Şimdi Ara

EDIFIER M3300SF alayım mı?(Aldım) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -THIEF-

test ettikten sonra setlere birkaç yorum yazarsanız diğer almayı düşünenlere faydanız dokunur mümkünse

Hele bi gelsin istek olursa inceleme bile yapabilirim seve seve.

Bu arada kargoya verilmiş geliyor benimki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdReNaLiN.int -- 30 Temmuz 2011; 14:10:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdReNaLiN.int

quote:

Orijinalden alıntı: -THIEF-

test ettikten sonra setlere birkaç yorum yazarsanız diğer almayı düşünenlere faydanız dokunur mümkünse

Hele bi gelsin istek olursa inceleme bile yapabilirim seve seve.

Bu arada kargoya verilmiş geliyor benimki.

Aynen benimkide elimde olacakmış bugün bakalım.
  • Oyun oynayacak iseniz neden 5.1 almadınız diye sormadan edemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r.s

Oyun oynayacak iseniz neden 5.1 almadınız diye sormadan edemedim.

Ben kendi adıma konuşayım genelde film + müzik olduğu için problem yok benim açımdan.

Bu arada benim kargo geldi 30 dk kadar önce Bakalım bakalım ne hünerleri varmış bu aletin.

İlk izlenimlerimi yazayım(İlk sistemim söyleyeyim) :

Uydulardaki piano black güzel durmuş(Parmak izi kalmıyor sanırım).Subwoofer görüntüyü az bozsada fena değil.

Son sese açtığımda ses distorsiyona uğruyor.

Kumandada bass ayarı olsaymış güzel olurmuş.

Fiş kablosu kısa ama uzatılabilir problem değil.

Subwoofer ağır geldi bana normalmidir bilmiyorum.

Sesin %30 una %40 ına kadar bile çıkamıyorum apartman ortamında bayağı ses yapıyor.

Bass çok iyi değil diyebilirim ama apartman ortamı için ideal.

Benden şimdilik bu kadar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Play Hard -- 30 Temmuz 2011; 16:32:11 >

• Subwoofer ağır olur, normaldir. Hayırlı olsun ikinize de.
  • O fiyata 2.1 daha mantıklı müzik için ise,ama diğerleri için(film,oyun vs) 5.1 ağır basar.Hayırlı olsun şimdiden.
    o sistem fazla geliyorsa,bizi apartmandan kovsunlar o zaman. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HurtLocker

quote:

Ben kendi adıma konuşayım genelde film + müzik olduğu için problem yok benim açımdan.

Bu arada benim kargo geldi 30 dk kadar önce Bakalım bakalım ne hünerleri varmış bu aletin.

İlk izlenimlerimi yazayım(İlk sistemim söyleyeyim) :

Uydulardaki piano black güzel durmuş(Parmak izi kalmıyor sanırım).Subwoofer görüntüyü az bozsada fena değil.

Son sese açtığımda ses distorsiyona uğruyor.

Kumandada bass ayarı olsaymış güzel olurmuş.

Fiş kablosu kısa ama uzatılabilir problem değil.

Subwoofer ağır geldi bana normalmidir bilmiyorum.

Sesin %30 una %40 ına kadar bile çıkamıyorum apartman ortamında bayağı ses yapıyor.

Bass çok iyi değil diyebilirim ama apartman ortamı için ideal.

Benden şimdilik bu kadar...

Bende ses sistemi almayı düşünüyorum ve sizin ürünü alıp görüşlerinizi yazmanızı bekliyordum bende bu 4 sistem arasında kaldım hangisinin daha uygun olacağını bilemiyorum EDIFIER M3300SF 2+1 bi sistem için biraz pahalı gibi geldi bana size göre aşağıda vereceğim 5+1 sistemlerden hangisi daha iyidir yada EDIFIER M3300SF mi almalıyım ?

http://www.vatanbilgisayar.com/creative-sbs-a520-sbs-a520-5+1-speaker/productdetails.aspx?I_ID=50995

http://www.vatanbilgisayar.com/jwin-s-5400-5+1-s-5400-speaker/productdetails.aspx?I_ID=44162

http://www.vatanbilgisayar.com/edifier-m1550-m1550-5+1-speaker/productdetails.aspx?I_ID=43912

• Creatıve Inspıre T6160,birde bu ürünü eklemeni isterim listene.Sebebi 50W rms hoparlör gücünün olması.

3 ünden 1'i ise tercihim Creatıve SBS A520.
  • quote:

Creatıve Inspıre T6160,birde bu ürünü eklemeni isterim listene.Sebebi 50W rms hoparlör gücünün olması.

