Şimdi Ara

eFootball PES 2020 [PC ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.191
Cevap
14
Favori
111.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onu denedim ayarlarda yine intel kart görünüyor ama oyun oyunu buna rağmen açtı en yüksek ayarda
  • O kadar bekledim demo çıksın diye demoyu indirdim her maç oyundan attı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Castieello kullanıcısına yanıt
    -bağlantı kopması sorumı-

Steamda sohbeti kapatın
    Oyunu pencere modunda oynayın
    Oyun açtıktan sonra klavye kısayol tuşları ile hiç steam açmayın.

Böyle bir çözüm var denemek lazım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce bir maç yaptım ayıptır söylemesi 2-1 yedim Arsenal ile oynadım karşı takım Manchester unitd i seçmişti. E tabi benim gibi eski wining eleven 11 oyuncusunu yenmek her babayiğidin harcı değil. Çaktımmı alları delerim. Herneyse kendimi övmeyi bitirmek zorundayım oyuna gelelim.
    Oyunda çok az lag vardı oyun zevkini az da olsa öldürmüyor değil ama oynanmayacak seviyedede değildi. Benim pingim 70civarlarındadır hep kablo net olsa yada fiber olsa pingim 35 civarı olur ki oyun yağgibi akıp gider yani sıradan bir dsl bağlantısıyla oyundan zevk almanız biraz zor görünüyor ya fiber yada kablonet lazım.Oyuna gelince oyun güzeldi oyun çok değişmiş şutlar güzelleşmiş Ben beğendim …..Oyunu alırmıyım hayır çünki yeğenim var onla oynamak onlline oynamaktan çok daha zevkli. yeğenimin bebekliğini bilirim beni çoğuzaman yeniyor çok zevkli oluyor
  • Demo incelemem;

PES 2019 a göre daha kolay top çalıyorsun ama daha kolayda faul oluyor. Ayrıca zorluk seviyelerini 2019'a göre daha zorlaştırmışlar. PES 2019' da bol gol atabildiğin seviye ayarının aynısında PES 2020 de daha az ve zor gol atıyorsun. Şutların kaleyi bulma oranı düşürülmüş bariz. Demo da 6 maç yaptım kafa golü atamadım. Kafa vuruşlarının kaleyi bulma oranı düşürülmüş.
  • az önce yine oynadım. Türktü şamar oğlanına çevirdi beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 31 Temmuz 2019; 14:52:50 >
  • Steam hariç demoyu indirebileceğim bir link varmıdır acaba arkadaşlar.
  • Pes'in ONLINE kısmı ile ilgili dün akşam söylediğim övgü dolu sözleri bugün geri alıyorum arkadaşlar. Rakip bulmak dert bulsan oynaması dert. Slow motion yavaş çekim maç mı yapılır.. lagdan geçilmiyor. Menulerde bile adam değiştiricem diye göbeğim çatladı. Bu online kalitesiyle Pes bu sene yine offline akar gider bence. Online için yine Fifa gibi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dutch van der Linde -- 31 Temmuz 2019; 18:35:52 >
  • Bende bir türlü online oynayamadım. Rakip bulması zaten 5 dakika sürüyor, maç başlayınca da birkaç saniye sonra maç sona eriyor.
  • Kendomen kullanıcısına yanıt
    Bende en fazla bi kaç kez 60dk oynayabildim diğerleri ya başlar başlamaz ya da maç süresi olarak10-15dk içinde. Bir çok şey denedim. Menüler bazen donuyo bazen donmuyo sorun yine konami kaynaklı geçen senede oyunda 15gün online bağlanamama veya serverden atma sorunu olmuştu...

