Şimdi Ara

EF81

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • telefon serviste anakartı değiştirilip gönderildikten sonra evde bilgisayara bağlayıp fw 58 yüklemeye çalıştım ama bilgisayar telefonu görmüyor ..
    ekranda üstte usb işareti gözüküyor fakat bilgisayara takınca donanım sihirbazı gelmesi gerekirken bilgisyar hiç bir şey takmamışım gibi davranıyor...
    üstelik bağlayıp usb ile sarj seçeneğinide açmama rağmen sarj da olmuyor..
    daha yeni servisten geldiği için tekrar göndermek isemiyorum var mıdır bunu bir çözümü ??

• quote:

Orijinalden alıntı: ismett01

telefon serviste anakartı değiştirilip gönderildikten sonra evde bilgisayara bağlayıp fw 58 yüklemeye çalıştım ama bilgisayar telefonu görmüyor ..
    ekranda üstte usb işareti gözüküyor fakat bilgisayara takınca donanım sihirbazı gelmesi gerekirken bilgisyar hiç bir şey takmamışım gibi davranıyor...
    üstelik bağlayıp usb ile sarj seçeneğinide açmama rağmen sarj da olmuyor..
    daha yeni servisten geldiği için tekrar göndermek isemiyorum var mıdır bunu bir çözümü ??

bilgisayarim- ozellikler-aygit yoneticisi donanim dan bak bakalim kablo ve tel usb si gorunuyormu yok eger gorunmuyorsa baska konumdaki usb girisini dene,yine gorunmuyorsa galiba senin telin soketinde bir durum var..mekanik yani....goruyorsa siemens usb driveri tanitmalisin...

kolay gelsin..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.