Şimdi Ara

Effortless English sistemiyle çalışan var mı? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
59
Favori
119.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Öncelikle aşağıda paylaştığım videonun %65-70 ini falan anlıyorum tahminen. 5 dakika falan izledim.

İngilizce seviyem ne başlangıç ne de orta. İlkokulu özel okulda okudum 5 sene iyi bir ingilizce gördüm. Üstünden 10 sene geçti tabi şimdi 23 yaşındayım. Telaffuzum iyidir. Hala meyvelerini toplarım. Ancak ilkokuldan sonrası yok gibi devlet okulları ingilizce seviyesi yerlerde sürünüyor biliyorsunuz. Lisede pek zorlanmadan yapar, dinlemeden dersleri de geçerdim. Ortaokulda hatta hoca kürsüsünde oturttururdu beni kopya çekmesinler diye Lisede hiç unutmam ingilizce derslerinde arkada uyurdum bir gün derste 3-4 kere hocanın sorusuna cevap vermiştim kelime anlamı olarak ders sonu yanıma gelip sormuştu hoca Ama dinlemediğimden mi yoksa unuttuğumdan mı bilmiyorum yine 50 civarı notlar alırdım. Yani seviye hemen hemen böyle iyi olan arkadaşlara seviyemi böyle özetleyebilirim ancak. Şimdi burada kendimi iyi gibi anlattım ama benim yaşlarımdaki kişiler anlar sanırım. Seviye belli ona göre yorumlanmalı. Şimdi de oyun, dizi vs çırpınıyoruz öyle kelime anlamlarından ne diyor bu arkadaşlar diye yırtınıyorum

Neyse yormadan sorayım.. benim ilk ne yapmam gerek bu sete başlamam doğru olur mu ? Gramer mi kasmalıyım biraz ? Açıklamada da adam grameri yasaklıyor vs deniyor şaşırdım Kelime mi ezberlemeliyim ? Advanced - Upper intermediate arasıyım sanırım şuan. Gerçi bunlarda nedir hiç bilgim yok. Upper intermediate seviyeye gelip öyle başlayın falan deniyor. O seviyeye nasıl geliriz ? Nasıl geldiğimizi anlarız ? Ne yapmamız lazım? Yardımcı güzel açıklamalı site var mı ? Yardımcı olursanız minnet duyarım. Çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spawn2 -- 13 Eylül 2016; 3:16:09 >

• Ben oneri olarak, sana tavsiyem.. tamamen.. Bire bir ders almaktir. Alt yapi konusunda, her sekilde ders alirsin ama gercekten ilerletmek istiyorsan..
    Bire bir ders alarak, hem hoca'y tanimis oluyorsun - sohbet ederek ingilizce ogrenmis olursun. Bir cok kurs CALLAN Method ile egitiyor, Calan method'da konusarak egitiyor, cocuklara ogretigimiz gibi.. Bu birebir derslerde ogretmen kendi tecrubelerini katabilir, kendi kesvetigi farklari katar ve daha saglikli ogrenirsin. Bazen sadece grammar'i ogrenmek degil'de fark lar ogrenmek gerekir.

Mesala: Ne zaman WONDER kullanilir, ne zaman CURIOUS kullanilir, ikisi ayni anlam. Veya en zor olanlar arasidna "ask for something" "want something" farklari.. ayirtmak cok zordur, bunu ancak birebir veya COK kucuk siniflar aralarinda ogrenirsin.

Effortless English'dan pek birsey duymuyorum, kotu cok yok - o yuzden biraz kendim inceledim de mesala PRESENT PERFECT TENSE, ogretiyor.. "Turklere .. uygun bir sekilde" ogretilmiyor diye dusunuyorum. Diger orneki veriyorum, CURIOUS ve WONDER..

Curious ve Wonder ikisi MERAK kelime uzerine anlamlidir. (Merak ediyorum, merakli ve merak) - ama kullanimi tamamen farkli oluyor, bunu bu Effortless English ogretemiyor.. ancak ozel derslerde bulursun bu hizmeti.

