Şimdi Ara

Efsane Feel Hurricane II - 16. Senesinde 2023 edition gelsin mi ? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
2
Favori
37.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eywallah sağolasın, eskisi kadar mod yapan kalmadı forum da onları bir başlık altında toplasalar güzel olur aslında, çok güzel çalışmalar vardı forum da kaybolup gitti ler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TAG Heuer -- 4 Temmuz 2013; 16:12:30 >
  • Beyaz kasa çok hoşuma gitti: Naçizane bir fikrimi söylemek isterim Tag hauer yazısının iç kısmına buzlu cam tabir ettikleri (veye pleksi) bir cam koyup ışığın dalgalanmalarını kırsan sanki daha güzel gözükür diye düşünüyorum.
    şu anda ışık aşğıda daha yoğun gözüküyor tahmin ediyorum daha homojen bir ışık dağılımı olur denemek lazım tabiki:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fduz

Beyaz kasa çok hoşuma gitti: Naçizane bir fikrimi söylemek isterim Tag hauer yazısının iç kısmına buzlu cam tabir ettikleri (veye pleksi) bir cam koyup ışığın dalgalanmalarını kırsan sanki daha güzel gözükür diye düşünüyorum.
    şu anda ışık aşğıda daha yoğun gözüküyor tahmin ediyorum daha homojen bir ışık dağılımı olur denemek lazım tabiki:)

Tavsiyen için sağol dostum , İnanması zor ama gecen hafta sölediğin şeyi yapmaya başladım zaten :D onun arkasına aynı boyda aynı şekilde plexi kestim ve direk plexiye led takıyorum , ama plexiyi arkaya koyacak boşluk yok diye kasanın anakart takılan yerindede oynama yapıyorum resimleri çekiyorum bitince koyacağım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TAG Heuer -- 4 Temmuz 2013; 16:12:38 >
  • Kalp kalbe karşıymış derler
  • hoş kasaymış ama siyah hali daha güzel geldi gözüme.
  • Abi kasan mod'un güzel olmş da keşke siyah kalaydı tag'ı pleksi yapıp siah bırakman daha hos durablır
  • Kasa şu anda gene sökük işlem yapıyorum , Tavsiyeleri bekliyorum tekrar siyaha mı boyayayım yoksa beyaz kalsın mı ???
  • Gri yap
  • Bence birkasaya herzaman siyah daha hoş duruyor beyaz hatları belli ediyo ama ben açıkçası herzaman siyahtan yana kullanırım tercihi senin kasan da çok güzel bence siyaha çevirmelisin.
  • siyah daha güzeloluoyr üstündeki çıkartmalarla birlilte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkartma değil onlar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TAG Heuer -- 4 Temmuz 2013; 16:12:44 >
  • Beyaz güzel ve hoş duruyor aslında .. Siyah değil ama beyaz tonlarında başka renge boyasan daha iyi olur bence .. Bir de tag heuer yazısını çerçeve şeklinde pleksilersen çok hoş durucagına eminim
  • TAG Heuer için plexi kesildi . diğer işlemler için dremel lazım . bende beyazda kalmayı dusunuyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TAG Heuer -- 4 Temmuz 2013; 16:13:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TAG Heuer

TAG Heuer için plexi kesildi . diğer işlemler için dremel lazım . bende beyazda kalmayı dusunuyorum...

kolay gelsin takipteyim :)
  • Konuyu hortlatmaya çalışan arkadaşların başarısızlığı ile sonuçlandı.Sen devam et dostum
  • Kasanın içine müziğe duyarlı led dose güzel olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sedefli gri yapılmak üzere sökülüp boyacıya bıraktım eskiden ben uğraşıyordum boyaylada şuan zaman yok onlar halletsin TAG HEuer arkası pleksi kesildi led takması için arkadaşa verdim oda gelir bugün yarın bir tek anakart demirin de bir kaç kesim yapmam gerekiyor sonra oldu bu iş , Boşuna efsane kasa modu demedik uzun süren hummalı bir çalışma :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TAG Heuer -- 4 Temmuz 2013; 16:13:48 >
  • Hazır konu hortlamıs bizde begendıgımızı belırtelım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Headbanger_Kerry

Hazır konu hortlamıs bizde begendıgımızı belırtelım

Aynen konu hortladı vallahi
  • Tekrar selam DH ailesi takip edenler biliyordur çok çok uzun süren bir proje oldu hep bir şey ler eksik kaldı araya iş askerlik ıvır zıvır vs.. bir dünya şey girdi... Sonuç olarak kasayı son bir kez tam teşekkürlü toplama kararı aldım ve dün gece kasayı tekrar dağıttım...

Yapılacaklar listesi ;

1 - Sistem komple yenilenecek. ( Kolay iş )

2 - Kasa tekrar boyanacak aynı renklere ama işçilik daha profesyonel olacak.

3 - Kasa anakart demiri kesilecek arka kapaktaki TAG Heuer logosuna plexsi kesildi ona led takılacak ve kablolar için yerler yapılacak..

4 - Kasaya SU soğutma eklenecek ( En çok istediğim şey,sitedeki arkadaşların yardımına başvuracağım. )

5 - Işıklandırma ve yan kapak plexi elden geçirilecek..

6 - Sizin tavsiyeleriniz varsa onlar değerlendirilecek :)

Şimdilik bu kadar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TAG Heuer -- 4 Temmuz 2013; 16:31:10 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.