Şimdi Ara

Edifier S730 vs Logitech Z623?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yarın Vatana gidicem ellerinde bir tane teşhir ürünü S730 kalmış.Ona bakıcam test edicem.Bana teşhir ürünü olduğu için biraz indirim yapabiliriz dediler.Şuan %25 indirim ile 550 lira fiyatı.Yani 550liradan biraz daha indirim yapcaklar.Kutusuzmuş birde.Sizce bunu 500 lira yapsalar almak mantıklı mı olur ? Yoksa teşhir ürünü-kutusuz vs olduğu için uzak mı durmalıyım ?

Diğer alternatif ise Logitech Z623.Yarın şu edifiera bakmaya gidiceğim diye dün ki Electroworldün kampanyasını kaçırdım 319liraya düşmüştü almadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Where Is My Mind

Yarın Vatana gidicem ellerinde bir tane teşhir ürünü S730 kalmış.Ona bakıcam test edicem.Bana teşhir ürünü olduğu için biraz indirim yapabiliriz dediler.Şuan %25 indirim ile 550 lira fiyatı.Yani 550liradan biraz daha indirim yapcaklar.Kutusuzmuş birde.Sizce bunu 500 lira yapsalar almak mantıklı mı olur ? Yoksa teşhir ürünü-kutusuz vs olduğu için uzak mı durmalıyım ?

Diğer alternatif ise Logitech Z623.Yarın şu edifiera bakmaya gidiceğim diye dün ki Electroworldün kampanyasını kaçırdım 319liraya düşmüştü almadım.

cihaz olarak s-730u tercih ederim fakat teşhir ürünü olmasından dolayı iyice kontrol et.sesini çok iyi dinlemen lazım.göbekleri fln iyice incele.bizim millet çok meraklıdır çünkü oraya parmagını basmaya.hoparlör belki alınabilir fakat ben fotoğraf makinesi gibi çok komplike yapıdaki cihazların teşhirlerinden uzak duruyorum.şimdiden alacağın cihaz hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: sanctuary33

quote:

Orijinalden alıntı: Where Is My Mind

Yarın Vatana gidicem ellerinde bir tane teşhir ürünü S730 kalmış.Ona bakıcam test edicem.Bana teşhir ürünü olduğu için biraz indirim yapabiliriz dediler.Şuan %25 indirim ile 550 lira fiyatı.Yani 550liradan biraz daha indirim yapcaklar.Kutusuzmuş birde.Sizce bunu 500 lira yapsalar almak mantıklı mı olur ? Yoksa teşhir ürünü-kutusuz vs olduğu için uzak mı durmalıyım ?

cihaz olarak s-730u tercih ederim fakat teşhir ürünü olmasından dolayı iyice kontrol et.sesini çok iyi dinlemen lazım.göbekleri fln iyice incele.bizim millet çok meraklıdır çünkü oraya parmagını basmaya.hoparlör belki alınabilir fakat ben fotoğraf makinesi gibi çok komplike yapıdaki cihazların teşhirlerinden uzak duruyorum.şimdiden alacağın cihaz hayırlı olsun

Öglen vatanda olurum,akşama kadar başından ayrılmıyacam didik didik edicem zaten :D İnşallah kusuru yoktur gittiğime değer yoksa yok yere 40lira çıkcak yol parası arkadasmla :D Teşekkür ederim.alırsam yazarım akşam buraya hemen testler videolar filan süslerim

• Logıtech z623 kadar temiz ses veren alet görmedim.. alıcaksan z623 al derim.. yanlız yarım sesden sonra ses kartına bağlı olarak ses bozulabiliyor.. satmamdaki neden buydu zaten benim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.