Şimdi Ara

Eczanem İçin Güvenlik Kamerası Sistemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, açılış hazırlıklarını yaptığım eczanem için güvenlik kamerası sistemine ihtiyacım var. Elimden geldiğince makul fiyatlara halletmeye çalışıyorum herşeyi. Güvenlik kameraları konusunda şimdiye kadar işim düşmediği için hiç araştırma yapmadım ve bilgim de yok lakin teknolojiden anlarım, anlatacağınız şeyleri veya göstereceğiniz kaynakları anlayacağımı düşünüyorum dostlar.

Kendim alıp kurmak veya kendim alıp makul fiyata birilerine kurdurmak istiyorum. Bu şekilde daha uyguna geleceğini düşünüyorum açıkçası ya da benzer fiyatlara daha kaliteli sistem sahibi olabileceğimi düşünüyorum.

Eczanem biraz büyük, 2 adet dışarıya, 8 adet içeriye olmak üzere toplam 10 adet kamera ihtiyacım olacak ve banko kısmındaki 2 kameranın özellikle çok net olmasını istiyorum.

Tavsiyelerinizi bekliyorum dostlar, iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepanto -- 6 Nisan 2020; 5:4:53 >

• Merhaba
    Hocam iletişim bilgimizden bizlere ulaşırsanız yardımcı oluruz. İyi forumlar
  • Hocam ne yaparsanız yapın hazır sistemi almayın. Kaliteye önem verin. Yalan ifadelere itibar etmeyin iyi araştırın. 1080p kayıt eden kamera ve dvr tercih edin. 1080n ve 1080l lite yalanlarına inanmayın. Ahd yerine ip tercih ediniz.
  • hocam merhabalar ist üni eczacılık düşünüyorum fikrinizi almak istedim olumlu olumsuz yanları nelerdir

• Bu konunun uzmanı bu arkadaş.
  • merhabalar hocam malum tercihlerin bitmesine 1 gün kaldı lepantanodan nasl bilgi alabilirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.