Şimdi Ara

EF/English Live(English Town),ABA veya Başka SET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bu 2 eğitim sitesi hakkında bir bilginiz var mı? Ben araştırdım ve ikisi de hoşuma gitti. Hatta EF'nin 3 liralık deneme paketini satın aldım.ABA English ise bu konuda biraz daha cimri onun sadece belli kısımlarını inceleyebildim.Bu ikisi hakkında gerçekten kararsızım.Önerilerinizi bekliyorum eğer başka bir eğitim programı önerecekseniz ona da razıyım istediğim şey alacağım eğitim setinin toplu ve sistemli olması yani kısaca bana rehberlik etmesi.Ben bir eğitim setinin sihirli değnek olmadığını biliyorum yani bana İngilizce'yi sadece bir eğitim seti öğretemez bunu biliyorum elbet ben de destekleyeceğim;film,dizi izleme,kitap okuma gibi.Umarım derdimi anlatabilmişimdir önerilerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeynel13 -- 14 Nisan 2018; 15:51:14 >

• Ef hakkında bir bilgim yok fakat ABA’nın free versiyonunu kullandım ve çok memnun kaldım. Yakında premium almayı da düşünüyorum. Yıllık alımlara aylık 15 TL bence gayet uygun. Gramere bir faydası var mı bilmiyorum pek fazla kullanma şansım olmadı ama konuşma ve anlamaya çok faydası olduğunu düşünüyorum. Önce bir video izletiyor sonra sesli bir şekilde bize tekrar ettiriyor. Almayı düşünüyorum kısaca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.