Şimdi Ara

Edit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
3.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InsideEvil -- 10 Aralık 2018; 6:52:16 >

• Arkadaşlar bu siteye sakın bulaşmayın sayaçları yanlış hatalı ve hileli. Ödemelerini düzgün yapıyorlar ona birşey diyemem ama sayaçları hileli buna ne cevap verirlerse versinler sayaçları yüzde yüz hilelidir kendimce kanıtlarım..

SAKIN BULAŞMAYIN GERÇEK KAZANCINIZI GÖSTERMİYORLAR. !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuhu -- 8 Mart 2018; 12:48:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Link.tl kullanıyordum ama onlarında sayım ve cpm oranlarını kafalarına göre ayarlamaları ve 2 Mart'ta artık kendi kafamıza göre istediğimiz zaman ödeme yapacağız duyurusuyla başka arayışa girmiştim. Bu kısaltma servisini kullanmaya başladım ilk gün gerçekten sayım kalitesi doğru geldi çünkü günde 10-12 kazanıyordum ve ilk gün burada 7 liralık bir kazanç elde ettim ancak daha sonraki günler bu kazanç 1-2 lirayı geçmemeye başladım.Daha sonra burasıyla linki kısaltıp daha sonra o linki linkshrink ile kısalttım. Burada daha fazla olması gereken gösterim oranı 150 küsur
    linkshrink oranı 770 küsur.
    Ben başka bir şey demiyorum.Elinizden geldiğince Türk sitelerini kullanmayın dürüst değil hiçbirisi de. Bu arkadaşlar da yüksek cpm oranı ile gözünüzü boyayıp diğer taraflardan çakallık yapıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.