Şimdi Ara

Edifier Kullanıcıları Topluluğu (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.127
Cevap
36
Favori
120.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: cygnus666

Ya ben beceremedim stereo philips teypi da5000 pro ya bağlamayı.teypte önde kulaklık çıkışı arkada lale jak stereo çıkış var.da5000 pro playvision a 5.1 bağlı.
    Amaç teypin radyosunu edifier dan dinlemek.

Yardımcı olacak bir arkadaş yok mu?
  • mesajım bulunsun konuyu takip ediyorum,bende ses sistemi arayışındayım arkadaşlar,hali hazırda 5+1 ses sistemim var pilhips marka az eski pek anlamıyorum okuyorum yazdıklarınızı,ve yorumları takip ediyorum,bu gün ses kartı aldım,cretaiv sound balaster5.1 vx diye bir kart keşke almasaydım diyorum epey kötü olduğu gibi olumsuz yorumlar okuyorum çünki zaten driveri yüklemkle hala uğraşıyorum,asus marka alıcaktım ama yokmuş,neyse demek istedğim 2+1 arıyorum bende x600 ile ilgili epey olumlu yorum okuyorum 2. el bakıyorum şimdilik,elimdeki 5+1 in durumu çok kötü 1 tane hapörlörü yok ses ayar rolesi bozzuk ve çok kablodan dolayı ev için 2.1 lerele ilgileniyorum konuyu inceledikçe okudukça heryerde yorumları insan bazen işin içinden çıkamıyorum bütçe az olunca tabi sık dokuyup sık elemek gerekiyor,sonuç olarak her türlü tavsiye ve önerilerinize açığım teşekürler
  • iyi sabahlar
    lcd tvye bağlanan 2+1 bir model arıyorum gece yarısından beri.. tek kelimeyle kafam karıştı:(
    zor yazıyorum bu yazıyıda... m3200 modelinin dizaynını cok begendim salonda kullanmak istiyorum tvye bağlayıp. ve tvmin optik girişi yok.
    hangi ürünü tvye bağlayıp temiz bir ses alırım?? birde 3200 modelini örneğin alsam ona uzaktan kumanda almakta lazım gelicektir. ama kumandasını maalesef bulamadım sf modelide var kumandalı onuda gördüm ama 3200 modelini alıp ona kumanda takmayı düşünüyorum dizaynı için..
    ve birde 3200 xboxa takılırmı ve nasıl yapabilirim bunu?optik yok tvde:(
    hayrlı günler hepinize
  • Merhaba arkadaşlar .. Vatan tpk.da edifier S730 u telefon üzerinden bağlantı yaparak dinledim... Kocaman hayal kırıklığı yaşadım.. Ama eminimki iyi bir eq ile ses değişecektir.. Asıl sorum şu olacak arkadaşlar.. Bende Sony LBT 80AV var.. Usb mp3 derken eski sistem oldu haliyle.. radyo usb mp3 çalarlı hepsi bir arda siemens dcm 3020 üzerindeki girişlerle tam aradığım cihaz .. ( 120 w rms ve sesi pırıl pırıl ). Fakat arka kısımda kendi hoporlörlerinin haricinde sacece çiftli jack giriş yeri var çıkış yeri yok .. S 730 ile siemens 3020 yi bağlayabilirmiyiz... Sadece müzik dinlemek için istiyorum... Bu ikilinin bağlantısı nasıl yapılır hem philips in hop.leri hemde s730 u aynı anda dinleyebilirmiyim... Philips in arka kısmında başka giriş yapılacak yer yok malesef ...
  • Arkadaşlar kusuruma bakmayın cihaz philips mcd 3020 olacaktı.. Siemensi nereden çıkardıysam .... Philips 3020 ile S730 bağlantısı .... Olursa iyi bişey çıkacak ortaya 300W + 120 W RMS ...... Sağlıcakla kalın
  • Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var. Edifier s730 kullanıcısyım. Yandaki pasif radyatörlerden birine baskı yapılmış. Diğerine göre daha yumuşak kalıyor ve sesi artırınca ses bozuluyor. Ne yapabilirim, lütfen bi bilgisi olan yardımcı olsun.
  • arkadaşlar dün s730 aldım..öncesinde z623 kullanıyordum..soru şu; bu edifier' larda bassı iki türlü ayarlayabiliyorduk diye biliyorum, ister uzun atımlı ve yumuşak, ister kısa atımlı ve sert..fakat ben bu ayarın nereden yapılacağını bulamadım..control panelinde böyle bir ayar yok..gelelim farklara; yüksek seste bariz bir şekilde edifier üstün..tiz olarak da edifier üstün..fakat orta seslerde z623'teki gibi subwooferı hissedemiyorum..bu iyi mi kötü mü henüz karar vermedim fakat sanırım kulaklarım z623'e alışmış..edifier'ın benim için en büyük artısı kumandası oldu.. şu anda iki sistem de bağlı, test ediyorum, z623'e geçtiğim anda uzun atımlı bass hissettiriyor kendini..hangisi ile yola devam edeceğime henüz karar veremedim, şu edifier'ın bass ayarını bulsam süper olacak..bu konuda fikir ve önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.. teşekkürler..

