Şimdi Ara

Edifier sporcular için yeni bir kablosuz kulaklık satışa sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Edifier sporcular için yeni bir kablosuz kulaklık satışa sundu
    Ses ürünleri sektöründe önemli bir yere sahip olan Edifier markası, sporculara yönelik olarak yeni bir kablosuz kulaklık satışa sunuyor. Edifier Comfo Run uzun kullanım süresine ve ses kalitesine odaklanıyor.

Edifier Comfo Run özellikleri ve fiyatı

Edifier Comfo Run kablosuz kulaklık modeli arka bandı sayesinde antrenman esnasında herhangi bir düşmenin önüne geçiyor. 16.2mm poliüretan ve koyun derisi zar birleşimi sürücü ise dengeli, temiz sesler üretiyor. Özel akustik odası ve hava iletimli ses teknolojisi sızıntıları engelliyor.

Ayrıca Bkz.Logitech Zone Wireless 2 karşı tarafın bile gürültüsünü engelliyor

Çift mikrofon ile yazılım tabanlı gürültü engelleme yapabilen kulaklık tek şarj ile 17 saate kadar kullanım sunuyor. 15 dakikalık şarj ise 2 saate kadar süre elde ediyor. Bluetooth 5.3 ve 0.08 saniye gecikme süresi oyuncular için de ideal. Edifier Comfo Run kablosuz kulaklık modeli 68$ fiyat etiketi ile Çin’de satışa sunulacak.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2023/10/20/edifier-comfo-run-bluetooth-headphones/

• Bir tane firma çıkıp şu markanın ürünlerini getirmiyor resmi olarak, Bu kadar kaliteli ses sistemi üreten bir firmanın olmaması büyük kayıp bizim için yaklaşık 13 senedir sanırım X600 kullanıyorum 2+1 ses sistemi bundan geçecek bir tane doğru düzgün ürün yok.

• kulaklıkları okadar ii değil bende hoparlör performanslarına kanıp biara almıştım kulaklığını ama pek matah performans. vermiyordu sattım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt

Bende de edifier mp260 var,gerçekten kaliteli ürünler d12 sanırım artık yok sıraya onu almıştım ama satılmıyor sanırım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Çok çok ahım sahin bir firma sanır okuyanda normalin 1 tık üstü o kadar iyi ürünleri ehh işte dedirtir getirsen kullanan kişi farkı anlamaz bile neden o kadar para versin

• zdniz Z kullanıcısına yanıt

Ne kadar boş bir yorum, Sana göre iyi kötü veya ortalama olabilir, Lakin her türlü piyasada olmaması biz kullanıcılar için gerek ürün seçeneği gerek fiyat olarak olumsuz bir şekilde yansıyor.

Türkiyede olduğu dönemde aynı fiyat kategorisinde daha iyi ürün sunan başka bir firma yoktu, Creative desen ürünü yok artık logitech hem çok az ürünü var hemde rakibi olmadığı için aşırı gereksiz pahalı, Saçma sapan markalar ve ürünler var onlarda aynı derecede pahalı.

Hem seçenek yok denecek kadar az hemde fiyatlar rekabet olmadığı için bir markanın kontrolünde, Ayrıca Edifier sistemlerini kullananlar ne kadar iyi sistemler olduğunu gayet iyi bilir.

Peki sen getir senden alsınlar ekonomiz cok iyi zaten firmalar para basıyor kullacılar kullanmasa bile hobi için alıyor :d

• zdniz Z kullanıcısına yanıt

Hocam sen önce Türkçe yazmaya bir özen göster, Ne yazdığın belli değil, Laf sokmaya çalışıyorsun güya nasıl bir amacın varsa artık...

Sana ne kadar anlatsak bile anlamazsın verdiğin cevaptan belli o yüzden, Sen haklısınEdifier sporcular için yeni bir kablosuz kulaklık satışa sundu 

olur denerim savunduğun firmayı 5-6 yıl öncesine kadar türkiyede bilen adam yok hangi kafayı yaşıyosuz merak ediyorum adamlar ucuz kablosuz kulaklık ile adını duyurdular daha öncesi vardır yoktur banane sen yazdığım mesajdaki ironiyi anlamıyorsan kendine beyin taktır boşver elin çinli firmasını falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zdniz -- 22 Ekim 2023; 13:51:20 >

Edifier, Microlab, Creative markalarının en çok konuşulduğu zamanlarda bir tane 90 liraya toplam 40w rms olan Microlab M200 almıştım, halen kullanıyorum.

Benzeri toplam 40w rms olan Jwin X18U 2+1 modeli şuan 5.578 lira!

• Her edifier haberinin altında aynı muhabbet yıllardır

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 30 yıl sonra türkiyeye gelir aliriz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.