Şimdi Ara

edge kullanmasamda kontörleri bitiriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar. başlıkta görülüğü gibi edge ayarlarımı yapıp herhangi bir sitede surf yapmasam bile kontörlerimm sürekli düşüyor. bossprefs lekullanmadığım zaman kapatıoyorum edge i . yaa ayarlardan interne yazıyorum son harfi yazmıyorum. bu sorunu çözüyor ama şu an haftalık internet paketi kullanıyorum telefonda boşu boşuna limitim bitsin istemiyorum. ve her defasında ayarlara girip internet yazmak istemiyorum. bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir sizce ? çözümü nedir?

• Bir kezde ben yaşamıştım ve bendede ayarlar kayıtlı bile değildi bir kez kaydedip silmiştim sonra denemek için anlamamıştım neden olduğunu. iPhone'da bence kötü bir tarafda bu kafasına göre wireless olmadı EDGE var deyip bağlanıyo haberinde olmuyor anlayıncada geç oluyor.
  • mail secenegi elle olursa nere baglancakki iphone bence o turkcelin ayarsizligi
  • arkadaşlar sonuç olarak ne öneriyorsunuz peki ?
  • Data roaming off oluor gene olmuor cozum mail ayarlarını manuel yapıcaksın bosspref sde edge kapatınca olmuor dıe bılıorm
  • benim de öle oluyordu. edge kullanmadığın zamanlarda boddprefden kapat, rahatla ;)
  • Bu tür olaylarda hatta telefonunda olmayan '' Bosspref '' Yükleyip Edge'yi Off konumuna alıp bu dertten kurtulabılırsınız...
  • ewt bosspreft mi neydi adını tam hatırlamıyorum o işe yarıyo ayrıca mail hesabını aktif etme sorunun çözülür
  • Bosspref yukarda yazdım arkadasım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Teknik.Servis

Bosspref yukarda yazdım arkadasım

teşekkür ederim artık iphone kullanmadıgım için unutmuşum cevaplarıda okumamıştım
  • bişi degıl arkadasım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.