• hayatinizda sadece effortless olmamalı, eğlenerek yapmalısın her çiçekten bal almalısınız.

effortless dinliyorum
    yeni buluşum VOSCREEN ile bol bol çalışıyorum.
    dizi izliyorum,
    extra english - basit
    lost ilk 5 sezon izleme hayalim var
    friends i izleyeceğim.

cümle çözümlemesi analizleri yapıyorum effortless ve VOSCREEN ile beyin biraz yanıyor ama arka plana attığım doğrular

vayyyyy beeeeee
    böyleeemişşşş demek
    taamaaaaammmm dercesine oturuyor ve gelişiyor.

dil emek ve sabır ister arkadaşlar ve ömür boyu sürer, effortless bize temelin üstünü çok güzel öğretti ve özgüvenimiz arttı
    gerisi ve daha ilerisi bize kalmış.

saygılar
  • Merhaba arkadaşlar, rica etsem power English seti indirebilecegim link gönderebilir misiniz
  • Arkadaşlar Merhaba,

Effortless English seti elinde mevcut olan arkadaş var mı ? Ya da ücretsiz edinebileceğim bir link verebilecek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet2497

Arkadaşlar Merhaba,

Effortless English seti elinde mevcut olan arkadaş var mı ? Ya da ücretsiz edinebileceğim bir link verebilecek ?

https://drive.google.com/uc?id=0ByEx3JwQblFrM3loUTdPSDZEbVU&export=download

Al kardeş ama ingilizcen orta seviye ve üzeri değilse işe yaramaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • exellanss kullanıcısına yanıt
    merhaba, power english kısmı varsa link verebilir misiniz. Ben de başlamak istiyorum bu sete.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nry1985

merhaba, power english kısmı varsa link verebilir misiniz. Ben de başlamak istiyorum bu sete.

sıfırdan başlayacaksan uygun değil kardeşim orta ve üstü seviye ingilizcen olması gerekiyor.

link:https://drive.google.com/uc?id=0ByEx3JwQblFrRm1uU21hTDhGRUU&export=download

Burda tüm set var mı hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4sprzz

Selam.

Effortless English ile power English arasindaki fark nedir? Indirdigimizde icinde siralama var mi, yada klavuz.? Ayrica tam boyutu nedir internette farkli boyutlarda mevcut gibi geldi bana.

Evet ben de merak ediyorum bunu? Birisi yanıtlayabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Burda tüm set var mı hocam?

Netten buldum ama power english var içinde full set

Power'ın farkı ne hocam peki biliyor musunuz?

• quote:

quote:

Selam.

Effortless English ile power English arasindaki fark nedir? Indirdigimizde icinde siralama var mi, yada klavuz.? Ayrica tam boyutu nedir internette farkli boyutlarda mevcut gibi geldi bana.

Power ve Effortless aslında aynı tarzda ama power english daha kaliteli güçlü ve içeriği çok daha iyi örnek olarak effortless iphone 6 power english iphone 7 gibi düşün :) yani power english daha iyi onu çalış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exellanss -- 25 Temmuz 2017; 0:0:0 >
  • quote:

quote:

Selam.

Ayrıca evet sıralaması mevcut zaten bu konuda zahmetsiz ingilizce sitesi çok paylaşım yaptı oradan bakabilirsiniz tüm detaylar orada bulunmaktadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: exellanss

quote:

sıfırdan başlayacaksan uygun değil kardeşim orta ve üstü seviye ingilizcen olması gerekiyor.

link:https://drive.google.com/uc?id=0ByEx3JwQblFrRm1uU21hTDhGRUU&export=download

2 gündür uğraşıyordum gerçekten çok teşekkür ederim. Benim seviyem orta konuşmada ciddi problem yaşıyorum onun için kullanmak istiyorum. İlk dersi dinledim ve faydası olacağına inanıyorum kesinlikle. Size de tekrar teşekkürler paylaşımınız için.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: exellanss

quote:

2 gündür uğraşıyordum gerçekten çok teşekkür ederim. Benim seviyem orta konuşmada ciddi problem yaşıyorum onun için kullanmak istiyorum. İlk dersi dinledim ve faydası olacağına inanıyorum kesinlikle. Size de tekrar teşekkürler paylaşımınız için.

Rica ederim kardeşim ne demek :)

• illa aj hogeun bütün konuştuklarını anlamakmı zorundamıyız ? yoksa sadece kulaklığı takıp,rahatca anlayabildiğimiz kadarmı dinlememiz gerek
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.