştı, 1 milyar 100 milyon para vermişti o cihaza...O zamanlar heves edipte alamadığım telefondur T28...A1018 kullanıcısıyken hep aklımd T28 vardı...Ama ben alana kadar telefon üretimden kalktı...
  • Kesinlikle T28... Muhteşem bir telefondu. Ayrıca GD90 ve StarTAC. 3210 anteni gizli diye çok sattı ama bunların yanında çok çocuksu kalıyor bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

bundan 30 yıl sonra yeni nesil bu Video gibi Video yaptığında listenin ilk sırasında şüphesiz samsung galaxy S2 olacaktır

S2'nin yeri apayrı zaten.)ilk sıradamı olur bilmem ama o listede olacağı aşikar...

• 8210'u unutmuşum o da bir efsane:D

• Birileri bende 3310 kullandim diyor, 3310'u kullanmayan var mi ya? Liseliler bile kullanmistir, her birinin evinde mutlaka biri kullanmistir :)

• Mesut cevikteki coldfustion etkisi ne zaman bitcek acaba gecis videolarindaki goruntuler ve video hazirlanis sekli tamamen coldfustiondan alinma ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6600 ilk aldığımda ses calma listesine girip telefonu cebime koymuştum arkdaslarımın yanına gittiğimde cebimde joysitiğe basıp sesi caldırmıstım. telefonuu cevaplar gibi yapmıstım ulan neydi o gunler ya
  • Acaba bütün bu eski cep telefonları ve aksesuarları geri dönüşüm adına tekrar elden geçiriliyor mudur? Müthiş bir malzeme birikimi var çünkü bu geçen süreçte..

• Sony Ericssom A1018 (Çelik Kasa ) T11
  • Gözlerim 5110'u aradı :) sırf yılan oyunu için bile alınabilirdi bu listeye...

Ben de ngage kullandım ama kullanan az olduğu için bu listeye alınmamış olabilir yoksa oyunlar falan şahaneydi. Konuşmak için kulaklık şarttı...

• Efsane telefon Siemens Sx1 ciler nerede ?? :)

• Mesut Abi video çok güzel olmuş ellerine sağlık. Birde videodaki çalan şarkıların adları ne ? :)

• n-gage kesinlikle olmaydı. olaya farklı bir boyut katan, en sıradışı en yenilikçi telefonlardandır bence.

• motorola v3690 bence unutulmuş ülkemizde pek gelmedi herhalde ama en küçük telefonlardan biriydi ayrıca daha sonra üzerine pırlanta falan yapılarak tekrardan da satılmıştı birde nokia 3210 da varmıydı hatırlamıyorum ama 3310 da artı özellik olarak kendimiz melodi oluşturabiliyorduk bu özelliği de bence telefonun çok satmasını sağlamıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: kaoslordu100

Nokia 3310 dan ziyade Ericsson a1018 yok edilemez sıfatını fazlasıyla hakediyor.

A1018 üzerinden Lada Samara ön tekeri geçti. Telefon 3. kattan düştü. Yine çalıştı. Zaten A1018'i yoketmenin tek yolunun Hüküm Dağı'nın ateşidir derim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.