Şimdi Ara

Edena!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
1.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar edena serveri açılacağı zaman herkes farklı farklı topicler açmıştı fakat bunlardan artık ses çıkmıyor edena nasıl gidiyor lvller kac ???

• iyi gidiyo ( mod lar bakın konu ile ilgiliydi bu sözüm )

ha bu arada

EN BÜYÜK CİMBOM!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emperor_tr -- 22 Nisan 2006; 21:49:00 >
  • baba naber :) ben Gandalf hatirlamisindir :D Biraktim edanayi charida forumdan bi arkadasa verdim.
    bakiyorumda iyi kasmisin helal olsun.iyi oyunlar
    quote:

Orjinalden alıntı: JuNioR_ßoZo

arkadaşlar edena serveri açılacağı zaman herkes farklı farklı topicler açmıştı fakat bunlardan artık ses çıkmıyor edena nasıl gidiyor lvller kac ???
  • LEVEL:42
    ADIM:cınotusik
    IRK:ORG

herkese basarılar
  • Orjinalden alıntı: Kadir59

baba naber :) ben Gandalf hatirlamisindir :D Biraktim edanayi charida forumdan bi arkadasa verdim.

ii ya nolsun burada ilk zamanlar bazı kişiler vardı clan kuracam 1 haftaya 60 1 ay da 62 100k np yapacam vs vs vs. die atıyorlardı onları mrk ettıgım ıcın topic açtım
  • hepsi yalan oldu baba :)
  • hazır edana demişken C4t4nz4ro bu adam dikkat size parti atarsa kabul etmeyin herkezi troll uruk vb içine çekiyor. ss almayı unuttum alırsam official forumda reklam edicem onu
  • :D
    quote:

Orjinalden alıntı: Kadir59

hepsi yalan oldu baba :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: TriNitroToluen

hazır edana demişken C4t4nz4ro bu adam dikkat size parti atarsa kabul etmeyin herkezi troll uruk vb içine çekiyor. ss almayı unuttum alırsam official forumda reklam edicem onu

o adam oyunda ki bi kaç yakın ark ımdan birisi... siz onu cektiniz oda öle sizi çekti o olaydan bnmde hbrim var aksini ispatlayamassın hem başta ss yoq hmn iftira atmayın başkalarına ya
  • edana 48 cok mu ezik?
  • yaw edanada insanlar mı üstün orclar mı
  • Bende edanaya başliyali 10 gün oldu. Lvl 53 Orc warrior nick Jubei
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kadir59

baba naber :) ben Gandalf hatirlamisindir :D Biraktim edanayi charida forumdan bi arkadasa verdim.
    quote:

arkadaşlar edena serveri açılacağı zaman herkes farklı farklı topicler açmıştı fakat bunlardan artık ses çıkmıyor edena nasıl gidiyor lvller kac ???

Gandalf51 yada 31 gibi şimi o charın nicki edanada ?
  • awpvolkan-human-lvl 61 warrior..daha master olmaya parası yoq..

bu ne yaww..EDENADA EKONOMİK KRİZ VAR.
  • aslında edanada başladımda çok noob var yaw tam karar veremiom aslında eski serverlardan birinde mi açsam napsam diyorumda şöyle bi bakıyorum gidip cypher da mı beramusta mı açıcam diyorum şuan en mantıklısı edana herhalde edanadan başka serverda açmam yeni server açılsa bile kasıp şöle bir 65 olalım össden sonra serverın tozunu attırcam acaip combolar öğrendim tek sorun para kasmak zor ama onuda yapıcam bi şekilde her gün kısmetse össden sonra gğnde 10 saat oynarım bu oyunu o sırada yaparız biraz para herhlade
  • forumdan kimseyi goremiyom. sozde donim haber diye clan kurlacakti hepsi yalan oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: @WP VOLK@N

awpvolkan-human-lvl 61 warrior..daha master olmaya parası yoq..

bu ne yaww..EDENADA EKONOMİK KRİZ VAR.

hakkaten ilginçtir edena da ilk zamanllar kimsede para olmaması gerekirkken ben 20 m den bir sürü mırage sattım simdilerde 3m den koyuyorum satılmıyor :Pp
  • sw:edana
    willhemtel
    asassian
    lvl:57

ben seni görüm lem..genelde apostayımdır cz v basen delos..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vommel -- 22 Nisan 2006; 22:26:31 >
  • Bu akşam militan isimli arkadaşla konuştuk volkanla hep görüşüyoruz

Arada karşılaştıklarım oluyor
  • nick = tHeARasS
    lwl=55
    clan=DeepSClan
    server=Edana
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.