Şimdi Ara

[eFİFA] Xbox 360 Fifa 14 Turnuvası (BİTTİ)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
3
Favori
3.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Konuya girecek olursak sistemli olarak turnuvalar düzenleyebileceğimiz, oyunun zevkini de iyice çıkartabileceğimiz bir topluluk tarzı bir şey oluşturmak istiyorum adını da eFİFA olarak düşündüm. Daha önceden her hangi bir tecrübem yok ama yapılır diye düşünüyorum daha sonrasında işler biraz daha büyütülür biraz daha kapsamlı turnuvalar yapılabilir tabi ki.

Şimdi turnuvamıza gelecek olursak katılmak isteyen arkadaşların GamerTagleriyle birlikte istedikleri takımları öncelik sırasına göre yazmaları gerekiyor.

KURALLAR;

- Katılım sayısına göre tek lig veya bir kaç gruplu lig sistemleri oluşturulacaktır.

- Takımlar öncelik sıralarına göre kura ile dağıtılacaktır.

- Maçlarda üç haftalık süreçler beş gün aralıklarla oynanacaktır. (Örn; İlk 3 haftanın tamamlanması için beş günlük süre verilecektir tamamlandıktan sonra diğer 3 haftaya geçilecektir.)

- Ranked sistem üzerinden oynanacaktır. Davetler rakibinizi ekledikten sonra online friends bölümünden online squads seçilerek atılacaktır diğer türlü atılan davetler geçersizdir.

- Biraz açılış biraz beta turnuva gibi olduğundan hatalar eksikler olması çok normaldir.

- 5 gün içinde yapılamayan maçlarda haklı olan bir taraf varsa açıklamasıyla birlikte gelmesi dahilinde hükmen olacaktır. Onun dışında yapılamayan maçlar 0-0 berabere geçecektir.

Takım kuraları en güçlü takımlardan başlanacak o sıralamaya yazıp alamayanlar diğer yazdıkları takımların da kuralarına dahil olacaklardır.

- Maçların devre süresi 6 dakika olacaktır, lütfen buna özellikle dikkat edin

Yazdığınız takımlardan hiç birinin çıkmama ihtimalinden dolayı en az 5 takım yazmanızı öneririm.

KATILIM LİSTESİ;

- GT:TelegenicFour (Berku69)
    - GT:MrtAkdgn4 (mrtakdgn)
    - GT:Borealwinner7 (borealwinner)
    - GT:efednmc (ManUnitedTv)
    - GT:CPTLeBron
    - GT:mrcoma89 (Mr_CoMa)

Ligde ki arkadaşlar sonrasında sorun yaşamaması için birbirini Xbox Live üzerinden arkadaş olarak ekleyebilirse çok iyi olur.

eFİFA Açılış Ligi:

- 9-10.hafta maçları en geç 19.04.2014 Cumartesi saat 23.59 a kadar bitmiş olmalıdır.
    - Herkesin ismi karışıklık olmaması adına kendi takımı altında yazılıdır.

Sohbeti güzel, eğlenceli, hoş bir turnuva geçmesi dileğiyle hepinize başarılar dilerim.

Puan Tablosu;

LİG VE KUPA ŞAMPİYONU REAL MADRİD!! TEBRİKLER(@ManUnitedTV)

9-10.HAFTALARIN MAÇLARI EN GEÇ CUMARTESİ 23.59a KADAR BİTMİŞ OLMALIDIR

Önceki haftalar;

eFİFA LİG KUPASI;

NAL

Real Madrid 2-1 Bayern Münih - REAL MADRİD KUPA ŞAMPİYONU!!

