Şimdi Ara

eFootball PES 2020 XBOX ONE ANA KONU DEMO GELDİ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
3
Favori
8.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok ya ben sbaahtan tek mac yapabildim fifa 19 da bile enfazla 1 dk sürüyor bekleme süresi
  • Arkadaşlar merhaba

pes2020 de online arkadaşımla oynayamıyorum yani oyuna davet edemiyorum .(karşılıklı oynayamıyoruz bu konuda yardımcı olabilecekj birisi varsa çok sevinirim.)
  • Arkadaşlar game passten indirdim oyunuda klasik bir maç atayım dedim ama takım sayısı çok az. Herkeste durum böyle mi? Lite sürüm olduğundan dolayı mı?
  • Selam, online ortaklaşa'dan maç odası oluşturup karşılıklı oynayabilirsin. Orada çeşitli sunucular var TR, EN, EU vb. gibi. Maç odasından sonra davet edince sorunsuz oynayabilirsiniz.
  • K.Oze K kullanıcısına yanıt
    Selam, muhtemelen lite sürümünü indirmiş olabilirsin. Bende gamepass üzerinden oynuyorum. Herhangi bir kısıtlama yok. Zaten lite sürümde oyun ikonunun yanında kocaman harfler ile LITE yazıyor. Buda ücretsiz bir sürüm ama dediğin gibi kısıtlı. Oyunu nereden indirdin bilmiyorum ama store üzerinden normal sürümü aratınca gamepass üyeliği kapsamında yüklü butonunun aktif olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iaaynaci

Selam, muhtemelen lite sürümünü indirmiş olabilirsin. Bende gamepass üzerinden oynuyorum. Herhangi bir kısıtlama yok. Zaten lite sürümde oyun ikonunun yanında kocaman harfler ile LITE yazıyor. Buda ücretsiz bir sürüm ama dediğin gibi kısıtlı. Oyunu nereden indirdin bilmiyorum ama store üzerinden normal sürümü aratınca gamepass üyeliği kapsamında yüklü butonunun aktif olması lazım.
    Microsoft Store dan indirdim bende (zaten Yükle var seçenek sunmuyordu). Oyunda da Lite diyede yazmıyor hiç. Hızlı maça girince 15-20 takım gördüm Lig de seçilmiyordu acaba başka yerden mi gireceğiz.

• Standart sürümü indirmişim. Yalnız klasik maçlarada neden az takım gözüküyor onu anlamadım.
  • K.Oze K kullanıcısına yanıt
    Öyleyse ilginç gerçekten. Silip tekrar yükleyebilirsin son çare.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.Oze

Arkadaşlar game passten indirdim oyunuda klasik bir maç atayım dedim ama takım sayısı çok az. Herkeste durum böyle mi? Lite sürüm olduğundan dolayı mı?
    oyunu yönet kısmında yüklemeye hazırda activation key var onuda indir full olsun.
  • Ne standart ne lite direk Pes2020 yazan sürümü indirmişim. Standartı indir diyince 10mb güncelleme yaptı ve düzeldi.
  • Aktif oynayan varmı co op olarak oynayacak? Veya takım oyunu lobisinden 11 e 11 maç deneyimleyen oldumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz olabilir

Aktif oynayan varmı co op olarak oynayacak? Veya takım oyunu lobisinden 11 e 11 maç deneyimleyen oldumu?
    pes online oynanmaz bence. bu sene durum ne bilmiyorum ama 2019-2018 vs hep button lag vardı onlineda. online altyapıları çok kötü.
  • Ozaman pes in oynanacak bi tarafı yok zaten bu online gecikmeler vs tçyüzünden my club ı bıraktım başka bi modunuda oynayamayacaksak bu oyuna çöp diyebilirmiyiz?
  • oguz olabilir kullanıcısına yanıt
    Selam, ben akşamları gerek maç günü etkinlikleri gerek sıralamaya dayalı eşleştirme ve gerekse online ortaklaşa oynuyorum. Rakip bulmada hiç sorun yaşamıyorum. Online kısmı zevkli maçlar oluyor. Momentum illeti maalesef var. Bu yüzden kanaatim oyunda puana takılmadan zevk almak için oynayın.
    2 saat rakip bulmuyor oyun.böyle futbol oyunu mu olur diyerek direk sildim oyunu.gamepass ile indirmiştim.
  • iaaynaci kullanıcısına yanıt
    Merhaba, online mac ararken rakibi hızlıca buluyor ama sonra siyah ekran geliyor ve baglantiniz kalitesiz olduğu icin bağlanmadı diyor.

Game pass aldim hemde 30 aylik, baglantim fiber 25mb bir sıkıntı yok diğer oyunlarda ancak burada neden böyle oluyor çözümünü bilen var mı
  • Daha önce yaşamadım böyle bir durum ama bir kaç sebepten olabilir.
    İlki, nat'ınız kapalı yada orta seviyededir. Bu durumda sadece nat'ı açık oyuncular ile eşleştirme yapar ve oynatır. Nat açık olması gerekir.
    İkincisi, karşı tarafta nat sıkıntısı olabilir. Bu durumda maç eşleşmesi sırasında bağlantı durumunu gösteren çubuklar da yalnızca üç çubuk olanlar ile eşleştirme yapmayı deneyin.
    Üçüncüsü, nat açık ise ve eşleştirme sorunsuz ise ayarlarda çok oyunculu bağlantıyı test edip tekrar deneyin. Dördüncüsü, uzak bir ihtimal ancak oyunu silip tekrar yüklemeyi deneyin. Bazen nadiren de olsa bu yolla çözülebilir.
    Sonuncusu ise bir arkadaşınızdan ortaklaşa yahut karşılıklı klan maçı yapmayı deneyin. Sizi davet etsin. Eğer sorun yaşamaz iseniz oynadığınız mod da yahut sunucuda geçici bir aksaklık olabilir.
    Hocam ben kablolu bağlanıyorum barerhickory499 eklersen oynayabiliriz.

Eklemek isteyen arkadaşlar beraber oynayabiliriz
  • Online macta oyun hizi ayari yapilamiyormu.? Cok yavas oyun.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.