Cevap için teşekkür ederim tavsiyen sayesinde Creative T6160 da listeme girdi :) forumda bir arkadaş da Logitech x530 satıyor 2. el bölümünde o sistem için düşünceleriniz nedir ? Kusuruma bakmayın bu ses sistemi işlerinden pek anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnilOzaydin

quote:

Creatıve Inspıre T6160,birde bu ürünü eklemeni isterim listene.Sebebi 50W rms hoparlör gücünün olması.

Cevap için teşekkür ederim tavsiyen sayesinde Creative T6160 da listeme girdi :) forumda bir arkadaş da Logitech x530 satıyor 2. el bölümünde o sistem için düşünceleriniz nedir ? Kusuruma bakmayın bu ses sistemi işlerinden pek anlamıyorum.

Başka bir konuda onu önermiştim zaten.Maliyeti bunlardan biraz daha yüksek olsada 71.2 watt rms ye sahip şahane bir alettir.O zaman hepsini bir kenara bırakıp x-530 üzerine yoğunlaş.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AnilOzaydin

quote:

Başka bir konuda onu önermiştim zaten.Maliyeti bunlardan biraz daha yüksek olsada 71.2 watt rms ye sahip şahane bir alettir.O zaman hepsini bir kenara bırakıp x-530 üzerine yoğunlaş.

Onu 2. el olarak alabilirim anca o kadar bütçem maalesef yok :) Forumdaki arkadaşa pm attım onunla anlaşabilirsek alırım.Eğer alamassam Az önceki benim söylediğim ve sizin önerdiğiniz sistemler araısında Edifier M3300 ü nereye koyarsınız ? Toplamda 54W RMS hoparlör gücü mevcutki bu Creative T6160 dan yüksek.

• Öncelikle sıralaman nedir? Yani oyun mu ağırlıkta müzik mi veya film mii? Ona göre 2.1 veya 5.1 önerisi daha mantıklı olur.

m3300 tiz olarak seni memnun edebilir tasarımıda hoş,ama bana kalırsa 5.1 senin işini daha çok görür.
  • quote:

O fiyata 2.1 daha mantıklı müzik için ise,ama diğerleri için(film,oyun vs) 5.1 ağır basar.Hayırlı olsun şimdiden.

Vallahi açamıyorum öncelikle de Annem bağırıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: HurtLocker

quote:

O fiyata 2.1 daha mantıklı müzik için ise,ama diğerleri için(film,oyun vs) 5.1 ağır basar.Hayırlı olsun şimdiden.

Vallahi açamıyorum öncelikle de Annem bağırıyor

O zaman 2.1 seni fazlası ile tatmin eder :)
  • quote:

Öncelikle sıralaman nedir? Yani oyun mu ağırlıkta müzik mi veya film mii? Ona göre 2.1 veya 5.1 önerisi daha mantıklı olur.

m3300 tiz olarak seni memnun edebilir tasarımıda hoş,ama bana kalırsa 5.1 senin işini daha çok görür.

Aslında hepsi diyebilirim.Oyun oynuyorum müzik dinliyorum film izliyorum yani ben ortayı arıyorum hepsinden belli bir kalite alabilmek.Şunu özellikle daha çok yapıyorum diyemeyeceğim.Ama hepsini bolca yapıyorum :)
  • Dediğim gibi 5.1 tabikide daha makul.Yerinde varsa kablo konusund sıkıntıda çekmeyeceksen,gönül rahatlığı ile alabilirsin.
  • quote:

%90 müzik %10 film için kullanacağım ben.Pazartesi elimde olacakmış.Müziklerdeki bass ve tiz dengesi nasıl?Bass tizzleri kapatıp dengesiz gelmiyor değil mi?

@LUZz
    Teşekkürler.Sizin yorumlarınızla aldık beklediğim gibidir inşallah. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdReNaLiN.int -- 30 Temmuz 2011; 18:20:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdReNaLiN.int

quote:

%90 müzik %10 film için kullanacağım ben.Pazartesi elimde olacakmış.Müziklerdeki bass ve tiz dengesi nasıl?Bass tizzleri kapatıp dengesiz gelmiyor değil mi?

@LUZz
    Teşekkürler.Sizin yorumlarınızla aldık beklediğim gibidir inşallah. :)

Duşuk seslerde ezmiyor.Yüksek seste açamıyorum şikayet gelebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Play Hard -- 30 Temmuz 2011; 22:30:06 >
  • quote:

Dediğim gibi 5.1 tabikide daha makul.Yerinde varsa kablo konusund sıkıntıda çekmeyeceksen,gönül rahatlığı ile alabilirsin.

Forumda birde Logitech x-540 satan arkadaş var sanada sürekli soru soruyoruz ama kusurumuza bakma x-530 ile x-540 arasında ne fark var hangisi daha iyidir ?
  • x530 da bas ayarı sub üzerinde x540 da bas ayarı kablolu kumanda da ayrıca kumanda üzerinde cmoss butonu var 2.1 i 5+1 e dağıtıyor güç olarak aynı
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.