Şimdi Ara

Effortless ENGLISH Ders İşleme Sırası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
1
Favori
3.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar farklı bir eğitim setiyle çalışarak biraz temel oluşturdum kendimce şimdi bu sete başlamak istiyorum seti kendim internet üzerinden edindim
    içerisinden çıkan klasörleri sayacak olursam
    ..Economics
    ..Effortless Eglish TONY AND ROBIN burda videolar var.
    ..Flow English
    ..Learn Real English Conversations
    ..Orgınial Englih
    .. Point of view stories
    .. Power English

Şimdi bu dersler arasında sıra ne şekilde olmakta forumda set hakkında kullanan çok kişi var sanırım ama ders işleme sırası hakkında hiç bilgi bulamadım. Teşekkürler

• Yardim lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolaydan zora cevaplıyayım

flow < orginal < power < real converstion < business
  • seti hazırlayan kişi aj hoge, hazırladığı en iyi dersin "power english" olduğunu söylüyor. orta seviye bir ingilizce varsa power english'ten başlamak gerekir bence. daha düşük seviyelerdeyse flow ya da original (effortless english)'dan başlamak uygun.

business'a bakmadım da real conversation cidden ağır gelebilir çok fazla deyim kullanılıyor, ama ileri düzey ingilizce varsa kesinlikle faydalı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hipernova

seti hazırlayan kişi aj hoge, hazırladığı en iyi dersin "power english" olduğunu söylüyor. orta seviye bir ingilizce varsa power english'ten başlamak gerekir bence. daha düşük seviyelerdeyse flow ya da original (effortless english)'dan başlamak uygun.

business'a bakmadım da real conversation cidden ağır gelebilir çok fazla deyim kullanılıyor, ama ileri düzey ingilizce varsa kesinlikle faydalı olacaktır.

Faydası olur mu hocam gercekten seti edindim kelime bilgimi arttirmak adina bir suredir hikaye kitaplari okumaktayim konusma anlaminda imkan olmadigi icin bu set soru sorarak bir nevi konusma pratigi yapririyor gibi acaba ise yarar mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allahdiyenspen kullanıcısına yanıt
    Hocam tek başına yetmez elbette, hikaye kitapları gibi şeyler de okumak gerekir, ama denildiği gibi her gün 1 kere dinleyip ve bunu haftada 7 gün yapabilecek sabırı gösterebilirseniz, oldukça faydalı.

Şurada bir hikaye var,https://eksisozluk.com/entry/55168205

Adam bu seti her gün dinleyerek (tabii okuma takviyesiyle) 1 yıl içinde İngilizceyi oldukça iyi seviyeye getirmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.