Şimdi Ara

Efsana Kasa W126 Balinacılar (118. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.364
Cevap
23
Favori
352.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şu anda günümüz araçlarında bile şu karizma ve kudretten eser yok..

• Youtube fenomenleri Ali ve Serdar abilerimiz Mercedes'e kafayı fena takmışlar bindikleri 7 serisi Bmw'nin, Mercedes'in S serisinden fazla sattığını ve daha iyi olduğunu ifade ediyorlar öne sürdükleri sebepler ise çok komik..Türk'ün arabayla imtihanı örneğini Go Pro ile taçlandırıyorlar videolarında..
  • arkadaşlar ben bir 420 se aldım bu araçla ilgili bilgi verebilecek varmı elektrikçinin söylediğine göre webasto varmış

• uzun bir aradan sonra tekrardan merhaba.Bir yıldır ankaradaki evimizdeydi araç ,Evin 3. aracıydı satalımmı kalsınmı kullanalımmı derken geçtiğimiz hafta tekrardan istanbula getirdik.Biraz ilgisiz kalmış güzelce temizledik , ayarları yapıldı , bir iki hortumu değişti , ön arka tamponlarda vuruklar olmuş , onlar boyanacak , arka dampon nikelajı bagajdaki yenisi ile değiştirilecek , kaldığı yerden devam :D

• Hey maaşallah canavar gibi

@Saraçoğlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hevyapan

arkadaşlar ben bir 420 se aldım bu araçla ilgili bilgi verebilecek varmı elektrikçinin söylediğine göre webasto varmış

Bej rengimi aracin

• quote:

Orijinalden alıntı: Saraçoğlu

uzun bir aradan sonra tekrardan merhaba.Bir yıldır ankaradaki evimizdeydi araç ,Evin 3. aracıydı satalımmı kalsınmı kullanalımmı derken geçtiğimiz hafta tekrardan istanbula getirdik.Biraz ilgisiz kalmış güzelce temizledik , ayarları yapıldı , bir iki hortumu değişti , ön arka tamponlarda vuruklar olmuş , onlar boyanacak , arka dampon nikelajı bagajdaki yenisi ile değiştirilecek , kaldığı yerden devam :D

Ozletmistiniz kendinizi mbclubtrdede techturkeyde goremedim sizi ozellikle bu 560in resterasyon fotolarini guncellerseniz sevinirim ornek proje anlaminda fikir verebilir

• Bi tane 91 model 300 sel alacağım ve torunuma hediye etmek üzere samanlıkta saklayacağım öyle değerli benim gözümde..
  • kasımdan beri yazan olmamış konuyu güncel tutayım :D
  • Konu güncel
  • Arkadaslar merhaba;

Yorumlarinizi ciddi olara tek tek okudum. :) Gordugum kadariyla ciddi anlamda bu isin ustasi olan arkadaslar mevcut. Ben de cocukluk hayalim olan 300 SEL'lerden 1 tane edinmeye karar verdim fakat aractan cok anladigim maalesef soylenemez. Konuyla ilgili bana yardimci olabilecek ustatlar olursa cok sevinirim. Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.
  • Arkadaşlar Merhaba.
    Şu Yıldız,ı ciddi ciddi almayı düşünüyorum, sizler ne dersiniz bu konuda ?

1986 500SE

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-cekme-belgeli-satiliktir-470009817/detay
  • Balina sevdalısı kalmadı mı ?

• yıllar önce bu başlık altında yazışırdık , hey gidi günler .300 SE vardı topladım kullandım ve sattım şimdi forumu görünce aklıma geldi.Hiç pişman olmadım ömrümde bir kere olsun w126 sahibi olacağım diye başladım 8/10 yıl önceydi son zamanlarda eski forumdaşlar kalmamış.Yeni w126 sahiplerine selamlar...
  • w126 hakkında hangisi alınır hangisi alınmaz

s /se/sel farkları nelerdir

hangi modelleri tercih etmek gerekir

yeşillendirirseniz çok sevinirim
  • Yaklaşık 5 ay W126 280 SE kullandım.SE ile SEL arasında uzunluk farkı var.SEL modelleri SE modelinden 17 cm uzundur.280 modellerde M110 motor vardır.SE ile SEL tek nokta enjeksiyonlu motor.S modeli ise karbiratörlü.W126 280 ler 85 yılına kadar üretilmiştir.85-91 yılları arasında M103 motorlu 260-300-380-420-500-560 üretilmiştir.En çok tutulan model 300 SEL.M110 ve M103 ler tek noktalı enjeksiyon olduğu için LPG de sorun yapabiliyor.M103 motorlara Ankara sıralı sistem takılıyor.Tabiki maliyetli.Türkiye de yakıt fiyatları malum.LPG olamadan olmuyor.LPG de sorun istemiyorum derseniz W140 veya 280 S.W126 kasa için 300 SEL w140 kasa için 320 SEL düşünün.Eğer W126 alacaksanız düşündüğünüz arabayı hem lpg hem de benzinde deneyin.Piyasadaki W126 larda yakıt sisteminde sorunlar olabiliyor.Araçlar LPg ile kullanılmaktan benzin sisteminde sorunlar ortaya çıkıyor.Bende tekrar mercedes alacaksam W126 ile W140 arasında hala kararsızım.Facebook da W126 grubları var.Oralardan bir çok bilgiyi alabilirsiniz.

https://www.facebook.com/groups/1737982836432306/?ref=bookmarks

https://www.facebook.com/groups/158281394189256/?ref=bookmarks

• Evvelden ne çok yazardık malesef o yoğunluk kaybolmuş ... 300 SEL ... o aracımdan sonra otomobil kullandım diyemedim... w126 cılara selam olsun...
  • İyi akşamlar,

Zamanında çok istiyordum parasızlıktan alamadım şu canavarlardan bir tane, şimdi de insan fiyatları istemiyorlar, 40-50 bin arası yazılıyor iyi durumda olanlarına ayıptır yahu.

• MERHABA uzun zamandır girmiyordum siteye bu süreçte 280 SE gitti artık 126 balinam yok..:-( şu an 2002 HB clio spor var, direksiyonu tam sola çevirince tık tık ses geliyor...! dün ustama götürdüm bana 450 lira tamir 200 lira işçilik dedi.. ama internette bakınca 450 liranın orijinal sıfır fiyatı olduğunu, tamir fiyatının çok daha ucuz (yaklaşık yüzde 20)olduğunu gördüm.. Ankara'da tamir işi yapan önerebileceğiniz güvenilir bir dükkan var mı acaba ?????
  • Merhaba Arkadaşlar;

2 Ay önce 280 se aldım, çok ucuza ve bitiğini aldım, sırf hobi olsun diye telefon fiyatına, 2 aydır da yavaş yavaş bazı işlerini yapmaya başladım, şimdi bazı arkadaşlar diyecek ki orjinalliğini bozmuşsun falan ama arkadaşlar hobi olarak olarak yapıyorum hem konuyu güncel tutayım hem de yaptıklarımı sizinle paylaşayım

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.