Şimdi Ara

Efsane oyun Dragon Fable (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
5.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gözler yaşlıııı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BarbaraPalvin kullanıcısına yanıt
    :D serefi eksi olanlara serefsiz derdik.
    Soyulan hesap da benim vega idi.
    Soymada metin 2 deki gibi aktarma olmuyor adam giriyor sirf ipneligine envanterde ne varsa satiyor. Sagolsun bir de 0 credilik phonexisi sistem satin almasina izin vermeyince 16 bin crediye streunere benzeyen gemiyi almis. Aklima geldikce sovuyorum ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben oynarken en son 23 level mı ne vardı. En yükseğe çıkarıp sonra bırakmıştım. Yıl 2006 falandı hey gidi günler be..
    Adventure Quest'i de unutmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi offside -- 18 Mayıs 2018; 20:17:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.boulder-dash.nl

efsane budur

28 sene evvel commodore64 ile saatlerce oynardım

• :(
  • Hahahahaha isim tanıdık diye girdim yanılmamışım. Gerçekten fenaydı ya

• Efsane oyun Dragon Fable
    Ikariam, Mechquest le birlikte arkadaşlarla beraber çok büyük bir zevkle hesap kastığımız oyunlardı. Ne günlerdi be özlemişim
    O zevki şimdiki hiçbir oyundan alamıyorum. Bu zamandan sonra alacağımı da düşünmüyorum. Bunların devri bitti artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akenshaw -- 3 Mart 2019; 10:23:19 >

• Ulan ne vakit akıtmıştım şu oyuna be Bi tane trainer bulmuştum amulet veriyordu onunla envanter dolduruyordum 40 küsür level savaşçım vardı bir tane sonra sıkılıp silmiştim. En son büyücü açmıştım. Hesap hala duruyor arada giriyorum. Hey gidi Artix hey
  • BarbaraPalvin kullanıcısına yanıt
    He hocam benim int3 yav vru xd

• Konuyu biraz ss lerle şenlendireyim o zaman şifrelerini unutmamışım hesapların

Efsane oyun Dragon Fable
    Efsane oyun Dragon FableEfsane oyun Dragon Fable
    Şu yanan kafalı xan dan düşen silahlar ne havalıydı be alev alev yanıyordu
    Efsane oyun Dragon Fable

• bide biliyorum herkesin gözü şu karanlık büyücülü zımbırtının ordaki kuru kafalı silahlardaydı ama kimse o 28 bini kasamadı almak için içinizde kalmasın ben alayım rahatlayın

Efsane oyun Dragon Fable

bu elemanın sattığı silahlar tanıdığım kimse 28 bini kasamadı yarıda pes etti Efsane oyun Dragon Fable

• Geçen aklıma geldi oyunun ismini hatırlayamamıştım. Oynamayı bilmiyodum ama bilgisayarda oynadığım ilk oyunlardan biri.
  • Efsane oyun Dragon FableEfsane oyun Dragon Fable

• Vay be duygulandım. Bir türlü çözememiştim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ofsayt Bozan Stoper

online serverli kılıç kalkan açılınca bırakmıştım dragon fable'yi.

eşya satın alabildiğin yerlere gidip bir şey almayınca satıcının yüzü ekşiyordu
  • Konuyu gördükten sonra bi giriyim dedim karaktere, 2006 yılında açmışım vay be. Bu nickide kolay kolay herkes alamaz oyunlarda
    Efsane oyun Dragon Fable
  • Chat engine ile hilesi vardı bunu ya.

• Ah ahh.. Duygulanmamak elde değil. Sobalı evimizde gece bizimkilerden geç yatıp rahatça oynardım..
  • Ne çabuk geçti o yıllar yav, Oyunda çok güzel mizah unsurları vardı ve görevleri yapmak, grupca boss kesmek cok zevkliydi.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.