Şimdi Ara

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler (418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.882
Cevap
195
Favori
286.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
68. Sırada  bugün en iyi #34
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İşallah bu sefer boşuna değildir. Sabah ola hayrolaEcovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartel1 K kullanıcısına yanıt

Hâlâ çalışıyorEcovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esatgelmedi kullanıcısına yanıt

Valla helal olsun 1 sene sonra çözmüşler problemi.

yaza yaza çözdürdün hocam :) lütfen Türkçe konuşması için de yazalım :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ZevkiSefa kullanıcısına yanıt

Hocam ben yıldım valla. Adamlarda keçi inadı var benim gücümü tükettiler. Beni bir labirente hapsettiler yolumu şaşırtıp, bu sonsuz döngüden hiç çıkamayacakmışım hissine kalpılmamı sağlayıp vazgeçirdiler.Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler 

yılma yılma hocam sen onlara uyma, ezmeye çiğnemeye devam :)

• Ben düştüm hocam siz ilerlemeye devam edin kurtarın kendinizi..Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler 

• Ecovacs sunucularda bağlantınız var mıydı, haritam görünmüyor, genel bir sorun mu ? Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Covannii -- 1 Aralık 2022; 12:33:6 >
  • Covannii C kullanıcısına yanıt
    Server sorunu mu bitiyor abicim bu ecovacsın, yıldırıyor resmen kullanıcısını, geçen hafta benim de böyleydi, tekrar haritalama yapmadan robotu kullanamadım.

Şu an server sorunu var değil mi, hocam....tekrar haritalandırmak istemiyorum?

şu an bende normal çalışıyor hocam.

Yeniden haritalandırma mı yapsam hocam, yoksa geçici server arızası ise bekliyeyim ?

geçen hafta üç gün üst üste denedim, olmamıştı sanırım serverin biri iptal edilip farklı bir Servera transfer edildi, ya da bakımda olduğu için ulaşılamıyor. Ben cihazda arıza mı var endişesi ile dockun yerini değiştirip tekrar haritalandırma yaptım, ondan sonra cihaz normale döndü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZevkiSefa -- 1 Aralık 2022; 13:13:32 >
    Teşekkürler, hocam

• Ecovacs 950 ana fırça arızası olan robotum satılıktır yedek parça olarak vs kullanmak isteyen olursa.
    Yedek fırça ve filtreleri de var.

Edit: hepsi satıldı.

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myctapha -- 8 Aralık 2022; 5:59:35 >

• Merhaba birkaç sorun olacaktı bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Ürünü zamanıda aliexpress den Marcs Store dan almıştım. Hala onun verdiği şifreyle kullanıyorum. Bu kullanıcı numarasını ve şifreyi değiştirmem mümkün mü ? Diğer sorum ise uygulamayı bir türlü türkçe yapamadım. China Mailand'dan giriş yapınca türkçe dil seçeneği çıkmıyor yolunu bilen varsa anlatabilir mi ?

• selam arkadaşlar,

Ben obotu aliexpress'den almiştim fakat reset sonrası işfre password sormaya başladı,marc store'dan almiştim ama sanirim adi değişmiş "Robotic Tech Store" olmuş şimdiki adamlara yazıyorum nedir şifresi diye sallamıyorlar,yokmudur bunun bir çözümü

• canerakin C kullanıcısına yanıt

Kullanıcı numarası, Çin'e ait telefon numarası... yani değiştirilemiyor. Fakat, şifreyi değiştirebilirsiniz. Türkçe dil desteği geldi diye yazmıştı bazı arkadaşlar, fakat bende de gözükmüyor.

• saringan S kullanıcısına yanıt

Marc'ın herkese aynı şifreyi verdiğini varsayarsak, şunu deneyebilirsiniz : marc888

Sonucunu bildirirseniz teyit etmiş oluruz.

• canerakin C kullanıcısına yanıt
    Onu değiştiremezsiniz, almış olduğunuz ürün tr piyasasında değil çünkü.

• 
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.