Bil ile maçta sorun yok netim çok iyi hızı ping süresi felan sorun belliki konamide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeknoFiX -- 31 Temmuz 2019; 21:9:31 >
  • Pes 2020 demoda vram hatasıyla karşılaşıyorum yok say deyince oyun aciliyor ama cok kasıyor oynanmıyor
    Islemci i5 4200H
    ekran kartı gtx850m vram paylaşımsız 2gb paylaşımli 6gb
    Ram 12 gb
    Vram yetiyor ancak bu hatayı alıyorum bir türlü çözemedim ekran çözünürlüğünü 360x120 yapsam bile oynanmıyor pes 19u rahatca oynuyordum sistem gereksinimleri aynı pes 20yi nasıl oynayamiyorum anlamadım pes 20yi 2 gb ramle oynayanlar var ama ben oynayamiyorum neden sizce? Ekran kartim yüksek performanslı nvidia işlemci olarak ayarlı

• Arkadaşlar grafiklerde bir karıncalanma efekti var ben bu efekti sevmiyorum bazı oyunlarda film grain diye bi efekt ama pes de hangi ayar bilmiyorum bilen var mı?
  • Online atma sorununu çözebilen yok mu ?
  • *2011'de PES'i bırakıp FIFA'ya geçtiğimden beri her demo çıktığında denerim. İlk defa bu sene oyunu çok beğendim ve tam sürümü oynamayı düşünüyorum.

*i5 2400 - 8gb ram - 1gb hd 7770 sistem kombinasyonuyla settingsten 1080p tam ekran artı oyun içini ve tekrarları 60fps olacak şekilde ayarlayıp

oyuna girdim, başta vram yetersizliği uyarısı verdi ama yoksay deyince rahatça girdi.

*Oyun içinden tüm detayları en yükseğe çözünürlük ölçeğini de %100'e çektim. Ortalama 40fps verdi ama takılıp teklemeler oldu.

Sonra settingsten 30fps olarak ayarlayınca oyun rahatça oynanır hale geldi.

*MSI Afterburner programına göre oyunda ortalama ram kullanımı 6-6.5 gb civarında... İşlemci ise %60...

*Sider adlı ufak bir programla maç süresini kolayca uzatabiliyorsunuz. Aynı program içinde kamera ayarlama da var ama işe yarıyor mu bilmem.

*PES'te yıllardır beklediğim broadcast kamera sonunda bu oyuna eklenmiş, sırf bu kameranın yokluğu bile büyük eksiklikti benim için.
  • Sistemi kasanlar için, 2019 un seyirci kaldırma yaması pes 2020 demosunda çalışıyor aklınızda bulunsun.
  • BAYOKAN84 kullanıcısına yanıt
    Süre uzatınca da kondisyonlar yetmiyor.

• Pes şu online sorununu çözmeden fifayi gecemez

• ONLİNE maç başlamaz başlar atma sorununu çözdüm başlığa ekledim.

Sorunla karşılaşan arkadaşlar İşlemci ve Ekran kartı modelini lütfen yazsınlar.
  • 5-6 online maç yaptım birkez bile oyundan atmadı kaldıki benim sistem karmaşık i7 2600k 4.0ghz ve gtx 1080ti var. ekran kartı 4k da işeyici de herşey en yüksekte bile yarısını ancak kullanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 1 Ağustos 2019; 17:18:1 >
  • Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    Kardeş senin işlemci ile benimkinin benchmark sonunçları normalde çok yakın senin çekirdek sayın az cekirdek başına düşen ghz fazla genelde sorunlar burda ortaya çıkıyo ne kadar çok çekirdek o lyunlarda o kadar çok optimize sorunu oluyor özellikle eski nesil işlemcilerde veye benimki gibi asıl amacı iş istasyonunda kullanılmak üzere tasarlanan işlemciler gibi oyun firmaları yüzlerce model işlemci için optimizasyon yapıyolar bazen bazı işlemcilerde optime yapmamış olabiliyolar konamide her zamanki gibi pc de eksik optimizasyonla oyun çıkarmış.

Bil ile maçta %50i geçmezken cpi kullanımı onlike maçta %80-100 arası :) full ayarlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeknoFiX -- 1 Ağustos 2019; 19:15:19 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.