Şimdi Ara

Edenada Kendine Güvenen Saglam Mageleri Clana Bekleriz ...... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İtem eksikliği herzaman en büyük sıkıntım olmuştur
    item için warrior çok önemli sağlam bosslardan item çıkma
    ihtimali çok yüksek ve bunuda en iyi warrior yapabilir

Beni warrior olarak kabul ederseniz gelirim.
    Herşeyin bir istisnası vardır
  • Tabiki her zaman için forever karus rockclimber hadi bakalım öle olsun sen ilk ve son olcaksın ben aslında warrior alımını clan 60+ oldugunda yapcaktım ama neyyseee
  • enterasn yada human tarafından clanı ilk kuracak kişi !

Humanlar için clan adı : DH_Human yada DH_ElMorad
    Karuslar için clan adı : DH_Orc yada DH_Karus
  • quote:

Orjinalden alıntı: hizlinet

enterasn yada human tarafından clanı ilk kuracak kişi !

Humanlar için clan adı : DH_Human yada DH_ElMorad
    Karuslar için clan adı : DH_Orc yada DH_Karus

Bence Çok saçma DH diye kurarsam başka forumlarda olan arkadaşlarım var daha dogrusu iş arkadaşım başka bi forumda moderatör onunda forumundan arkadaşları gelecek böle bi sınırlama olmaması için forum adı kullanmak istemiyorum o yüzden magelere özgü bir isim koymak istiyorum şuan belli degil istek varsa sölenebilir
  • DHell_Knights clanına herkesi bekliyorum ama beyler neden mage clanına gidiyosunuz ki ben onu anlamadım şu an mage warrior asas priest herkesi alıyoruz dh olarak toplam 22 üyemiz var şu an clanda (yani olacak)
    nese seçim sizin bizim clan karus clanı onu söyleyeyim
  • en iisi karus. ama 3-4 günde 45 olmak için baya sıkı çalışmak lazımç bende gelirim
  • geliriz kardeş nickin aynı olacaksa ben pm atarım sana.24 saat full harpy yapalım
  • bende gelirim 2 haftada 60 oluruz eğer mage coğunluk olursa ben warım
  • warior almamanın sebebi ne ? gerçi ben girmicem zatende merak ettim.en güçlü char warior sonra asas..bi warior seni görürse tek vuruşta alır zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: :EnTeReSaN:

ewt açtım char ama mage diildi daha dogrusu 1. charım mage degildi 60 lvl pirest vardı bide 54 lvl mage
    quote:

BEN MAGE OLARAK GELIRIMDE .... BERABER KASACAKSAK.... TEK BASINA MAGE KASILMAZ COK ZOR CUNKU... KARUS MU OLUCAKSINIZ???
    zaten ben buraya beraber kasalım diye yazdım 5-6 kişi 45 + oldumu 3 güne ortalıgın ..... bence
    3-4 güne 45 olurum diyenler kimler

bende edenada char acacam bu oyuna ilk başladıgımda charım mage idi lvl 62 de hacklendim

edenade human mage acacam nick LeWReQ olacak. ilgilenirsen bişiler yapabiliriz...

• BENDE EDANA DA CAR ACAMAM AMA MAGE DEİL BÜYÜK BİR İHİTİMSLLE REGUR SCSRIM GÜNDE
    10_15 SAAT OYNUYOM EYER SİZEDE UYARSA BENDE GELİRİM TABİ ASAS OLARAK
  • quote:

Orjinalden alıntı: :EnTeReSaN:

ewt açtım char ama mage diildi daha dogrusu 1. charım mage degildi 60 lvl pirest vardı bide 54 lvl mage
    quote:

BEN MAGE OLARAK GELIRIMDE .... BERABER KASACAKSAK.... TEK BASINA MAGE KASILMAZ COK ZOR CUNKU... KARUS MU OLUCAKSINIZ???
    zaten ben buraya beraber kasalım diye yazdım 5-6 kişi 45 + oldumu 3 güne ortalıgın ..... bence
    3-4 güne 45 olurum diyenler kimler

2. günü 45+ olmazsam imzada yazan çarın id ve şifresini forumda vercem. arkadaşlar kasma olayını bukadar büyütmeyin gözünüzde

• bende gelirim beramusta 61 mage im wardı ban landı.glrm bnde yani :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kajmeran_

warior almamanın sebebi ne ? gerçi ben girmicem zatende merak ettim.en güçlü char warior sonra asas..bi warior seni görürse tek vuruşta alır zaten

Arkadaşım Sen hangi oyundan bahsettigimizi biliyormusun ?? Warrior tek vuruşta alırmış yok daha neler ben beramusta cz de nerdeyse hiç bi warrior ölmedim mageydim 64 lvl bide paper beni alırsa ya asasin 62+ yada 62+ bp ler alabiliyodu onlarda birinin her resistansa 120 veren büyüleri oldugu için digeri ise jugdementle kitledigi için warrior fln tıraş bide warrior almamamın sebebi aoe yapcagımız için party ye warrior almıcaz bu yüzden clan içinde dargınlıklar olmasını istemiyorum ama clan 60 + oldugunda neden olmasın warriorlarla pk yapabilir

Bu Arada Msn im hacker_micheal@hotmail.com gelmek isteyenler eklesin

Bide Oyunda İsmim NiCHoTiN olcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :EnTeReSaN: -- 18 Mart 2006; 14:15:30 >

• bişi sorcam ben ders yüzünden bilgisayar oynayamıyorm edena nedir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: By PCCoPAt

bişi sorcam ben ders yüzünden bilgisayar oynayamıyorm edena nedir?

edena 20 mart pazartesi günü açılcak olan serverin adı USKO da
  • zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :EnTeReSaN: -- 18 Mart 2006; 15:20:56 >
  • Ark larım bende ares de oynuorum ama edana ya geçicem rouge açıcam plz beni de clan a alın beraber kasarız
  • 61lik warrior war olympia da sıkıldımkasılmıyo artık

rogue açabilirm eger alcaksan?

ve tabiki human sa..
  • eğer human olacaksanız bende gelirim xıgenonda 60 lvl magem wardı banlandı
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.