Şimdi Ara

efsane geri döndü AXESS 400 chip para (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
462
Cevap
22
Favori
38.172
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tem_Mus

Mayıs ayında almıştım ilk 500ü alıp kapattırdım. Kapattırdıktan 2 saat sonra avantajixten tekrar başvurup kartı aldım. Haziran kampanyasından da faydalanınca limit artırım için 100 lira chip para aldım. İlk ay 50+50 chip daha almıştım. Haziran ayının 50 chip parasını da sayınca 2 ayda çocuğun 2 aylık kreş ödemesini (650+650) yaptım ve

50+50+20+50+100=270 lira chip para kazandım. Önümüzdeki ay olsun limit düşürmeyi deneyeyim bakalım bir de.

Hocam limit artırımı için chip parayı ne zaman aldınız acaba, nasıl isteyelim yol gösterir misiniz ? Mh ısrarla öyle bir kampanyamız yok diyerek başından savıyor beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: promedyumx

quote:

Orijinalden alıntı: Tem_Mus

Mayıs ayında almıştım ilk 500ü alıp kapattırdım. Kapattırdıktan 2 saat sonra avantajixten tekrar başvurup kartı aldım. Haziran kampanyasından da faydalanınca limit artırım için 100 lira chip para aldım. İlk ay 50+50 chip daha almıştım. Haziran ayının 50 chip parasını da sayınca 2 ayda çocuğun 2 aylık kreş ödemesini (650+650) yaptım ve

50+50+20+50+100=270 lira chip para kazandım. Önümüzdeki ay olsun limit düşürmeyi deneyeyim bakalım bir de.

Hocam limit artırımı için chip parayı ne zaman aldınız acaba, nasıl isteyelim yol gösterir misiniz ? Mh ısrarla öyle bir kampanyamız yok diyerek başından savıyor beni

özel mesaj gönderdim.

• Arkadaşlar merhaba,
    Daha önce axess kart kullanmadım, daha doğrusu Maksimum haricinde kredi kartı kullanmadım.
    Malum onunda son iki ay hariç pek kayda değer bir kampanyası olmuyor.
    Her ay 500 TL harcama rahat yapıyorum.Bu axess kart için Avantajix üzerinden başvuruda bulunsam, bu saatten sonra dişe dokunur bir fayda sağlayabilirmiyim sizce?
    Çünkü 31 ocak son diyor kampanyada.
  • kampanya daha önce yıl sonuna kadardı. şimdi ocak 2018 e kadar uzatılmış. önceki ay 50 tl chippara alamamamıştım. ocak ayı için puan alabilir miyim?
  • civanmert1980 C kullanıcısına yanıt
    2 ay içinde bu ayki Ramazan kampanyasıyla beraber 320 chippara kazandım(115 i limit düşürmeme ve kapatmamaya karşılık)iyi ki de başvurmuşum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tolder24 kullanıcısına yanıt
    merhabalar. bende karta başvurdum şimdi onaylandı diye mail atmışlar. dostum şimdi bu kart ücreti almamaları için galiba harcama sözü istiyorlar ancak aynı zamanda harcama sözüne de ouan kampanyası var. siz nasıl aldınız punları?ben kartıma alınca nasıl bir yol izlemem gerek? yardımlarınız için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BES ödeyen oldu mu?
    Kabul oluyor mu?
  • emembi E kullanıcısına yanıt
    Önce kapatmamak için teklif aldım 2 kere denedim ikisinde de 15 chippara verdiler mecbur kabul ettim.sonra arayıp limit düşürmek istediğimi söyledim 5 bin,6 ay limit düşürmeme için de 100 chippara teklif etti

• Motorlu taşıtlar vergisi ödemesine de chippara gelir heralde

• Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    Kampanyaya katılmak için SMS göndermediyseniz gelmez.
  • B@R!$ B kullanıcısına yanıt
    Puan karta süresiz olarak iade olunur.
    Otomatik ödeme ve havale talimatları haricinde her türlü ödemeden puan kazanabilirsiniz.
  • tolgahan22 kullanıcısına yanıt
    Bir çok kez sanal kartla alışveriş yaptım ve puan kazandım.
  • Geçenlerde alışveriş yaptım. 11 chip para SMS'i geldi ama bu kampanyanın SMS'i gelmedi. Birkaç saat sonra başka bir alışveriş yaptım (daha düşük tutarlı) onun %10'u yüklendi. Şikayet kaydı açtım hala bekliyorum düzeltmelerini. Benzer sorunla karşılaşan oldu mu?
    mtv ödemesini denediniz mİ? yattı mı puan?bende ona göre bugun işlem yapıcağım.

• morhipo'dan 300 TL alışverişim olacak yeni kartı olan arkadaşlar yardımcı olursa kendileride puan kazanma fırsatı bulabilirler.Ayrıntılar için özel mesaj ile dönüş yapabilirsiniz...
  • emembi E kullanıcısına yanıt
    Temmuz'da denerim

• 2012 yılında kapattırdığım axess kredi kartından ötürü kampanyaya katılamayacağımı söyledi çağrı merkezi elemanı.Ses kaydı aldım. Bir görseniz nekadar emin. Ben yine de kartı iptal ettirmedim. Henüz teslim edilmedi. Temmuz da deneyeceğim bakalım.

İlk defa kart alanlar dışında , puan kazanan oldu mu arkadaşlar öncesinde axessli olup ta?
  • Mtv ödemesini deneyen arkadaş varsa bilgilendirebilirse çok iyi olur.

• Mtv ödeyipte chip para gelen arkadaş varsa yazabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkbrktgl -- 1 Temmuz 2017; 9:38:57 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.