Arkadaşlar sizlerinde gördüğü üzere çok kaliteli bir şekilde 8 nisan'da başlamış olduğumuz eFifa Açılış Ligi'nin sonuna geldik 6 takımlı heyecanı, eğlencesi, sohbeti bol ve güzel bir lig oldu bence güzel de bir açılış yapmış olduk. Dediğim gibi açılış ligi, deneme ligi tarzındaydı ve bu denemede başarılı sonuçlandı diye düşünüyorum bunun için özellikle hepinize çok çok teşekkür ediyorum. Bundan sonrasında asıl ligler başlayacak kalıcı olan, herkesin başarısını sezonluk kaydedeceğimiz, katılıma göre lig çıkma lig inme tarzı şeylerin olacağı ligimiz başlayacak. O ligde de hepinizi görmek istiyorum belki biraz daha büyüteceğiz durumu ama eğlencesi de bozulmayacaktır diye umuyorum hepinize çok çok teşekkürler yeniden iyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerkU69 -- 16 Nisan 2014; 22:14:39 >

• Mesajim bulunsun bakarım
  • Kendi takım önceliğimi de yazayım tam olsun;

- Napoli
    - Liverpool
    - Real Madrid
    - Chelsea
    - Tottenham
  • Xboxda bu tsrz turnuvalar gormek guc oluyor. Umarim katilim olur.

MUnih, Madrid,Portekiz, Psg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ManUnitedTv M kullanıcısına yanıt
    Umarım olur bakalım bir işe giriştik katılım olursa devamı da gelir bir de gamertag alabilirsem listeye ekliyeyim isminizi
  • Beklediğim gibi olmadı biraz yukarılara çekelim hiç mi fifa oynayan yok.
  • bende katılırım yalnız akşamları oynayabilirim , rumuz ile aynı gt takımlar : 1-arsenal , 2-b.dortmund, 3-m.city , 4- roma , 5- b.münih
  • Gt:Mrtakdgn14

1. Munih 2. Chelsea 3.Madrid 4. Man city 5.Barcelona

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrankMorris10 -- 7 Nisan 2014; 15:23:26 >
  • Güncellendi salı gününe kadar yeterli katılım sağlandığı takdirde turnuva başlayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkU69

Umarım olur bakalım bir işe giriştik katılım olursa devamı da gelir bir de gamertag alabilirsem listeye ekliyeyim isminizi

Unutmuşum hocam yazmayi. Gt:efednmc

• Güncel... salı günü 23.59'a kadar yeterli katılım sağlandığı takdirde başlatacağız turnuvayı
  • GT: CPTLeBron

1) Manchester City
    2) Bayern Münih
    3) Chelsea
    4) Real Madrid
    5) Borussia Dortmund
  • Güncellendi...
  • Fifa ultimate team takımları ile olursa oynarım diğer türlü oyun sarmıyor.
  • Ultimate team'la ilgili daha değişik fikirlerim var devamlı olucak şekilde de bir yerden başlamak gerek
  • Hadi beyler bu kadar mı Xbox 360'ta FIFA 14 oynayanlar yahu?
  • Her oyuncunun ut takimi esit düzeyde degil. Ona ozel turnuba yapilabilir sonra. Ama bu kluplerin turnuvasi. Bu yüzden guc dengesizliği olacağını düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ManUnitedTv

Her oyuncunun ut takimi esit düzeyde degil. Ona ozel turnuba yapilabilir sonra. Ama bu kluplerin turnuvasi. Bu yüzden guc dengesizliği olacağını düşünüyorum

Aynen ben FUT'a hiç başlamadım bile mesela. Çünkü çok uğraştırıyor yok adamın sözleşmesi bitti yok kondisyonu az bilmem ne. Sinir ediyor bazen insanı ya.
  • Gt:mrcoma89

Seçtiğim takımlar:

1)Borussia Dortmund
    2)Galatasaray
    3)Real Madrid
    4)Chelsea
    5)Bayern Münih

• Güncellendi.. 6 kişi olduk hadi bakalım bu gece kayıtları bitirip başlatmayı planlıyorum ama cidden katılım beklediğimden daha az oldu.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.