ek olarak; arkadaşlar edifier'da manyetik koruma neden yok anlamış değilim.. cep telefonum çalmadan hemen önce hepimizin bildiği o malum cızırtı oluyor..z623' te böyle bir durum yaşanmıyordu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allaturca89 -- 15 Şubat 2013; 15:27:12 >

• Bugün elime ulaşan m3300sf ile aranıza katılmış bulunuyorum konu sahibi listeye eklerse iyi olur

Edifier Kullanıcıları Topluluğu
  • Artık vatan bilgisayar ın stoklarında yer alsın bekliyorum sıkılmaya başladım s530d yada s730

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yns34Emre -- 20 Şubat 2013; 5:25:05 >
  • m3200 alıcam ...
    tvnin kulaklık çıkışına bağlayıp kullanan varmı?? lcd tvye baglıcam.. xbox için..
  • Edifier x600 beni de ekleyin.
  • Edifier hakkında tecrübesi olan arkadaşlar karar vermemde yardımcı olurlarsa sevinirim.

Mevcutta Logitech x540 kullanıyorum. Ses kartı X-Fi Titanium.

Amacım x540'ı Tv'e bağlayıp bilgisayar için sadece müzik dinleme amaçlı bir 1+1 ya da 2+1 ses sistemi almak.

Akustik ağırlıklı dinliyorum, o yüzden tizler çok önemli. Dengeli ve çok temiz bir ses fazlasıyla yeter bana, çok prof. bir şey aramıyorum.

S530DW ve R1900TII modelleri arasında kaldım. Aslında R2600 aklımı çelmişti ama çok büyük uyduları.

R1900TII için ne dersiniz? Basları yeterli, tiz ve midleri S530DW'e göre daha iyidir diyorsanız direkt onu alacağım.

Yok S530DW'in de tiz ve midleri en az R1900TII kadar iyidir diyorsanız; tip,lcd ve subwoofer artıları yüzünden onu tercih edeceğim.

Kararsızlık kötü birşey, yardım edin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kyle007

Edifier hakkında tecrübesi olan arkadaşlar karar vermemde yardımcı olurlarsa sevinirim.

Mevcutta Logitech x540 kullanıyorum. Ses kartı X-Fi Titanium.

Amacım x540'ı Tv'e bağlayıp bilgisayar için sadece müzik dinleme amaçlı bir 1+1 ya da 2+1 ses sistemi almak.

Akustik ağırlıklı dinliyorum, o yüzden tizler çok önemli. Dengeli ve çok temiz bir ses fazlasıyla yeter bana, çok prof. bir şey aramıyorum.

S530DW ve R1900TII modelleri arasında kaldım. Aslında R2600 aklımı çelmişti ama çok büyük uyduları.

R1900TII için ne dersiniz? Basları yeterli, tiz ve midleri S530DW'e göre daha iyidir diyorsanız direkt onu alacağım.

Yok S530DW'in de tiz ve midleri en az R1900TII kadar iyidir diyorsanız; tip,lcd ve subwoofer artıları yüzünden onu tercih edeceğim.

Kararsızlık kötü birşey, yardım edin :)

Ben R1900TII'yi Audiotrak Prodigy Cube ile kullanıyorum, çok memnunum. Tiz ve midler temiz, baslardan ne beklediğine bağlı olarak değişir. 20 m2'lik oda da gayet yeterli benim için.

• r2700 aldım benide eklermisiniz?
  • Selam Edifier kullanıcıları,

Edifier Studio r2700 almak istiyorum ama bulamıyorum en uygun fiyata nereden alabilirim ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali-34

Selam Edifier kullanıcıları,

Edifier Studio r2700 almak istiyorum ama bulamıyorum en uygun fiyata nereden alabilirim ??

http://www.dijitaltrend.com.tr/urun/edifier-studio-r2700-128w-rms-20-optik-coax-auxgirisli-hoparlor.aspx

Digitaltrend Edifier'in ithalatçı firması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyinq

quote:

Orijinalden alıntı: ali-34

Selam Edifier kullanıcıları,

http://www.dijitaltrend.com.tr/urun/edifier-studio-r2700-128w-rms-20-optik-coax-auxgirisli-hoparlor.aspx

Digitaltrend Edifier'in ithalatçı firması.

Teşekkür ederim Aradım kendilerini nisan ortası gibi gelecekmiş yeni ürünler fakat fiyat 507 lira olmuş daha 20 gün önce stok varken kargo dahil 340 lira civarıymış =) Baktılar ki satıyor zam yapalım mantığı sanırım

• r2700, 500 tl mi olacak ? o paraya öküz alınır öküz. şaka bir yana, cihazı üç aydır kullanıyorum. sıradan bir multimeida hoparlörü. kumandası dışında pek beğenmedim. almak isteyene satabilirim. 500 tl' ye değil tabi ki. :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sallanansandalye -- 9 Mart 2013; 11:38:02 >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.