Şimdi Ara

ecs anakart rezilligi ve yasadigim acayip problemler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu lanet olasica marka anakartla basim dertte. ecs h61 h2 mv isimli gudubet bir anakart var elimde

buna bios dan legacy secerek windows 10 ve 7 kurmaya calistigimda kurulum esnasinda habire mavi ekran veriyordu mavi ekranda her seferinde baska bir hata mesaji yaziyordu

buna ayari windows 8 ve boot modu uefi ye alarak 1 ay once gpt modunda windows 10 kurmustum ve sorunsuz kullaniyordum simdi bugun bios pilini cikartip takinca bios ayarlari resetlendi pislik de bundan sonra basladi

ssd deki windows 10 u boot etmiyor ve donuyor
    macrium reflect usb yi de acmiyor

bios resetten sonra ayarlari gpt moduna aldim tekrar eskisi gibi yaptim herseyi ama olmuyor boyle kabak gibi ortada kaldim elimde windows kurulum usb si de yok baska bilgisayarda yok windows usb olsa bile yine yukleme yapmaz bence bu anakart gecen sefer zaten sansina kurmustum

bu anakarti kullanan bilen var mi mutlaka bu sorunlari yasamissinizdir

a neden mbr modunda hicbir isletim sistemi legacy secildigi halde kurulmuyor

b ayarlar sifirlandiktan sonra neden ssdeki windows 10 boot etmemeye basladi ve neden daha once cayir cayir boot eden macrium usb yi bile boot etmiyor

bu anakart sanirim exper ve casper gibi allahin cezasi markalarin kullandigi bisey ve bu anakarti ayagimin altinda parca parca etmek uzereyim

lutfen yardim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi South of Heaven -- 21 Mayıs 2019; 20:29:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.