Şimdi Ara

EDIFIER M3300SF alayım mı?(Aldım) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: -THIEF-

x530 da bas ayarı sub üzerinde x540 da bas ayarı kablolu kumanda da ayrıca kumanda üzerinde cmoss butonu var 2.1 i 5+1 e dağıtıyor güç olarak aynı

Çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnilOzaydin

quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r.s

Dediğim gibi 5.1 tabikide daha makul.Yerinde varsa kablo konusund sıkıntıda çekmeyeceksen,gönül rahatlığı ile alabilirsin.

Forumda birde Logitech x-540 satan arkadaş var sanada sürekli soru soruyoruz ama kusurumuza bakma x-530 ile x-540 arasında ne fark var hangisi daha iyidir ?

Estağfurullah.
    -THIEF- nickli arkadaşımızın yorumlarına istinaden, x540 biraz daha ağır basıyor matrix modu ve kumanda özellikleri bakımından.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AnilOzaydin

quote:

Dediğim gibi 5.1 tabikide daha makul.Yerinde varsa kablo konusund sıkıntıda çekmeyeceksen,gönül rahatlığı ile alabilirsin.

Forumda birde Logitech x-540 satan arkadaş var sanada sürekli soru soruyoruz ama kusurumuza bakma x-530 ile x-540 arasında ne fark var hangisi daha iyidir ?

Estağfurullah.
    -THIEF- nickli arkadaşımızın yorumlarına istinaden, x540 biraz daha ağır basıyor matrix modu ve kumanda özellikleri bakımından.

Şöyle söyleyim x530 2. el 100 TL garantisi yok x540 sıfır kutusundan açılmamış 14 ay garantisi devam ediyor 145 TL bunları göz önüne alarak aradaki 45 TL farkı vermeye değermi ?

• Tabikide değer.
    1-Garantili sıfır
    2-Kablolu ve matrix modu.

ama sen x530 alıp geri kalan 45 lira ile ses kartı alırsan tamamlarsın belkide.
  • quote:

Tabikide değer.
    1-Garantili sıfır
    2-Kablolu ve matrix modu.

ama sen x530 alıp geri kalan 45 lira ile ses kartı alırsan tamamlarsın belkide.

Peki imzamdaki anakartın onboard ses kartı ile performans alabilirmiyim x540 dan via hd audio deck görünüyor ses kartım ? Birde Matrix modu ne oluyor :=)
  • Edifer M3300SF nin tek hoşlaşmadığım tarafı (şu anlık) televizyona taktığımda tek uydusunun çalışmaması.Tüplü Televizyonlardan bayağı eski o yüzden olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HurtLocker

Edifer M3300SF nin tek hoşlaşmadığım tarafı (şu anlık) televizyona taktığımda tek uydusunun çalışmaması.Tüplü Televizyonlardan bayağı eski o yüzden olabilir.

tüplü televizyonlar mono galiba çünkü bi ara bende kulaklık takmıştım tek yerinden ses gelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdReNaLiN.int

quote:

Edifer M3300SF nin tek hoşlaşmadığım tarafı (şu anlık) televizyona taktığımda tek uydusunun çalışmaması.Tüplü Televizyonlardan bayağı eski o yüzden olabilir.

tüplü televizyonlar mono galiba çünkü bi ara bende kulaklık takmıştım tek yerinden ses gelmişti.

Olabilir hocam hiç yoktan kendi sesinden daha iyi ses veriyor .

Bu arada sistem gelince şu şarkıyı dene bass fena (gelince)

Snoop Dogg - Wet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Play Hard -- 30 Temmuz 2011; 22:56:04 >

• Bugün elime ulaştı.Tam istediğim gibi çıktı tizler ezilmiyor gayet dengeli ve güzel bir sesi var.Benim gibi rock ağırlıklı dinleyenlere tavsiye ederim fakat trance, hip hop gibi müzikler dinleyen ve sadece bass isteyenler pişman olabilir.Sony A845de dinlediğim Rihanna-Rude Boy, Sıla-Alain Delon şarkılarındaki yayılan ve uzayan basslar yok.Mesela oyunlardaki bomba patlama efektini en üst seviyede vermeyebilir.Ben sadece rock ve müzik dinlediğim memnun kaldım.Çevresel sesi varmıdır bilmem ama özellikle tiz sesleri görsem, havada tutacakmışım hissi var.Bassa tekrar gelirsem bass gitar sesleri tane tane geliyor, güçlü ve tok sesi var fakat yukarıda dediğim gibi çok yayılmıyor.Kısaca böyle eğer özel bir sorusu olan olursa yanıtlayabilirim.
  • quote:

Bugün elime ulaştı.Tam istediğim gibi çıktı tizler ezilmiyor gayet dengeli ve güzel bir sesi var.Benim gibi rock ağırlıklı dinleyenlere tavsiye ederim fakat trance, hip hop gibi müzikler dinleyen ve sadece bass isteyenler pişman olabilir.Sony A845de dinlediğim Rihanna-Rude Boy, Sıla-Alain Delon şarkılarındaki yayılan ve uzayan basslar yok.Mesela oyunlardaki bomba patlama efektini en üst seviyede vermeyebilir.Ben sadece rock ve müzik dinlediğim memnun kaldım.Çevresel sesi varmıdır bilmem ama özellikle tiz sesleri görsem, havada tutacakmışım hissi var.Bassa tekrar gelirsem bass gitar sesleri tane tane geliyor, güçlü ve tok sesi var fakat yukarıda dediğim gibi çok yayılmıyor.Kısaca böyle eğer özel bir sorusu olan olursa yanıtlayabilirim.

Hocam yan ızgarası çıkıyor mu acaba subwoofer ın denedinmi hiç ?

• quote:

quote:

Bugün elime ulaştı.Tam istediğim gibi çıktı tizler ezilmiyor gayet dengeli ve güzel bir sesi var.Benim gibi rock ağırlıklı dinleyenlere tavsiye ederim fakat trance, hip hop gibi müzikler dinleyen ve sadece bass isteyenler pişman olabilir.Sony A845de dinlediğim Rihanna-Rude Boy, Sıla-Alain Delon şarkılarındaki yayılan ve uzayan basslar yok.Mesela oyunlardaki bomba patlama efektini en üst seviyede vermeyebilir.Ben sadece rock ve müzik dinlediğim memnun kaldım.Çevresel sesi varmıdır bilmem ama özellikle tiz sesleri görsem, havada tutacakmışım hissi var.Bassa tekrar gelirsem bass gitar sesleri tane tane geliyor, güçlü ve tok sesi var fakat yukarıda dediğim gibi çok yayılmıyor.Kısaca böyle eğer özel bir sorusu olan olursa yanıtlayabilirim.

öyle elle çıkacak bir şeye benzemiyor.noldu ki?

• quote:

quote:

quote:

Hiç merak ettim de

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hiç merak ettim de

ilk geldiğinde bende merak etmiştim baktım kırmadan olmayacak bıraktım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.